Пушка заряджена• 16 сентября 2024
Підкажіть, будь ласка, коли краще реєструвати ФОП?
Фоп 2 група, одразу буду подавати заяву на спрощену систему. Я правильно розумію, що краще реєструватися за кілька робочих днів до кінця місяця?
Пушка заряджена
• 16 сентября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Ну да. Где-то числа 25-27 подайте.
А с 1-го будете уже на едином
Дякую!
Пушка заряджена
• 16 сентября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Кажуть що його краще не реєструвати))))
та це я розумію, що податки будуть йти в кармани депутатам( Але зараз стільки сидить бажаючих серед покупців тебе здати в податкову, що ну його в баню. Вирішила платити ті 1420 грн і спати спокійно
Незнакомлюся• 16 сентября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Да, люди начали остро реагировать на нелегалов. Тем более сейчас бот налоговой в общем доступе. Чуть что сразу туда строчат и попадос. Так что проще платить налог и чувствовать себя комфортно.
Давно без алко• 16 сентября 2024
Ответ дляПушка заряджена
а вы будете бухгалтера нанимать? или всю бухгалтерию сами? вы где-то учились?
Незнакомлюся• 16 сентября 2024
Ответ дляДавно без алко
Та что там вести на едином 😂
Раз в год декларация. Все пошагово есть в ютубе.
Давно без алко• 16 сентября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Та что там вести на едином 😂
просто интересуюсь. я не в курсе. сама хочу бизнес делать...но как и что - не знаю.
Незнакомлюся• 16 сентября 2024
Ответ дляДавно без алко
Там всё просто, справитесь.
Давно без алко• 16 сентября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Там всё просто, справитесь.
хоть кто-то в меня верит:)))))
Пушка заряджена
• 16 сентября 2024
Ответ дляДавно без алко
Я до війни закінчувала курси для ФОП і ще тоді думала, але тоді якраз ввели РРО і мені лячно було, бо ніхто нічо не знав як з тим звірем працювати. Ну а потім вже не до того було.
Зараз купила ’Біблію ФОП’ Олени Синюк за 1000 грн в електронному вигляді (на жаль, друковані вона швидко розпродала і не буде перевидавати), сіла з зошитом, перечитала, поконспектувала - там все дуже доступно написано і по ПРРО все розжовано, і про звітність, і прям аж спокійно стало після того. То рекомендую її, вартує кожної гривні.
А курси не рекомендую, бо там тітоньки сидять і монотонним голосом перечитують ПКУ, а грошей дофіга деруть за то. Ото тільки сертифікат видали в кінці, який десь валяється.
Незнакомлюся• 16 сентября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Я проходила курсы от авс. Очень круто, мы и сейчас общаемся в группе, где и лекторы и бухгалтера. Все помогают друг другу.
У них, кстати есть бесплатные вебинары.
Про прро ведет Александра. Вам понравится.
У них, кстати есть бесплатные вебинары.
Давно без алко• 16 сентября 2024
Ответ дляПушка заряджена
вы смелая. пусть получится задуманное. так вот я и думаю - может к реальному бухгалтеру подойти и пусть она лекцию прочтет. толку будет больше чем от каких-то курсов.
Пушка заряджена
• 16 сентября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
У них, кстати есть бесплатные вебинары.
Так, курси АВС я теж бачила в 2021 році. Волевач вела та ін. Але ж вели їх російською
Я сама живу в Харкові, але такого не розумію. В мене самої тоді магазин був повністю українською, вже, здається, діяв мовний закон і взагалі вся документація та закони українською - а вони все одно по-русські шпарили.
Незнакомлюся• 16 сентября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Я в прошлом году проходила, всё на укр.
Вы перегибаете. Люди потихоньку перешли
Пушка заряджена
• 16 сентября 2024
Ответ дляДавно без алко
Дякую! Ну воно по грошам буде не дешевше, якщо він спец. Ось скину на всяк випадок зміст книги, то просто скарб
Давно без алко• 16 сентября 2024
Ответ дляПушка заряджена
благодарю
Пушка заряджена
• 16 сентября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Я в прошлом году проходила, всё на укр.
Вы перегибаете. Люди потихоньку перешли
Я не перегибаю. Зараз, звичайно, вже ніхто не буде російською вести навіть при бажанні.
Але тоді то дуже плутало
Кастрюлька• 16 сентября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Але тоді то дуже плутало
А можете сказати в двох словах, я так розумію, у Вас інтернет торгівля, чи будете приймати платежі на IBAN і тоді не потрібне РРО і первинні документи, чи на картку Фопа з РРО? Дякую.
Пушка заряджена
• 16 сентября 2024
Ответ дляКастрюлька
Синюк каже, що можна приймати оплати на IBAN або ключ-картку до нього - ПРРО не потрібно. Але це спірний момент, податківці самі не знають, шо і як, тому, можливо, треба буде бодатись.
Ну і якщо ви отримуєте наложку готівкою на новій пошті, то ПРРО потрібен. Можна отримувати без договору з НоваПей на ключ-карту до IBAN, але можуть бути збої або переліміти - тоді тільки забирати гроші готівкою у відділенні і вже потрібен ПРРО (а так як клієнт вже посилку забрав - буде срака). Я оце ще думаю, бо мені зручно забирати наложки саме готівкою, тому, певно, буду заводити ПРРО, але без договору з НоваПей. Загалом більше схиляюсь до думки, що простіше поставити ПРРО і давати чеки (чек можна робити у день відправки, головне, щоб до отримання посилки). Якщо немає продажів - зміни не відкривати, щоб не було пустих.
Стосовно первинних документів: навіть якщо є ПРРО, то первинка потрібна тільки:
- тим, хто на загальній системі,
- тим, хто є платниками ПДВ
- тим, хто на спрощеній + продає ліки, техніку, медвироби чи ювелірку.
Якщо не попадаєте в ці категорії, то первинка не потрібна.
- тим, хто на загальній системі,
- тим, хто є платниками ПДВ
Семенівни сусідка• 16 сентября 2024
Ответ дляПушка заряджена
- тим, хто на загальній системі,
- тим, хто є платниками ПДВ
- тим, хто на загальній системі,
- тим, хто є платниками ПДВ
Нажаль первинка потрібна. Рекомендую збирати всі накладні.
ФФФФристайла• 16 сентября 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Чому потрібна, для чого? Якщо людина носки в інтернеті продає, умовно. Підтвердити дохід можна іншими документами, тією ж книгою обліку доходів.
Питань би не було і все б збирали, якби постачальники давали ті накладні, а вони дупля не мають, як це
Кастрюлька• 16 сентября 2024
Ответ дляПушка заряджена
- тим, хто на загальній системі,
- тим, хто є платниками ПДВ
- тим, хто на загальній системі,
- тим, хто є платниками ПДВ
Дуже вдячна за відповідь
Семенівни сусідка• 16 сентября 2024
Як мінімум для фінмоніторингу банків. Крім накладних вимагають ще й ттн.
Неместная Я• 17 сентября 2024
Ответ дляПушка заряджена
чи Синюк надає з електронною книгою доступ до іі ТГ каналу з оновленнями?
Пушка заряджена
• 17 сентября 2024