ПодругаМужа• 17 сентября 2024
Зрадив-виставила, а тепер все розриває
2 дітей.Чоловік пів року назад зрадив, молився про пробачення, дала шанс, хоча розуміла що не треба, але так боляче було, я охолоділа до нього зовсім, не було ні ніжності ні тепла, він жалівся на це, а вчора нова відкрилась , прям свіженька, переписочки люблю , поцідуйчики.вигнала. Добу не спала були вияснення стосунків, панічки, а тепер ніч і я знов не сплю. В середині просто горить все, я боюсь не витримати, я не можу цей біль і страх терпіти, мене наче на м´ясорубку крутять , зараз прямо пишу і ридаю, але назад прийняти я не можу . Коштів немає, лише кредит незакритий, робота є ,але оплата мінімальна. Як вижити і не здохнути? Сука ,за що?
Пес Патрон• 17 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Боюсь не справитись, і самотньості
Справитися доведеться , тому і справитеся)))
але перший час буде непросто. Зате потім клас
Сама не залишитесь ) Боже стільки тих мужиків)))) нормального не факт, що знайдете) але сама не будете точно) але я вам скажу, що життя і без них зараз таке різнобарвне і насичене) були б гроші) і здоровʼя
все інше херня)
Заспокойтесь ) ваше життя просто стало іншим. Ви це розумієте, але лякає невідомість) там нічого страшного вас точно не чекає)
Бо зараз ваші страхи- то чіпляння за минуле. А минуле у вас що? Чоловік гулящий? Ви боїтеся залишитися одна, але ж і за нього чіплятися який сенс? А так без того одоробла у вас хоч шанс є. Витирайте соплі та сприймайте це все, як нові можливості. Трохи зачерствієте з часом) життя відшліфує) все добре буде
Через пару років будете на це дивитися зовсім під іншим кутом) а зараз вам є що робити то прибережіть свої нерви і енергію в корисне русло краще направте
все інше херня)
Пес Патрон• 17 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Боже…. Ще й 30)))
Я народила сама в 21. Ще вагітною пропонували одружитися. Не батько дитини. Не захотіла)
Гребла, як коняка.
Як почалась війна вирішила познайомити дитину з батьком. Він на західній. То я вирішила поєднати безпеку з корисним.
І що
Воно лікар замизганий в поліклініці. Живе з мамо. Нічо не досягнуло.
В мене свій бізнес, квартира і авто з салону 21 року на той час.
То він там клявся як любить і бігом давай заміж. Послала
То так біг, шо й про дитину забув вже вдруге.
Пропозиції заміж в мене якраз якісь толкові вже, за толкових чоловіків почали зʼявлятися якраз після 30.
Шлюб перший в 34. Але там шось мене біс поплутав. Прожила з ним місяць.
Ще не розлучилася- інший вже намалювався. Зараз 2 шлюб
Мені 35
Пока живем. Чоловік прекрасний.
Я ще й дитину хочу
Перестаньте себе хоронити
У вас все саме цікаве попереду
Гребла, як коняка.
І що
Мені 35
Пока живем. Чоловік прекрасний.
Я ще й дитину хочу
Перестаньте себе хоронити
У вас все саме цікаве попереду
Бджолина королева• 17 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Перепише, не тому що благородний, там інші причини
Ніхто нічого не перепише
Рожайтретьего• 17 сентября 2024
К сожалению, от этого лечит только время и АД, я пол года не спала когда нашла переписку и он ушел. Не сразу, но через время становится легче, потом опять хочется мужчину и становится слвсем хорошо когда тот появляется.
Топтунша• 17 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Не залежу, але важко в сім´ї було , а тепер ще важче ж буде одній. А. Ще вбиває що він пішов жити до батьків, в колі рідних, а я тут сама з дітьми
Що значить Ви сама? Ви з дітьми. Це Ваше коло рідних.
Автор, треба час. Поки пропийте заспокійливе, щоб було легше і щоб могли поспати.
Ви правильно зробили, що вигнали кобеля.
Все у Вас буде добре!!!
Бідося• 17 сентября 2024
У вас не немовлята, ви не на вулиці, ви здорова і молода. Аліменти, дітей одного йому, іншого собі і мінятися, чи проживання по черзі там і там - купа варіантів, якщо прямо от зовсім не справитися боїтеся. Ситуація типова і не унікальна. І не найскладніша. Все одно гуляв би, жінок більше ніж чоловіків, тому мучитися немає ніякого сенсу... Просто поміняти відношення до життя і до чоловіків.
Не за что мне все это, а для чего...
Для чего-то этот кризис пришел в Вашу жизнь.
Возможно для того, чтобы Вы посмотрели своим страхам в лицо, перестали бояться, стали сильнее и научились себя больше ценить.
Есть кризисная бесплатная психологическая помощь, поищите в инете или по месту жительства, сейчас достаточно центров. 1-2 бесоплатные встречи с психологом хоть и не решит все Ваши проблемы, но поможет собраться, стать устойчивее. Вам нужны силы, поддержка, вера в себя и желание справиться с этой сложной жизненной ситуацией.
Ви з цім жити і перший раз, після повернення, не змогли, ви його не прийняли, не пробачили, охолоди. Він вас підсадив на емоційні качелі, ось і гойдайтесь до кожного наступного разу, а таких буде нескінченно.
Ви для себе вирішіть: вам важливо його фінансова підтримка чи спокій на душі, здоровий глузд, ваша психоемоційна поведінка.
Якщо 1-е, то ви вже це проходили, реакція організму вже зрозуміла, буде і далі себе під плінтус заганяти, якщо 2-е, то є суд, який визначить суму аліментів на діток, чи на пошук іншої роботи, розпрямите плечі, переживете цю біль, зробите висновки та зустрінете гарного достойного чоловіка.
Це на перший погляд страшно бо невідомо - це точно не страшно, це буде вашим розвитком, а там нові цікаві знайомства, які відкриють у вас жінку, ви на себе з іншого боку поглянете, а цю ситуацію з посмішкою будете згадувати.
Все у вас вийде, завжди треба обирати себе, це ваш душевний спокій.
Угги в горошек• 17 сентября 2024
Правильно боитесь одиночества.
Для нормального мужчины - воспитывать двух чужих детей глупейшее занятие. Нормальный мужчина, к тому же, обязательно заметит, что вы психологически травмированы и очень мало зарабатываете. Очень много красных флагов у вас.
Арбузеры, нишеброды, с зависимостями - такие не побрезгуют, если найдут что с вас взять.
Люблю пиво• 17 сентября 2024
Ответ дляRiesling
Нічого не виясняти і не істерити.
Вигнати, якщо справді маєте права на квартиру.
Тоді його почне крутити. Бо коханки - це прикольно, коли вони на стороні у вільний час.
А якщо будете і далі принижуватись, то він скоро у ваше ліжко їх буде класти.
Це точно. Ніби прийняла, ніби вибачила тільки, а він і додому притяг до нас! Я прозріла тоді. Дівчата, не вибачайте такого. Ну реально, він зрозуміє, що з вами ’так можна’ і продовжить, навіть через роки.
Бідося• 17 сентября 2024
Ответ дляУгги в горошек
Правильно боитесь одиночества.
А тут рідний батько взірець нормального чоловіка, ага, прямо мрія кожної жінки. Самотність може бути і в шлюбі, так само як арбузерство, бідність, залежність. Випадків коли вітчим в рази краще за рідного батька просто нескінченна кількість. Окрім того всі діти виростають, не хвороба. Так само як кількість 2-3 шлюбів величезна і багато хто живе прекрасно.
В житті буває дууууже по різному. І навіть коли як ви кажете купа червоних флагів, а життя склалося в шоколаді, і коли красива-багата-без дітей і самотня. Не працює це все однозначно. Можливо колись, коли жінки були дуже залежними від чоловіка це було важко, зараз зовсім не так.