Позитивна• 16 сентября 2024
От що робити? Як поступити?
Просто побуду тут, можливо хтось щось порадить
Все життя прожили щ чоловіком у гарному великому будинку.
Переїхала до Польщі мали деякі накопичення вирішили купити житло.
Є варіант 2-3 кімнати у старому домі , чи 1 кімнату з ремонтом в новому будинку.
Я не хочу одну кімнату ((
Я не хочу старий будинок, але хочу 3 кімнати.
Кредит чи позика не варіант.
Не можу вирішити , через те знімаю поки житло (((
Але потрібно вирішити, щоб гроші впусту не викидати
Щоб ви , що порадили б ви?
Дякую
Я не хочу одну кімнату ((
Кредит чи позика не варіант.
Щоб ви , що порадили б ви?
Дякую
Позитивна
• 16 сентября 2024
Ответ дляНенька наша
центральное. вода грееься котлом
Будинок гарний зовнішньо? Дякую
Love_Love_Love_• 16 сентября 2024
Не думаю що 2 к в новобудові аж сильно відрізняється по ціні від 1к, позичте гроші, підзбирайте, продайте щось і купіть 2 к.
Або просто дайте номер карти може хто тут поможе
НетЕщеНаверное• 16 сентября 2024
Окрім будинку є ще щось щоб продати в Україні та докласти кошти на просторе житло?
НетЕщеНаверное• 16 сентября 2024
Ответ дляПозитивна
Будинок гарний зовнішньо? Дякую
Продайте щось в Україні та докладіть на просторе житло
Инфотуфелька• 16 сентября 2024
Купіть квартиру в новому домі та поки здавайте, за ті гроші знімайте собі більшу і збирайте потроху, щоб купити собі трикімнатну, продавши згодом квартиру.
Ненька наша• 16 сентября 2024
Ответ дляПозитивна
Будинок гарний зовнішньо? Дякую
да. нежно бежевый. красили и утепляли в прошлом году. подьезд чистый. соседи вежливые
Позитивна
• 16 сентября 2024
Ответ дляНенька наша
Дякую, супер
Позитивна
• 16 сентября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Що могли продали
Доктор Хаос• 16 сентября 2024
Ответ дляПозитивна
У мене будинок 120м, як я в тій квартирі 31-32 м🥹🥹🥹🥹🥹
а знимаєте ви яку? 150 м2?)
НетЕщеНаверное• 16 сентября 2024
Ви ж начебто недавно писали що переїхали до Польщі з донькою і собакою, однокімнатну в Польщі здаєте а іншу наймаєте бо доньці так легше добиратися. Ось і продайте ту квартиру і докладіть купіть більшу.
Позитивна
• 16 сентября 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Що?
ВерСаСе• 16 сентября 2024
Ответ дляПозитивна
Ой 650 взагалі-то з комунальними.
комунальні вам і в своїй платити, це не гроші на вітер.
шукайте компроміс - невелику 2к в відносно свіжому домі. площею не 30м і не 80м, а 50м в будинку 2000х, наприклад. така квартира в ціні за пару років не сильно зміниться,будете економити 6тис на рік на оренді і потім продасте за ту ж вартість при нагоді.