Тюрюнь_Тюнь• 16 сентября 2024
Водили бы вы ребенка на кружок?
Ребенок ходил на кружок, который ему очень нравился. Руководитель была чудесная, уделяла внимание всем детям, хоть и были любимчики, с которыми больше занималась, но это не было очень явно видно. Потом она ушла, на ее место стала одна из преподавательниц, которая явно выделяет нескольких детей, остальные же просто массовка. В коллективе атмосфера уже не такая дружная, как раньше была, иногда даже буллинг проскальзывает. Ребенку очень нравилось там заниматься, но сейчас я сомневаюсь, стоит ли продолжать водить. Как по мне, после занятий с каждым разом всё больше негативных эмоций у ребенка. Продолжали бы заниматься или ушли бы из коллектива при таких раскладах?
Тюрюнь_Тюнь
• 16 сентября 2024
Ответ дляdulenok
Узнайте, что хочет ребенок. Как ему?
Вроде хочет ходить, но каждый раз, то с кем-то из коллектива конфликт, то преподаватель при всех начинает критиковать и оскорблять.
Мона_Лиса• 16 сентября 2024
Ой у нас дуууже схоже , я вже хочу забрати її звідти, але вона поки що не хоче, там друзі і звикла.
Хоча вона теж бачить зараз різницю в відношенні… і це неприємно.
Тюрюнь_Тюнь
• 16 сентября 2024
Ответ дляБез QR коду
І чим займаються в цьому кружкє?
Кружат любимчиков.
Без QR коду• 16 сентября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Кружат любимчиков.
Зрозуміло, це питання не продумано
Чудовий каламбур• 16 сентября 2024
Все залежить від емоційного стану дитини.
Якщо у дитини негативні емоції, то для чого туди ходити?
Якщо дитині подобається і немає негативних емоційних колихань, то можна водити далі.
Ви ж туди не за спортивними досягненнями дитину повели?
НеВРотик• 16 сентября 2024
За бажанням дитини. Це ж не вибір на все життя. І нормально відкидати те, що не до вподоби
Мона_Лиса• 16 сентября 2024
Ответ дляБез QR коду
Зрозуміло, це питання не продумано
Я наприклад би теж не написала, чим займається моя донька. А може ми з автором із одного місця)) Світ він такий дуже близький.
Без QR коду• 16 сентября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Що ж це за рідкісний такий вид занять
Тюрюнь_Тюнь
• 16 сентября 2024
Ответ дляБез QR коду
Що ж це за рідкісний такий вид занять
Кружок макраме. Вам полегчало?
Мона_Лиса• 16 сентября 2024
Ответ дляБез QR коду
Що ж це за рідкісний такий вид занять
До чого це? Щоб ви пристібалися до виду занять? . Ви давайте поради, або проходьте не заважайте спілкуватися)
бювет_в_обед• 16 сентября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Скільки років дитині?
Чудовий каламбур• 16 сентября 2024
Ответ дляdulenok
Предложите сходить на пробное занятие в другое место, попробуйте.
До речі гарна порада.
Але навряд автор це буде робити
Без QR коду• 16 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
До речі гарна порада.
Але навряд автор це буде робити
Удалено администрацией...
бювет_в_обед• 16 сентября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Почекайте, рано чи пізно вона сама вирішить чи ходити туди. Хоча мені здається, що негативу більше у вас ніж у дитини та вчителів, інших дітей. Просто вам неприємно, що ваша дитина не серед любимчиків, тому що вони більш талановиті
Без QR коду• 16 сентября 2024
Ответ длябювет_в_обед
Більш талановито роблять макраме
Пліснявілий сир• 16 сентября 2024
Для любого гуртка є єдиний критерій:
Дитині подобається - ходить
Не подобається - не ходить
Ну може ще обмеження в фінансах, але це не ваш варіант
Дитині подобається - ходить
Не подобається - не ходить
Чудовий каламбур• 16 сентября 2024
Ответ длябювет_в_обед
Любимчиками зазвичай стають не через талант
Тюрюнь_Тюнь
• 16 сентября 2024
Ответ длябювет_в_обед
Мне не нужно, чтобы мой ребенок был любимчиком. Меня устраивало, когда все были равны и любимчиков не выдвигали так явно вперёд. А сейчас все стали просто массовкой для нескольких звёзд.
бювет_в_обед• 16 сентября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
То піти зіркам, щоб не затьмарювати інших?
Мона_Лиса• 16 сентября 2024
Ответ дляdulenok
Ми, наприклад, ходимо пробуємо зараз уже в другий інший (перший не зайшов). Але наша вихователька почала це розуміти, бо ми почали пропускати заняття, і висказала все доньці типу або туди, або сюди і вона обрала старе місце… отаке..