Коли зрозуміли за свої 36 років, що ніколи ніхто не кохав вас, не закохався ніхто в вас, дітей не народили, де просити помощі щоб душа не страждала і що мені робити з цим?
Nathalie27• 17 сентября в 00:51
Ответ дляyer
лікувала. час йде, нічого не міняється і знову погано
Значить Ви не сильно зацікавлені в зціленні
Ответ дляyer
Когось відразу люблять, нерви не тріпають, заміж беруть, діти, їжа, дім повна чаша, люди живуть, а тут бляха бидло тільки зустрічала яке тільки інтим пропонувало з якогось перепугу, без вкладання грошей
Ну так інтим і дає ті самі гормони, які покращують світосприйняття. А Ви й від того відмовляєтесь
Ответ дляКсения З.
После того, как мне разбил сердце мой первый мужчина (оказавшийся женатым), я нашла свое счастье с бывшим мужем. Но даже в браке с ним я была счастлива лишь относительно. А после развода устроить личную жизнь мне не удалось (в отличие от него)
можливо ви стали теж невпевнені в собі і потрібна допомога
Nathalie27• 17 сентября в 01:01
Ответ дляyer
Ви самі обираєте таких чоловіків
Nathalie27• 17 сентября в 01:02
Ответ дляКсения З.
Бывает, что только такие и попадаются
То може поміняти алгоритм знайомств з чоловіками, щоб траплялися інші?
Nathalie27• 17 сентября в 01:03
Ответ дляyer
не було хороших;((( я хотіла такого як я знайти, але не знаходився
Такого як Ви - це якого?
Nathalie27• 17 сентября в 01:04
Ответ дляyer
а як?
Інші місця, інші теми для розмов, інші активності і т.д.
Ответ дляyer
Я їм не нию. Йду на побачення, і нічого, нуль, без пригощень пропонували інтим для мене було неочікувано. Я боюсь вже
а у вас без пригощень не выделяется смазка?
тут были темы о скором сексе,так был процент ответов,что с первого свидания сексились и замужем уже по 15 лет за этим мужчиной.
а деньги не одалживайте никому.вообще никому...
Nathalie27• 17 сентября в 01:05
Ответ дляyer
щоб ви робили, коли вас трясло йти на побачення? чого трясе?
Мене не трясе на побаченнях. А якби трясло, то:
1. Відмовилась би від побачень взагалі
2. Звернулася б до психотерапевта, щоб пропрацювати саме цю проблему
1. Відмовилась би від побачень взагалі
Nathalie27• 17 сентября в 01:06
Ответ дляyer
доброго, надійного, заботливого, все в дім, в сімʼю
Про кого Ви піклуєтесь зараз?
Nathalie27• 17 сентября в 01:07
Ответ дляyer
про себе
І хочете, щоб ще й чоловік піклувався про Вас?
Ответ дляyer
вы так хотите абонемент в безбедную жизнь,что это у вас написано на лбу -потому вам предлагают только секс.