ПодругаМужа• 17 сентября в 00:34
Зрадив-виставила, а тепер все розриває
2 дітей.Чоловік пів року назад зрадив, молився про пробачення, дала шанс, хоча розуміла що не треба, але так боляче було, я охолоділа до нього зовсім, не було ні ніжності ні тепла, він жалівся на це, а вчора нова відкрилась , прям свіженька, переписочки люблю , поцідуйчики.вигнала. Добу не спала були вияснення стосунків, панічки, а тепер ніч і я знов не сплю. В середині просто горить все, я боюсь не витримати, я не можу цей біль і страх терпіти, мене наче на м´ясорубку крутять , зараз прямо пишу і ридаю, але назад прийняти я не можу . Коштів немає, лише кредит незакритий, робота є ,але оплата мінімальна. Як вижити і не здохнути? Сука ,за що?
Кумедна• 17 сентября в 00:36
Ви все вірно зробили. Подавайте на розлучення і одразу на аліменти.
Кілька тижнів не спілкуйтесь взагалі з ним, ніяк, вам треба охолонути і вже розсудливо викачати з нього все що можна і не можна.
ПодругаМужа
• 17 сентября в 00:39
Ответ дляКумедна
Я знаю,що правильно, але не легше від цього. Я просто хочу перестати це відчувати, це якесь пекло, біль із страшенним страхом... Я заснути другу добу не можу, барбовал пила і нічого. Я не розумію що зі мною . Я тааак боюсь.
Кумедна• 17 сентября в 00:40
Ответ дляПодругаМужа
Я рідке таке раджу, але випийте. В міру, звісно.
КонФФетОшка• 17 сентября в 00:40
Ответ дляПодругаМужа
А чего вы боитесь?
ПодругаМужа
• 17 сентября в 00:41
Ответ дляКумедна
Квартира, до речі, ваша?
Перепише, не тому що благородний, там інші причини
Звожу з розуму• 17 сентября в 00:41
У всіх було, я взагалі хотіла вкоротити собі віку через колишнього🤦♀️(молода, дурна була)...час лікує, тримайтеся.
ПодругаМужа
• 17 сентября в 00:42
Ответ дляКонФФетОшка
А чего вы боитесь?
Боюсь не справитись, і самотньості
З царем в голові• 17 сентября в 00:42
співчуваю, але це правильне рішення. краще вже не буде з цим пасажиром
подавайте на аліменти.
це треба пережити. як фенікс згоріти і відродитись з попелу.
тримайтеся. зачинили двері щоб відкрити інші
подавайте на аліменти.
КонФФетОшка• 17 сентября в 00:42
Ответ дляПодругаМужа
Боюсь не справитись, і самотньості
А почему вы думаете, что вы останетесь одинокой?
А вы понимаете , что он будет и дальше гулять ? Вам либо смириться с этим , утереться , опустить себя ниже плинтуса , и жить с ним. Либо он сейчас должен прочувствовать весь ужас от потери семьи и на гульках поставить точку и труситься за вами и детьми , и не смотреть даже в сторону . Видно прошлый раз быстро простили , приняли - он понял , что можно гулять дальше и продолжил . Если опять его быстро простите , то что, в следующий раз вообще скрываться не будет .
З царем в голові• 17 сентября в 00:43
Ответ дляПодругаМужа
Боюсь не справитись, і самотньості
так по факту ви і зараз одна, чоловік лише формально присутній фізично, але думками він не з вами.
у вас є діти і є ви.
Ms. Похвала• 17 сентября в 00:45
Не отчаивайтесь. Сейчас все слова поддержки Вам будут казаться банальными
Но Вы правильно сделали, и обязательно пройдете через эту мясорубку, как все проходят. И поверьте, по истечении времени боль утихнет.
Все постепенно наладится. Прийдёт возможности, новые люди, деньги
И Вы вернётесь к себе
Сейчас Вы отрезали от себя эту бесконечную боль измен и недоверия.
На этом все р закончится. Надо только пережить и дать себе время
Недавно прошла через это. Думала не выдержу, на выживу и т.д
Но нет . Все утихло. Так будет и у Вас
Обнимаю Вас
И Вы вернётесь к себе
Но нет . Все утихло. Так будет и у Вас
Обнимаю Вас
Скокмоно - стокнуно• 17 сентября в 00:46
Автор, обіймаю вас
Проходила, знаю. Зараз живу своє краще життя, а він десь блядує з наступною. Ви витримаєте і потім же будете вдячні Всесвіту, що відвів.
Пугачиха• 17 сентября в 00:49
Ответ дляMary-7b23
Але ж ви розумієте що кабеля тільки кастрація вилікую. Таке гуляло, гуляє та буде гуляти, блядло воно і є блядло і ще жодного не втримала ні жінка ні діти. То закладено вже в генах, в крові. Просто гнати в три шкури кабєліну, як би тяжко не було.
Блакитна устриця• 17 сентября в 00:51
Вы от него финансово зависите? Если да, то к чему такие жертвы? Сколько вы с ним вместе?
Не унижайтесь только автор , не опускайте себя ниже плинтуса , сработает обратный эффект , он остынет к вам окончательно . Так может хоть дойдет до него, если подержать его вдали от вас, может задумается , хотя « горбатого могила исправит». Он будет гулять по жизни , разве что начнет скрывать лучше
ПодругаМужа
• 17 сентября в 00:57
Ответ дляБлакитна устриця
Не залежу, але важко в сім´ї було , а тепер ще важче ж буде одній. А. Ще вбиває що він пішов жити до батьків, в колі рідних, а я тут сама з дітьми
Пугачиха• 17 сентября в 00:58
Мою подругу з дитиною вигнав чоловік , шлюбу було 14 років, квартира його. Привів молоду коханку а її з речами на двір ще й з дитиною 8 років. Вже пів року наймає житло, дитина ходить до школи, вона змінила роботу на більше зарплатню. Вже пройшло 8 місяців, вона як на світ народилася, погарнішала, каже що жалкує що раніше не пішла від цього гівна. Зараз він лишився без роботи, коханка кинула, почав ходити до неї та благати про повернення, вона сказала ще раз прийдеш буде одразу поліція. Так що вище голову та вперед до іншого життя, кращого життя, у вас все вийде.
Значит надо• 17 сентября в 01:02
Вы себе хотите онкологию заработать на нервном срыве? Забыли мудака и пошли дальше по жизни без этого козла,отпустите его .Попейте мятного чая,скушайте пироженку ,балуйте себя и еще говорю балуйте ,вам сейчсас надо позитивные емоции!У вас самооценка ниже плинтуса,за кого вы держитесь?за того кто ноги об вас вытирает?Радуйтесь новой жизни и новым возможностям!
ПодругаМужа
• 17 сентября в 01:09
Ответ дляЗначит надо
Напишіть вашу електронну пошту ,постараюсь вам допомогти
pismenna1993@gmail.com.
ПодругаМужа
• 17 сентября в 01:12
Ответ дляЗначит надо
А чим? Я чекатимк
Смайликівна• 17 сентября в 01:15
Ответ дляПодругаМужа
Боюсь не справитись, і самотньості
Обнимаю, всё наладится, со временем🫂
Вы сможете. Я своего тоже застукала за этими любовными переписками, на другом сайте переписки сексуального подтекста + сайт знакомств, ходил по пятам, простила, потом такое началось..узнала о тайном тесте ДНК на которое надоумила мужа его мать, все родственники о нём знали, одна я по чистой случайности узнала, потом ещё куча лжи, проворачивал ’интересные дела’ за моей спиной и как вишенка на торте, стал встречаться на тот момент с 17 летней школьницей, они расстались, но назад его уже не приняла. Занавес. Думала в окно выйду, в свои на тот момент всего лишь 20 лет, единственное что удержало это мой ребёнок. В то время было очень сложно, я узнала по полной программе что такое давление через день и каждый день, панические атаки и т.д.
Ручки-Крючки• 17 сентября в 02:11
Ответ дляПодругаМужа
Зразу видно, що у вас низька самооцінка.
Альо гараж, ви також у колі рідних -ви з дітьми.
Багато жінок сидять і без дітей, і без чоловіка, з 40 котами)
А у Вас аж двоє дітей, своїх, рідних.
Не розумієте Ви свого щастя. Хочете гівно в своє життя повернути. Тьху.
А у Вас аж двоє дітей, своїх, рідних.