16 сентября в 23:58

Щоб ви робили, коли зрозуміли

Коли зрозуміли за свої 36 років, що ніколи ніхто не кохав вас, не закохався ніхто в вас, дітей не народили, де просити помощі щоб душа не страждала і що мені робити з цим?
Nathalie27 17 сентября в 00:01
Страждання - це особистий вибір. Знайдіть собі заняття і компанію для душі.
Ксения З. 17 сентября в 00:04
Даже не знаю
lawyer2006 17 сентября в 00:05
Я би сильно зробила акцент на підвищенні рівня у професії
автор yer 17 сентября в 00:07
Ответ дляlawyer2006
для чого багато грошей, як немає сімʼї, для кого? Як жити, коли всередені нічого немає, ні мрій, нічого, коли не вірю вже в ніщо, всі насрали в душу
lawyer2006 17 сентября в 00:09
Ответ дляyer
Тю, мені б зараз 36, це ще все можна досягти і трьох дітей народити
Елена1265 17 сентября в 00:10
Ответ дляyer
Можно взять детей из детского дома под опеку
Yana_S 17 сентября в 00:10
Ответ дляyer
От якщо навколо прям ’всі насрали в душу’,то проблема не в усіх,а в вас ))
lawyer2006 17 сентября в 00:10
Я би свій вільний час присвятила зростанню і накопиченню знань для того щоб професійними знаннями залишити після себе слід, допомагати вирішити складні питання
автор yer 17 сентября в 00:11
Ответ дляlawyer2006
в мене тільки шанс - це сайт знайомств. Я не впевнена що знайду такого який буде хотіти зі мною сімʼї, ніхто ніколи ще не хотів цього зі мною. що робити, я невпевнена в собі і розчарована
автор yer 17 сентября в 00:11
Ответ дляYana_S
зато гроші вони позичали в мене , а потім насрали!
автор yer 17 сентября в 00:12
Ответ дляlawyer2006
я цим і займаюсь, робота з людьми. Але я на паузі, не роблю, бо мені потрібна вже допомога
Riesling 17 сентября в 00:13
Ответ дляyer
А ви б хотіли невпевненного в собі мужика-нитіка?
Ну от і вони не хочуть
автор yer 17 сентября в 00:14
Ответ дляRiesling
Ну от і вони не хочуть
Я їм не нию. Йду на побачення, і нічого, нуль, без пригощень пропонували інтим для мене було неочікувано. Я боюсь вже
автор yer 17 сентября в 00:16
Ответ дляlawyer2006
Якщо додому зве хлопець. десь через тиждень знайомства, то чого я маю до нього йти?? якщо мені потрібні серйозні стосунки , а не інтим? Як знайти чоловіка?
sim_sims 17 сентября в 00:18
Ответ дляyer
То тільки ваше світосприйняття. А люди навколо просто живуть своє життя. Не всім цікава ваша душа. А щоб була цікава, потрібно над цим працювати. А краще просто себе любити, тоді і інші підтягнуться.
автор yer 17 сентября в 00:22
Ответ дляКсения З.
Даже не знаю
повезло вам, а мені ні, досталося за всіх :((
автор yer 17 сентября в 00:29
Тільки одне бидло весь час зустрічалося і пропонувало інтим, я взагалі в шоці. Одне бидло, нормального не зустріла, ні жодного, щоб за щось зачепитися, як за приємний спогад. Ось і така доля нещаслива, комусь все, а комусь нічого. І нічого легко не дається
автор yer 17 сентября в 00:34
Ответ дляNathalie27
як з цим болем ці заняття робити?? У весь час я трудилася, вже і втомилася. І біль цей відчуваю і те що я як проклята, одна наче, в розпачі і відчуваю безвихідь, що я не можу рішити цю проблему
Ксения З. 17 сентября в 00:40
Ответ дляyer
В чем мне повезло?
автор yer 17 сентября в 00:42
Ответ дляКсения З.
В чем мне повезло?
не почувствовать безисходность и страх, тупик жизненный, нет судьбы, нет детей, не знать каким путем идти. Самое страшное разбое сердце и не залеченое некем, а дальше разбитое другими, потом третьими и тд
Nathalie27 17 сентября в 00:43
Ответ дляyer
Який конкретно біль Вас турбує? До лікаря зверталися?
Ксения З. 17 сентября в 00:44
Ответ дляyer
Мне доводилось чувствовать и безысходность, и страх одиночества. И сердце мне разбивали
автор yer 17 сентября в 00:44
Ответ дляNathalie27
душевний і безисходность
Nathalie27 17 сентября в 00:45
Ответ дляyer
Навіщо Вам чоловік і діти? Вам би себе до купи зібрати
автор yer 17 сентября в 00:45
Ответ дляКсения З.
ви стали щаслива? після такого? І як , якщо так
Nathalie27 17 сентября в 00:46
Ответ дляyer
душевний і безисходность
То зверніться до психотерапевта і пролікуйте свої травми
автор yer 17 сентября в 00:48
Ответ дляNathalie27
лікувала. час йде, нічого не міняється і знову погано
lisulya 17 сентября в 00:49
Ответ дляyer
Для себе
Ксения З. 17 сентября в 00:49
Ответ дляyer
После того, как мне разбил сердце мой первый мужчина (оказавшийся женатым), я нашла свое счастье с бывшим мужем. Но даже в браке с ним я была счастлива лишь относительно. А после развода устроить личную жизнь мне не удалось (в отличие от него)
автор yer 17 сентября в 00:50
Ответ дляNathalie27
Когось відразу люблять, нерви не тріпають, заміж беруть, діти, їжа, дім повна чаша, люди живуть, а тут бляха бидло тільки зустрічала яке тільки інтим пропонувало з якогось перепугу, без вкладання грошей