Госпожа Белладонна• 17 сентября 2024

Это безвкусица, или я отстала? Тина Кароль.

Клипу уже две недели, но только сегодня посмотрела.
А ею раньше восхищалась. О песне ничего не скажу, но клип, для бездаря, который не может петь. А она отлично поет, зачем прибегать к таким дешевым трюкам?
Ленне-Рейма• 17 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Лобода теж не фонтан, позиція в неї гамно, але вона трудяга і сама себе зробила
Вы видели, какие асаны выделывает кароль с аштанги йога? погуглите

https://www.tiktok.com/@tinakarol/video/7405128212...
https://www.tiktok.com/@tinakarol/video/7403411673...

Фізик-ядерщик заочно• 17 сентября 2024
Ответ дляМорковку дай
А знаєте чому Кароль не вірю?
Тому що вона завжди чому з себе корчить.
То а інтервʼю, то в якійсь програмі, то в кліпі то на сцені.
Ніколи вона мені не подобалась, тому що фальш я можу розрізнити.
Вона дуже вибагливо-жорстока людина, яка не має поваги ні до кого окрім себе.
І цього янгола, якого вона з себе корчить весь час- у мене вишиває тільки 🤢.
Лобода не янгол теж, але хоч їй я вірю, і її елементарно сексуальності.
Так!!!!
Вона грає роль янгола, такої легкої наївної дівчини
А сама вовк в овечій шкурі!!!
Вона просто скрізь на людях не справжня, ховає свою слушність , а люди це відчувають.
Ленне-Рейма• 17 сентября 2024
я, наоборот, послее ее достижений в йоге стала на нее серьезно смотреть.
до этого казалась пустышкой

а в клипе слишком много ее пупка
клип любительский и бюджетный
Ленне-Рейма• 17 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Так!!!!
А сама вовк в овечій шкурі!!!
то й що?
усы грають соціальні ролі
Фізик-ядерщик заочно• 17 сентября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
то й що?
усы грають соціальні ролі
Ви праві.
Але вона публічна
Вона в кліпі виступає актрисою. І ми всі обговорюємо, що це їй не вдалося
Я трохи можу бути предвзятою бо її не люблю
Перемелица• 17 сентября 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Те що струнка і займається спортом чудово, гарно виглядає в 40 років, але оці танці і ця показова сексуальність...іспанський сором
Почему так людям хочется, чтобы после 36 наверное, все одели платочки и с клюкой в руках шаркались, и главное, без танцев?
Місячне Сяйво• 17 сентября 2024
Ответ дляПушкининиана
Думаю мужчинам клип очень нравится
На ютуб майже 10000 коментів захопливих. А ми жаби😂

Жерица ночи• 17 сентября 2024
Клип - полный отстой.
И пластики нет. Фигня короче
Перемелица• 17 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Они все трудяги. Кароль тоже поработала над фигурой, хочет похвастаться, нет тетки прибежали, зафукали
Тут как тут• 17 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
В цілому ви праві
Але у Тейлор просто скажена харизма!!!! Вона тащиться від ситуації, вона її проживає і сама від цього кайфує і не думає як би його задниць так поставити, щоб і самій в дзеркалі побачити і людям було видно))))
Я щиро вірю, що Тіна «розігнала» своїх конкуренток!
Як вона на Злату Огнєвіч сикала, Лорочку та Лободу…
Навіть ДО повномасштабної завжди скандалила
Не бачу харизми, на жаль. Вона викликає в мене непорозуміння одне.
Раніше я плутала її з Майлі Сайрус, а зараз не розумію як? У Сайрус є класний голос і харизма і пісні чіпляють. А Тейлор якась ніяка..
Нема в неі впізнаваного стилю, голосу, щоб чуєш нову аісню вперше і розумієш хто співає. Як Айліш, Адель, Лана, Ван Хауз, Селін Діон, Лара Фабіан.. і тд
Та навіть наших одразу чути: Лобода, Саніна, ця ж Кароль. Ну хоч голос впізнаваний в Тіни є. А Тейлор як тисячі співачок.
Але вона змогла. Значить всі умовності в нашій голові, а все нереальне - реально.

І це мотивує. За це можна вже подякувати Тейлор Свіфт. І повірити в себе
Тут как тут• 17 сентября 2024
Ответ дляФоточки нема
Якось у неї спитали в інта чи вона на оземпіку, то вона навіть прочитала озЕмпік. Спеціально. Каде і не чула про нього
Ага і сказала, що не приймає такого, бо хоче ще ляльку народити
Перемелица• 17 сентября 2024
Ответ дляДлинноНожка
Где увидеть творчество участниц этой темы, чтобы понимать, к какому идеалу нужно стремиться? Что вы станцевали, спели, сняли?
Им оземпик не продают без паспорта, они булки нюхают, у них генетика и кость широкая
Фоточки нема• 17 сентября 2024
Ответ дляТут как тут
Да да.
Я думала вона продовжує нести хрест вдови, але може ще й офіційно покаже від кого лялька
Оцененная• 17 сентября 2024
Не очікувала від неї такого, огидно аж якось, весь акцент на її тіло, раніше подобалася більше, осуджую її за таку відвертість.
Тут как тут• 17 сентября 2024
Ответ дляФоточки нема
Да да.
Ну, вона вдосталь відносила хрест вдови..
Могла б ще народити собі.
Бюст Березуцкого• 17 сентября 2024
Симпатична, классно виглядає, але нещира, пісні говно
Лобода май лав 💕назавжди, Тіна просто дьоргання і непорозуміння якесь
Библиотекарь• 17 сентября 2024
Это она отчиталась перед спонсором/папиком за фигуру. Мол вот не зря в спортзале качалась
Фоточки нема• 17 сентября 2024
Ответ дляТут как тут
Могла б ще народити собі.
Та канєшно перебор
Тут как тут• 17 сентября 2024
Ответ дляОцененная
Та і раніше вона постійно носила латексні костюми, як для ігрищ.
Їй пасує образ діви, голівудські локони, червона помада і щось елегантне, довге, розкішне. Під іі завивання😂
А не оце все…
Як вище точні підмітили: не оці корчі

Copy-Paste• 17 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
Кажется, Лободе подражает.
Для меня Лобода на три головы выше чем это, хотя и не фанат
Заліковий троль• 17 сентября 2024
классно выглядит, похудела хорошо. Пишут что кето. Да и вообще выглядит здесь очень молодо, не женщина-дива, а студентка пришла размяться в зал. смотрела без звука. акцент на прессе увидела
Кросівки оригінал• 17 сентября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма

Ничего себе! Она крутяк!
Аноним НаВсеГда• 17 сентября 2024
Вы что впервые её клип посмотрели? ’Ноченька’ чего стоит только. А тут детский сад.
Страхованная• 17 сентября 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Так она похудела, теперь везде показывает это. Но тело огонь
Страхованная• 17 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
И над фигурой надо поработать, там проблемы есть.
И с сексуальностью, тоже проблема.
Испортили песню своими танцами.
Интересно увидеть вас))) с идеальной фигурой и сексуальностью
Кросівки оригінал• 17 сентября 2024
Ответ дляОцененная
Як може бути огидним красиве жіноче тіло і пластичність в танці. Лікуйте голову, якщо вас дратують красиві люди
Кросівки оригінал• 17 сентября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
то й що?
усы грають соціальні ролі
Да, усы можно сказать улучшают социальную роль)
Аноним НаВсеГда• 17 сентября 2024
А про фигуру вообще смешно читать, она у неё отличная, даже когда есть лишний вес, красивая.
Місячне Сяйво• 17 сентября 2024
Ответ дляЛенне-Рейма

Ну круто звісно💪 це надзвичайно важко
Муууумие• 17 сентября 2024
Ответ дляДлинноНожка
Щоб зрозуміти, що яєчня пересолена, не треба бути поваром.