Непозбувна Бентега• 17 сентября 2024
Як ви вважаєте, це нормально?
В нашій школі не будуть впускати дітей на перший урок, якщо дитина запізнилась в школу і це коли кожної ночі тривоги через шахеди.
Ось таке повідомлення - Шановні батьки!
Доводимо до Вашого відома, що з 16 вересня 2024 року учні, які запізнюються на перший урок без поважної причини, не будуть допущені до заняття (цей час діти проведуть у вестибюлі під наглядом охоронця). Це рішення прийнято з метою покращення дисципліни та організації навчального процесу.
Просимо звернути увагу на можливий вплив таких запізнень на навчальний процес та організацію заходів.
Ось таке повідомлення - Шановні батьки!
Ольга.Д.О.• 17 сентября 2024
Ответ дляЗнову Я
А ваш заходит с цыганами и медведем? Как срывать можно?
Навіть спокійна дитина заходить - вся увага на неї, потім стрибає біля шафи, щоб знайти вільний гачок для куртки (ну то вже з жовтня), всі дивляться, потім вивалює речі з рюкзака в пошуку потрібних. Так, це все відволікає. А потім завалюється наступний, який теж вважає, що має право на запізнення...
Систематичні зпізнення без причини - це неповага до вчителя і однокласників.
Бриджит_Фрикандо• 17 сентября 2024
ну то есть все остальные живут в другом городе или даже области, тревоги и шахедов у них не было, поэтому они пришли вовремя?...
а ваша бубочка одна несчастная, лишена права на образование?...
я всё правильно поняла?...
а ваша бубочка одна несчастная, лишена права на образование?... я всё правильно поняла?...
Вільний митець• 17 сентября 2024
Ответ дляЗнову Я
Прийшло 10 дітей. Почали займатись. Приходить наступний ’А що робили, розкажіть що писати, а я не почув, не зрозумів, дай переписати, повторіть що говорили’. Потім за ним інший так само. І так 10 дітей. Було таке минулого тижня.
Рожки-да-ножки• 17 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Я бы шла разбираться, не имеют права лишать ребенка образования даже по причине опоздания!
Дитина не виконує правила розпорядку в школі і заважає набувати знання іншим дітям
Ви-то звісно можете йти розбиратися, але будете виглядати дуже глупо
Бриджит_Фрикандо• 17 сентября 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Идиотское решение. В принципе ничего нового
идиотский коментарий.... в принципе ничего нового...
Фізик-ядерщик заочно• 17 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
так это вы его лишаете, не приходя вовремя на урок
У меня ребенок на уроки не опаздывает, а если и опоздал то по уважительной причине (типо тревоги длительной ночью) и такого бреда в нашей школе нету и в чате это я пишу в школьном предупреждая учителя, что ребенок или опоздает на 5-10 минут или прийдёт ко второму уроку. Но у нас пускают в класс по причине опоздания.
Вільний митець• 17 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
я всё правильно поняла?...
У нас одні діти живуть прямо біля школи і йти їм 2 хв. Вони одразу після тривоги вже в класі. А є ті, кому йти хвилин 15-20 і пару тих хто їде.
Бриджит_Фрикандо• 17 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
’пускают в класс по причине опоздания’ это прям мощно
ПодругаМужа• 17 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Как опоздание на 5-10 минут может быть связано с длительной тревогой ночью? Что вы делаете именно в эти 5 минут?
Фізик-ядерщик заочно• 17 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Ребенок не успел проснуться вовремя утром элементарно, будильник отключил утром и лег спать дальше. Всякое бывает
Дякую_аж_підскакую• 17 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Значит придет на второй урок,в чем трагедия?
Бриджит_Фрикандо• 17 сентября 2024
Ответ дляВільний митець
и что?... поэтому те, кому дальше добираться, должны и сами не учиться на первом уроке и другим не дать шанса?... логично же прийти к следующему уроку.
у нас даётся в среднем 30 минут после тревоги, а умники из других районов, которые впихнулись в нашу школу не по прописке, едут дольше, но приходят на начало следующего урока
Воздух в банке• 17 сентября 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Якщо це буде не одна чи дві дитини, охоронець повинен не виконувати свою роботу, а бути наглядачем для дітей і відповідати за їхні життя.. Ну таке.
На да, буде відволікатись, бо дуже зайнятий ловлею нічних злодіїв
ГЛЮкоза• 17 сентября 2024
Ответ дляSvitlo_
Чому він буде відповідати? Дитина відмічена, як відсутня. А от якщо, поки дитина йде від дверей школи до дверей класу, щось станеться - буде винний вчитель, якщо не поставить ’н’ дитині.
Тобто, фактично за дитину ніхто не несе відповідальності, якщо, наприклад, треба терміново евакуюватись у бомбосховище. Ці діти, які мали б бути зі своїм класом під наглядом вчителя, просто залишаться самі по собі. Охоронцю навряд чи буде діло до них.
Тому так, під час війни це доволі дивне рішення.
ПодругаМужа• 17 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Это всякое бывает каждый день без всяких тревог. Если бы вы написали, что пропустили урок-другой, это понятно. Опоздание на 5 минут - элементарное хамство.
Бриджит_Фрикандо• 17 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
ага, а виновата конечно тревога...
Непозбувна Бентега
• 17 сентября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну тогда можно каждый день приходить на второй или третий урок, потому что недосыпы ежедневные, так и ещё время учебы на пол часа раньше сделали, вообще шикарно
Фізик-ядерщик заочно• 17 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
ага, а виновата конечно тревога...
А вы что в тревогу не спускаетесь в укрытие? Я спускаюсь с ребенком мне его жизнь важнее тем более у меня 9этаж, последний не дай бог прилетит туда моя семья погибнет
Воздух в банке• 17 сентября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
недосипи можна регулювати тим, що раніше лягати спати вечорами
Файно Замало• 17 сентября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Видно, теж спізнювалася на розвиток мовлення )))
Ответ дляГЛЮкоза
Батьки мають з дитиною чекати біля школи, лишати дитину з охоронцем під час війни - ось дивне рішення. А якщо тривога почнеться поки ваша дитина рухається до класу - ви думаєте вчитель буде бігати і шукати вашу дитину?
графиняВишенка• 17 сентября 2024
Таке собі правило, якщо чесно. А що краще сидіти в холі тоді пів уроку, якщо запізнився?
Дякую_аж_підскакую• 17 сентября 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Приходите, мне нужно решить вашу проблему? Школа не ради одного вашего работает,значит достали уже эти опоздания. Если большинство успевает,а пара человек опаздывает и регулярно,то это уже не проблема школы.
Бриджит_Фрикандо• 17 сентября 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
какое это имеет отношение к 5-10 минутному опозданию на урок?