А_я_ЛОЖУ!• 17 сентября 2024
Інформація про війну з близького оточення
Навіяло спогадами про Гаррі. Прошу поділитись новинами чи спостереженнями, що зараз у вашому колі. Почну про свою клієнтку. Досить відома політична особа на обласному рівні. В політиці з часів Ющенка і Яника. Завжди знаходила своє місце під сонцем при будь якій владі. Жіночка активна, спритна, гнучка, розумна, має специфічну інтуїцію куди вітер дме, тобто прораховує події на кілька кроків вперед і ще ні разу не прогадала. Ніколи не була в скандалах чи мутних історіях, дуже гарно розуміється в людях. Зараз також на посаді, все більш чим круто.
Так ось нещодавно вона пройшла повний тюнінг, змінила гардероб, пожвавилася. Активізувалась в соцмережах, створила кілька сторінок, де викладає милі фото зустрічей зі школярами, відвідує усі громадські заходи, кожен крок фіксує. Цю людину знаю років 10 точно, така активність свідчить тільки про одне - вибори. Це мегацинічна мадам, що пальцем не ворухне без вагомої причини. Як на мене перший гарний знак з моменту початку війни.
Можливо в вашому оточенні є якісь подібні сигнали?
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Так, і не тільки вона. В інших також активність, просто свою знаю як облуплену і впевнена на 100%. Але тенденція явно є і це чудово. Може вже буде спокій.
І тому ви створили тему під анонімом в розділі сім´я, діти?
Рашаботва, про спокій можете тільки мріяти
А_я_ЛОЖУ!
• 17 сентября 2024
Ответ дляТоптунша
А для вас це новина, що наступного року будуть вибори чи що саме вас так збентежило?
Звичайно. Адже вибори неможливі під час війни чи не так?
Топтунша• 17 сентября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
З якого дива?
Вже ж обговорювалося з Заходом, що наступного року будуть вибори і що США забезпечуватимуть їх на окупованих територіях
Балаболка• 17 сентября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Ой, у мене аж мурахи побігли. Дякую за відповідь!
Куди побігли? У якому напрямку? Може це знак що треба бігти?
Кинг-Конгша• 17 сентября 2024
я вже теж писала в іншій темі, що в 2025 р. вибори президента будуть
Аня+Федя=Данил• 17 сентября 2024
Ответ дляНічого вдягти
Може жінка чоловіка зустріла або з дипресії вийшла
Хотела это написать😁
А_я_ЛОЖУ!
• 17 сентября 2024
Ответ дляТоптунша
З якого дива?
Ну от. Вперше таке чую.. А я вже собі накрутила, що знають щось раз заметушились ((
Топтунша• 17 сентября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Та ну. Ще навесні як підходив час виборів було оголошено, що наразі вибори неможливі через ВС, але що Захід чекає їх не пізніше 25року і допоможе в організації
Топтунша• 17 сентября 2024
Ответ дляOlvia1987
Падаждите,куда вы спешите.Еще должно всю Европу затопить и Америку смыть в океан,они все в Украину переселятся,тогда и проведём выборы.А то опять коррупционеров навыбираем
Давайте поки свою владу відправимо в Польщу покупатися
А_я_ЛОЖУ!
• 17 сентября 2024
Ответ дляТоптунша
Тобто в 25 буде скасовано воєнний стан?
Топтунша• 17 сентября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Тобто в 25 буде скасовано воєнний стан?
Навіщо? Зроблять якийсь тимчасовий наказ що дозволяє провести позапланові вибори в умовах ВС
Кудесница_с_пургеном• 17 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Чтоб вы ещё написали в оправдание своего чмони🤣🤣🤣 вам же легче так думать. Хоть как то оправдать недомужика
Рекомендую читать глазами. Я никого перед местными чмонями не оправдываю. Или удобно делать вид, что не понимаете написанного?
Цвірінь• 17 сентября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я якраз про реальну людину з оточення, яку добре знаю. Її характер, дурні звички, маніпуляції, і добре розумію як вона міняється в тих чи інших обставинах. Мені це ближче ніж фантомні шамани.
а вы думаете выборы так просто с пустого воздуха будут? Нужна для начала эскалация, которая приводит перелому и точки невозврата. Например взрыв ядерной бомбы.
Эта_Шикарна)• 17 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
И без глаз понятно, кто сидит по ту сторону экрана)
Кудесница_с_пургеном• 17 сентября 2024
Ответ дляДавно без алко
а чeго жe вы нe идeтe? а сидя на диванe, рядом с шараxающимся от любого стука в двeрь мужeм, другиx посылаeтe?
Я уже написала почему, перечитывайте. Или решите проблему понимания печатного текста.
Мой не шарахается, он на работе. Представитель среднего класса, обеспечивает рабочие места другим. Пока местное ленивое бабье беснуется , желая чужой кровью умыться.
Кудесница_с_пургеном• 17 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Удалено администрацией...
Цвірінь• 17 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Не обобщайте. Далеко не все, при мужьях, воюют с дивана чужими руками . Для адекватных женщин , победа - это сохраненные жизни. А одинокие или обделенные судьбой бабы, хотят чтобы таких же одиноких стало больше.Вот пусть поднимают зад, идут и воюют
Победуньи диванные.
Эта_Шикарна)• 17 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
Цвірінь• 17 сентября 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А Ви звідки знаєте про шаманів і ядерку?
Шаманы выдумка, а ядерка нет, и она будет. Если не у нас, то в Израиле/Иране.
Цвірінь• 17 сентября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
выборы будут.это сто проц.и скоро...
в США?
Цвірінь• 17 сентября 2024
Ответ дляOlvia1987
Жириновский воскрес,не иначе))
Жириновский говорил все подряд, а тут все на поверхности и ’девушкой парня из Центра не надо быть’
Давно без алко• 17 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Oksania_mama• 17 сентября 2024
Не обов´язково це саме до виборів, це може бути просто до ’перестановки ліжок у борделі’.
Кудесница_с_пургеном• 17 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Удалено администрацией...
Лялькодзьоб• 17 сентября 2024
Ответ дляНеначасі
У бюджеті на 25 рік видатків на вибори не передбачено.
Зато телемарафон есть и повышение налогов
Свекруховна• 17 сентября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
выборы будут.это сто проц.и скоро...
Я за петю! Только чтоб не зеленый клоун!