Госпожа Белладонна• 17 сентября 2024

Это безвкусица, или я отстала? Тина Кароль.

Клипу уже две недели, но только сегодня посмотрела.
А ею раньше восхищалась. О песне ничего не скажу, но клип, для бездаря, который не может петь. А она отлично поет, зачем прибегать к таким дешевым трюкам?
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 сентября 2024
Ответ дляМааарковная
Вона просто не може нарадітися дії Оземпіку, от і сує своє схудле тіло всюди, куди можна.
Ви б теж сували своє гарне і дороге тіло всюди, куди можна, якби воно у Вас було

Теща дочки• 17 сентября 2024
Ответ дляКофр для ноги
Не смотрю её и не слушаю, глянула, спасибо, проблевалась. Этот вылезший послеродовой пупок выставлять просто испанский стыд
Тоже на него обратила внимание, это совсем не то, что нужно тыкать в камеру крупным планом. К стати, у некоторых он такой с рождения, если неудачно перевязали.
Мао_Мяо• 17 сентября 2024
Танец гавно.
Это было актуально в конце 90х, сейчас неинтересно и смотреть неприятно.

Могли бы сделать нормальный клип.
Ксерокопия ночи• 17 сентября 2024
Какое самолюбование .
Смотрится нелепо .
У неё уже был клип ,где она в спортзале изгибается , только ты латексе.
МУСЯкомарова• 17 сентября 2024
Ответ дляГоспожа Белладонна
И над фигурой надо поработать, там проблемы есть.
И с сексуальностью, тоже проблема.
Испортили песню своими танцами.
покажіть вже свою красу саме на відео - порівняємо)

тінка - класна
ОхиИВздохи• 17 сентября 2024
О, уже и Тинка до Оземпика добралась))
Мааарковная• 17 сентября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Всюди, де за це заплатять гроші. Ви хотіли сказати?

Чудовий каламбур• 17 сентября 2024
Мне нравится как она выглядит для своего возраста, голос, но эти кривляния жесть, не получается у нее быть секси ну никак
18 мнеУЖЕ• 17 сентября 2024
Авторко, ви вже робили тему про Тіну, і всі її пози там обговорили. Це землетрус вас так труснув, що ви знову з цією темою вилізли о 4 годині ночі? Не спалося, все про тіло чуже думали?
Тут как тут• 17 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Лобода теж не фонтан, позиція в неї гамно, але вона трудяга і сама себе зробила
Лобода крута. Як не фонтан?
Я почала її слухати у 18 років «Черно-белая любовь». Віа гру пропустимо і не будемо їй заслуги приписувати.
Мені зараз 37. Це 20 років поспіль випускати хіти і збирати концерти.
Нема ще і порівнювати з Тіною.
А позиція гівно - це яка?
Не відмовлятися від своєї російськомовноі творчості?
Вона просто не радикальна, а любить демократичну Україну і всіх українців однаково, не поділяючи.
Кузякин• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Для какого возраста? Ей всего 39. Не 60 же
Ждун с Нибиру• 17 сентября 2024
Мне не нравиться чисто с творческой стороны. Без фантазии , односторонне
ДеньгиНеСдаю• 17 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Струнка , танці сексуальні, але не чіпляє
Корчиться перед тим дзеркалом і сама собі не вірить
Взагалі не люблю її
Вот точно, не танцы, а какие то зомби корчи. Не спорю, она вспрекрасной форме. Но эти корчи, очень очень, неудачное решение
Тут как тут• 17 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Вона виглядає в 39 на 39, і так, це ок. Мені також це подобається. Не намагається себе натягнути як Лорачка.
Блін, в мене схожа фігура якщо скинути 6 кг. Немає таліі і попи, стегна не округлі. Ніколи не думала, що це така фігура над якою треба трястися над козирем і всі казатимуть «классна фігура»
І до речі і пластичність у мене така ж дерев‘яна.
Я завжди себе недооцінювала, а виявляється є поціновувачі. І це не сарказм, це інсайт.

Нещодавно думала над тим як Тейлор Свіфт, така примітивність, змогла обійти геніальних і голосистих співачок як Адель, Дел Рей, Імані та інших.
Вона навіть до Брітні не дотягує ніяк, ну ніяяяяяк. А обійшла.
Не маючи даних, можна обійти людей з крутими даними.
Не маючи ідеальноі фігури, пластики і запальних хітів, можна обійти пластичну Лободу з хітами. Ок, не для всіх, але для багатьох. В житті все неоднозначно..

А я б подумала на місці Тінки «ой, куди мені? Ні фігури ні пластики»
А на місці Тейлор навіть не висовувалась би.
А це ж неправильно!
Треьа в себе вірити!
Така от філософія зранку. Задумалася…
Тут как тут• 17 сентября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Дуже тонко підмітили. Точніше не скажеш)))
Пушкининиана• 17 сентября 2024
Думаю мужчинам клип очень нравится
ДеньгиНеСдаю• 17 сентября 2024
Ответ дляМУСЯкомарова

тінка - класна
А при чем тут мы, и все обычные люди? У нас нет столько времени и возможностей. Мы не зарабатываем внешностью. Странно требовать от обычных людей, такого же уровня внешности и хореографии, как от проф актёров, которые 24/7 занимаются только этим
Капуста Маша• 17 сентября 2024
Мені Тіна Кароль дуже подобається в кліпі «Не святі» - минулого року вийшов. І кліп, і пісня, сукня, те, як сидить співачка - все зійшлося там, і чоловіки гарні.
Трейдер кріпти• 17 сентября 2024
Ответ дляМааарковная
Щось я теж захотіла його спробувати.

Колгоспниця• 17 сентября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
да мы даже не сомневаемся, вы станцевали бы лучше.
А где она там танцует?))
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 сентября 2024
Ответ дляМааарковная
Не піклуєтесь про себе, бо Вам за це не платять?
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 сентября 2024
Ответ дляКузякин
Відверто кажучи, далеко не всі жінки навіть в 30 так виглядають.
Морковку дай• 17 сентября 2024
А знаєте чому Кароль не вірю?
Тому що вона завжди чому з себе корчить.
То а інтервʼю, то в якійсь програмі, то в кліпі то на сцені.
Ніколи вона мені не подобалась, тому що фальш я можу розрізнити.
Вона дуже вибагливо-жорстока людина, яка не має поваги ні до кого окрім себе.
І цього янгола, якого вона з себе корчить весь час- у мене вишиває тільки 🤢.
Лобода не янгол теж, але хоч їй я вірю, і її елементарно сексуальності.
любименькая• 17 сентября 2024
Ответ дляДлинноНожка
Где увидеть творчество участниц этой темы, чтобы понимать, к какому идеалу нужно стремиться? Что вы станцевали, спели, сняли?
Ну участницы этой темы скорее всего не публичные люди, и не суют свою мышиную морду в телевизор
А Кароль суёт, поэтому мы имеем полное право это обсуждать
Ленне-Рейма• 17 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
ю
Ленне-Рейма• 17 сентября 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
так
Фоточки нема• 17 сентября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Боже какая тупая песня
Кто слушает этот шлак?
Мені всі її пісні гімно. А виє як на сцені. Якийсь стиль співу в неї неприємний
Місячне Сяйво• 17 сентября 2024
Блін все таки не люблю такий пупок
Фізик-ядерщик заочно• 17 сентября 2024
Ответ дляТут как тут

А це ж неправильно!
Треьа в себе вірити!
Така от філософія зранку. Задумалася…
В цілому ви праві
Але у Тейлор просто скажена харизма!!!! Вона тащиться від ситуації, вона її проживає і сама від цього кайфує і не думає як би його задниць так поставити, щоб і самій в дзеркалі побачити і людям було видно))))
Я щиро вірю, що Тіна «розігнала» своїх конкуренток!
Як вона на Злату Огнєвіч сикала, Лорочку та Лободу…
Навіть ДО повномасштабної завжди скандалила
Фоточки нема• 17 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
О, уже и Тинка до Оземпика добралась))
Якось у неї спитали в інта чи вона на оземпіку, то вона навіть прочитала озЕмпік. Спеціально. Каде і не чула про нього