КротоТо• 17 сентября 2024
STUDY ACADEMY стоит своих денег?
Проходили год к репетитору, а результата нет. Уровень выше не стал.
Кто ходил в STUDY ACADEMY, какие отзывы, что посоветуете
КротоТо
• 17 сентября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Думаю, как и везде, все зависит от преподавателя
И как узнать какие там преподаватели
Та не реву я• 17 сентября 2024
Репетитора може треба змінити) це перше, по друге, як ви рівень визначаєте? тестування до було?
КротоТо
• 17 сентября 2024
Ответ дляТа не реву я
В STUDY ACADEMY протестували
Та не реву я• 17 сентября 2024
Ответ дляКротоТо
В STUDY ACADEMY протестували
це такі собі тести, по нормальному треба тестування проводити до початку, зафіксувати результат, потім працювати з репетитором, й протестуватися після умовно року занять, або спитати репетитора за який термін рівень з б1 виросте до б2.