А_я_ЛОЖУ!• 17 сентября 2024
Інформація про війну з близького оточення
Навіяло спогадами про Гаррі. Прошу поділитись новинами чи спостереженнями, що зараз у вашому колі. Почну про свою клієнтку. Досить відома політична особа на обласному рівні. В політиці з часів Ющенка і Яника. Завжди знаходила своє місце під сонцем при будь якій владі. Жіночка активна, спритна, гнучка, розумна, має специфічну інтуїцію куди вітер дме, тобто прораховує події на кілька кроків вперед і ще ні разу не прогадала. Ніколи не була в скандалах чи мутних історіях, дуже гарно розуміється в людях. Зараз також на посаді, все більш чим круто.
Так ось нещодавно вона пройшла повний тюнінг, змінила гардероб, пожвавилася. Активізувалась в соцмережах, створила кілька сторінок, де викладає милі фото зустрічей зі школярами, відвідує усі громадські заходи, кожен крок фіксує. Цю людину знаю років 10 точно, така активність свідчить тільки про одне - вибори. Це мегацинічна мадам, що пальцем не ворухне без вагомої причини. Як на мене перший гарний знак з моменту початку війни.
Можливо в вашому оточенні є якісь подібні сигнали?
Кудесница_с_пургеном• 17 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Это мнение несчастной женщины, ради которой её муж не готов на поступки)
Конечно и такие семьи нужны, чтоб развлекать нас темами, что муж гуляет, не даёт денег и т д
Это вы на анонимах себе такое нагадали о моей семье?:)) Или голоса в голове подсказали, вы поэтому о себе во множественном числе пишете?
Какие поступки вам должны чужие мужья? Пойти убиться или калеками стать за лозунги и линии на карте? Вы хоть за одним раненым горшок вынесли? Или только здесь клацаете и в диван патриотично пердите?
Захекалася читать• 17 сентября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Читаю військову блогершу, з Курського напрямку.
Все дуже песимістично.
Каже , ми воюємо людьми, а вони ракетами та кабами
Все дуже песимістично.
Такое не только на курском направлении у нас 😔
Чупокабра• 17 сентября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я якраз про реальну людину з оточення, яку добре знаю. Її характер, дурні звички, маніпуляції, і добре розумію як вона міняється в тих чи інших обставинах. Мені це ближче ніж фантомні шамани.
Тоже есть особа примерно по вашему описанию. Уже месяц или два фото из церкви, в школах, с гуманитаркой и т.д.
Давно без алко• 17 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
а сколько вы вынeсли горшков?
Давно без алко• 17 сентября 2024
Ответ дляЗахекалася читать
с ноля пишитe?
Кудесница_с_пургеном• 17 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Так несчастные бабы , при низком уровне жизни, пилят своих мужиков и те на войну бегут ’чтобы заработать, там зарплата хорошая’. Ещё и надеятся эти бабы на выплаты если убьют, так как мужа давно не любят. Такое к сожалению не только в России, но и у нас в Украине. Сколько бы здесь не вопили о различиях в менталитете.
А_я_ЛОЖУ!
• 17 сентября 2024
Ответ дляЧупокабра
Так, і не тільки вона. В інших також активність, просто свою знаю як облуплену і впевнена на 100%. Але тенденція явно є і це чудово. Може вже буде спокій.
Поміркована думка• 17 сентября 2024
Є знайомі депутати місцевого рівня, від різних партій, то вже 2 партії робили збори і натякали на швидкі вибори, починають відновлювати роботу місцевих штабів. Тому чутки про вибори ходять, але без якогось конкретного часу.
Кудесница_с_пургеном• 17 сентября 2024
Ответ дляДавно без алко
а сколько вы вынeсли горшков?
Пускай выносят те, кто требует ’поступков ’ от чужих мужей. Я здесь при чём?
БершкомангоЗар• 17 сентября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
А ничего что шаманы разрешили путину ядеркой бить? Какие выборы, вы о чем
А Ви звідки знаєте про шаманів і ядерку?
Давно без алко• 17 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
да кому впал ваш ссыкло? кто что от го трбут?
миссДавеча• 17 сентября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
И что же это получается? На рашке главные шаманы, а не пу?
Оце фіфа• 17 сентября 2024
Ответ дляТаракашечка
А вдруг у нее просто молодой любовник?))
..і він педофіл...його збуджують її фоточки зі школярами... ввечері, прям накидається на неі в пориві страстІ.)))
Кудесница_с_пургеном• 17 сентября 2024
Ответ дляДавно без алко
Вас несёт как пациента инфекционки. Вы не понимаете смысл того, что пишете?
У меня в семье никто энурезом не страдает. И вы лечитесь активно. Бросайте кнопки давить, идите что-то сделайте для тех, кто непосредственно на фронте пострадал.
Дверной_Проем• 17 сентября 2024
Ответ дляСусідка знизу
В бюджет 2025 вибори не закладені. От вам і всі ’добрі знаки’(
Але є дописи, де так і пишуть - при суттєвих змінах доходів/витрат бюджету2025.... Тобто, є варіант змін. Можливо про це і думають.
Давно без алко• 17 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
а чeго жe вы нe идeтe? а сидя на диванe, рядом с шараxающимся от любого стука в двeрь мужeм, другиx посылаeтe?
БершкомангоЗар• 17 сентября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Просто люди вже звикли, прийняли війну і живуть своє звичне життя. А щодо передвиборних двіжняків - то їх просто давно не було і пані від безділля хоч якось самореалізується.
Эта_Шикарна)• 17 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Чтоб вы ещё написали в оправдание своего чмони🤣🤣🤣 вам же легче так думать. Хоть как то оправдать недомужика
Неначасі• 17 сентября 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Ви справді вірите у цю єресь про шаманів?
#Пойду_кгадалке• 17 сентября 2024
на днях вже аналітики писали про передвиборче пожвавлення, почитайте-послухайте
А_я_ЛОЖУ!
• 17 сентября 2024
Ответ дляНеначасі
У бюджеті на 25 рік видатків на вибори не передбачено.
Наче це для цих упирів може бути перепоною. Щось вимутять як завжди.
Неначасі• 17 сентября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
В їхніх інтересах якраз нічого не мутити. Який зміст, якщо сидять всі при своїх посадах без виборів?
когдадеЦкие• 17 сентября 2024
Автор, я сподівалася, Ви дійсно тут напишете щось бвльш/менш обнадійливе. Але ні... Розчарування.
Мао_Мяо• 17 сентября 2024
Ответ дляДверной_Проем
таке кожного року пишуть. це стандартне формулювання, так само, як і перегляд статей бюджету за підсумками кварталу або півріччя
А_я_ЛОЖУ!
• 17 сентября 2024
Ответ дляНеначасі
Я також так раніше думала). Насправді вони як наркоши звикають до певної дози і жадають більшого.
Топтунша• 17 сентября 2024
А для вас це новина, що наступного року будуть вибори чи що саме вас так збентежило?
Заліковий троль• 17 сентября 2024
Мне нравится ваш хороший настрой.
Но, никто не знает, когда закончится война. Соответственно, когда будут выборы.
Увы, даже приближенные к власти и властьимеющие не знают этого.