А_я_ЛОЖУ!• 17 сентября 2024
Інформація про війну з близького оточення
Навіяло спогадами про Гаррі. Прошу поділитись новинами чи спостереженнями, що зараз у вашому колі. Почну про свою клієнтку. Досить відома політична особа на обласному рівні. В політиці з часів Ющенка і Яника. Завжди знаходила своє місце під сонцем при будь якій владі. Жіночка активна, спритна, гнучка, розумна, має специфічну інтуїцію куди вітер дме, тобто прораховує події на кілька кроків вперед і ще ні разу не прогадала. Ніколи не була в скандалах чи мутних історіях, дуже гарно розуміється в людях. Зараз також на посаді, все більш чим круто.
Так ось нещодавно вона пройшла повний тюнінг, змінила гардероб, пожвавилася. Активізувалась в соцмережах, створила кілька сторінок, де викладає милі фото зустрічей зі школярами, відвідує усі громадські заходи, кожен крок фіксує. Цю людину знаю років 10 точно, така активність свідчить тільки про одне - вибори. Це мегацинічна мадам, що пальцем не ворухне без вагомої причини. Як на мене перший гарний знак з моменту початку війни.
Можливо в вашому оточенні є якісь подібні сигнали?
БершкомангоЗар• 17 сентября 2024
Ответ дляЦвірінь
а вы думаете выборы так просто с пустого воздуха будут? Нужна для начала эскалация, которая приводит перелому и точки невозврата. Например взрыв ядерной бомбы.
Зачекайте. Чому вибори мають бути саме після ядерки? Хто голосувати буде - таргани? Чи вся держава переселиться в метро і підвали?
Эта_Шикарна)• 17 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
БершкомангоЗар• 17 сентября 2024
Ответ дляЦвірінь
Шаманы выдумка, а ядерка нет, и она будет. Если не у нас, то в Израиле/Иране.
Чому вона має бути?
Давно без алко• 17 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я уже написала почему, перечитывайте. Или решите проблему понимания печатного текста.
Мой не шарахается, он на работе. Представитель среднего класса, обеспечивает рабочие места другим. Пока местное ленивое бабье беснуется , желая чужой кровью умыться.
да всe всE понимают в вашeм пeчатном тeкстe. нe нeрвируйтeсь.
Фиктивная• 17 сентября 2024
Ответ дляБавовна
Вы видели теперешних одинацетиклассников? Дух захватывает.
А мені діти капец діти.
Я якраз вчора спостнрігала за всіма старшокласниками. Ждала сина.
Чогось думала вони дорослішами мали виглядати.
Але що вразило, кожен підійшов і за руку привітався з охоронцем школи
Цвірінь• 17 сентября 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А вы думаете будет такая мощность что убьет всю страну? радиус поражения до 5-10 км - этого достаточно, не выживут только в радиусе 1-2 км, остальные выживут, но с битыми стеклами.
Посмотрите взрыв в Бейруте, эквивалент 3 килотонны ТЯО, тактические бывает от 1 килотонны
Бесконечность-не предел• 17 сентября 2024
Ну допустим вы правы, допустим будут выборы. Дальше то что? У простого украинца жизнь наладится? Война закончится? Отлов мужчин прекратится? Налоги понизятся, границы распахнутся и блекауты прекратятся? Нет.
Кудесница_с_пургеном• 17 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Удалено администрацией...
У кого что болит, тот о том и говорит. Не удовлетворяют тех, кто чужим мужьям претензии предъявляет.
А ухылянт это тот, кто 4 раза повестку на камеру рвал. Ну так мой тоже ничего никому не должен, только мне и родителям
Не обижаюсь• 17 сентября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я якраз про реальну людину з оточення, яку добре знаю. Її характер, дурні звички, маніпуляції, і добре розумію як вона міняється в тих чи інших обставинах. Мені це ближче ніж фантомні шамани.
А вдруг у нее любовник новый? А вы сразу выборы, выборы...
Не люблю натовп• 17 сентября 2024
Все у власти своих жен и любовниц с детьми вывезли и устроили в Испании и США. Никто не вернулся. Тоже рассматриваю как знак
Давно без алко• 17 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
как жe вас плющит))) что? правда нe очeнь приятна?
БершкомангоЗар• 17 сентября 2024
Ответ дляЦвірінь
Я думаю, що ефективна ядерка має бути застосована не просто в полі, а по центрах прийняття рішень. ЦВК теж до них відноситься.
Давно без алко• 17 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
так он чeрeз мeсяц ужe был освобождeн, или вы об этом нe знали?
Не люблю натовп• 17 сентября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
+
Тетка пи..у накрахмалила, а у автора это символ перемоги
Давно без алко• 17 сентября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Удалено администрацией...
eму нeкогда, он обeспeчиваeт работой людeй)))
Сусідка знизу• 17 сентября 2024
Ответ дляДверной_Проем
Але є дописи, де так і пишуть - при суттєвих змінах доходів/витрат бюджету2025.... Тобто, є варіант змін. Можливо про це і думають.
Хотіла б я десь знайти той оптимізм, але ж коли ще можна буде так заробити, як не зараз? Вони триматимуться своїх крісел мертвою хваткою.
Бабка_в_кедах• 17 сентября 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так несчастные бабы , при низком уровне жизни, пилят своих мужиков и те на войну бегут ’чтобы заработать, там зарплата хорошая’. Ещё и надеятся эти бабы на выплаты если убьют, так как мужа давно не любят. Такое к сожалению не только в России, но и у нас в Украине. Сколько бы здесь не вопили о различиях в менталитете.
абсолютно согласна.
жена брата не хочет выезжать с больным ребенком, которому 17 лет, зная, что через пару месяцев ребенку 18 и муж лишается брони.
Ду да ду да ду• 17 сентября 2024
Ответ дляДавно без алко
а чeго жe вы нe идeтe? а сидя на диванe, рядом с шараxающимся от любого стука в двeрь мужeм, другиx посылаeтe?
Вы вообще не соображаете, что пишете? Как раз других посылать гораздо именно вы, писали об этом выше
Давно без алко• 17 сентября 2024
Ответ дляДу да ду да ду
можно скрин, гдe и куда я кого- то посылала? можeт, это вы нe соображаeтe?
Угадайс• 17 сентября 2024
автор, працюю в соціологічній фірмі, весь 23 і 24 рік у нас опитування по різних областях саме під місцеві вибори. Але це ні як не свідчить про те, що вибори будуть
Деловитая• 17 сентября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Звичайно. Адже вибори неможливі під час війни чи не так?
Удалено администрацией...
Своего не предлагать• 17 сентября 2024
Ответ дляДеловитая
Удалено администрацией...
бот идите спать...
Дверной_Проем• 17 сентября 2024
Ответ дляСусідка знизу
То це ж ще один спосіб заробітку, тобто крадіжки(.
Мрію про пончик• 17 сентября 2024
Вибори не раніше 2027 року. А то і 2028. Зараз авжеж будуть починати партії рухатись в тому напрямку.