Ума Палата• 17 сентября 2024

Квитки Укрзалізниця, у кого таке було?

10 хвилин тому купувала квиток через додаток, гроші списалися, квитка у вкладці "мої квитки" і в пошті немає. На гарячу лінію дозвонитися неможливо.
А квиток дуже потрібен.
Що мені робити? Купувати ще один, поки є місця? Чи той що я вже купила - прийде мені згодом?
18 мнеУЖЕ• 17 сентября 2024
Купувати ще, за той повернуть гроші

Барабасиха• 17 сентября 2024
Гроші назад повернуться, купуйте ще, поки є.
КаваЗМолоком• 17 сентября 2024
купуйте((
у мене таке було і мені через півгодини повернулися кошти
автор Ума Палата • 17 сентября 2024
Дякую всім. Купила ще один, цей вже отримала відразу.
Чекатиму повернення. І спробую дозвонитися на гарячу лінію.
Перша на селі• 17 сентября 2024
Ответ дляУма Палата
На горлинию вы не дозвонитесь, лучше в чате, там надежда есть, но по сути они впм вряд ли ответят. Промониторьте, не появится ли этот билет в пррдаже, обычно это через 20-30 минут,
Всех в сад• 17 сентября 2024
Ответ для18 мнеУЖЕ
Купувати ще, за той повернуть гроші
100%. У мене саме так і було.
Всех в сад• 17 сентября 2024
Ответ дляУма Палата
Не витрачайте час. Якщо не првернуттся, тоді вже телефонуйте і з´ясовуйте
Налогообложу• 17 сентября 2024
Ответ дляУма Палата
Не дзвоніть, напишіть в чат бот Телеграм. У мене була сході ситуація, в боті відповіли дуже швидко, причому це було о шостій ранку. Але спочатку подивіться, може поверулися гроші (у мене вони якось непомітно повернулися, я це з´ясувала, коли чат бот мені написав, що у них немає моєї оплати)
Україна наше все• 17 сентября 2024
і я сьогодні так само попала на квитки. купляла люкс на двох. робила три спроби і кожна невдала. гроші списані, квитків немає. в подруги ж вийшло купити в цей же час с першого разу. банк каже, що гроші в резерві, тож чекаю повернення, а то добрячий мінус вийшов

автор Ума Палата • 17 сентября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
І я ще чекаю на повернення.
На гарячу лінію дозвонилася таки (в мене сьогодні багато вільного часу)))), сказали - протягом години кошти повернуться. минає вже третя...
В чат-бот таж написала, ’ми вам відповімо’. Та й таке...
Україна наше все• 17 сентября 2024
Ответ дляУма Палата
І я ще чекаю на повернення.
а я в чат написала теж, мені у відповідь, що Очікуйте на соціальні виплати в найкоротший срок...

моно каже, що гроші повернуться, якщо протягом 11 днів уз не запросить їх.
автор Ума Палата • 17 сентября 2024
Ответ дляУкраїна наше все

цирк...