Магиня• 17 сентября 2024
Оновлення даних в приват 24
Добрий день! Мені потрібно в приват 24 оновити свої персональні дані і там де соціальний статус треба вказати свій дохід. Цікавить таке питання, який дохід треба вказувати якщо я на даний час тимчасово не працюю? Питання про дохід пропустити не можна, бо далі воно не пропускає.
ПотеряласЯ Я...• 17 сентября 2024
ви ж на щось живете? взагалі ніякого доходу? ставте тоді від балди - 5 тис наприклад
ДаЗдраПерма• 17 сентября 2024
Нещодавно змінювала карту в банку сказали що 0 не можна ставити бо я на якість кошти живу, обовязково треба вказати суму якусь на ваш розсуд.
Сусановна• 17 сентября 2024
Ответ дляМагиня
Ну чоловік працює)
На карту отримуєте якісь гроші?
Бо якщо більше ніж вкажите дохід, то будуть проблеми.
Брюлик в стразах• 17 сентября 2024
Ответ дляМагиня
Ну чоловік працює)
Пишите мах цифры, которые будут у вас по карте проходить