Ласую колобками• 17 сентября 2024
Вагітність 1 триместр, засинаю на ходу((( скільки це продовжувалось у вас?
Ща как дам• 17 сентября 2024
Первый триместр более менее, второй вообще легкий, а вот третий - жесть. Я только и спала
Написала исключительно по сонливости
Соображалочка• 17 сентября 2024
Примерно до 16 недель как и токсикоз. Потом с 20 недель наоборот был прилив энергии и бодрости))
Люблю пиво• 17 сентября 2024
Только несколько недель. Потом порхала всю беременность)) Ребенок здоровый и спокойный.
МеняАЖтрусит• 17 сентября 2024
Ответ дляИдеальная оптимистка
всю вагітність, і дитина спокійна народилася
А ви з чоловіком які? Дитина така як ви, а не яка вагітність
Люблю пиво• 17 сентября 2024
Ответ дляМеняАЖтрусит
Не всегда
Ласую колобками
• 17 сентября 2024
Ответ дляНепогодка
У мене до 16 тижня.
Але нудило до 5 місяця,і на 9 ще.
схуднули?
Непогодка• 17 сентября 2024
Ответ дляЛасую колобками
схуднули?
Дуже,до 47 кг, з 60 ,потім набрала 4 кг.
Ласую колобками
• 17 сентября 2024
Ответ дляНепогодка
у мене токсикозу немає ще чи вже і не буде. не знаю чи радіти
Непогодка• 17 сентября 2024
Ответ дляЛасую колобками
Який у вас тиждень?
Ласую колобками
• 17 сентября 2024
Ответ дляНепогодка
Який у вас тиждень?
по місячним в суботу 8 тиждень буде
Біток чи ефір?• 17 сентября 2024
перший триместр засинала на ходу і була сильна слабкість, поки по аналізам не виявили гіпотиріоз… як почала приймати гормони так одразу стало легше. ну а в кінці третього триместру спала по кілька разів на день - це норма
Летала_НаМетле• 17 сентября 2024
У меня страшная сонливость была только в 1 триместре, все 3 раза.
Непогодка• 17 сентября 2024
Ответ дляЛасую колобками
по місячним в суботу 8 тиждень буде
Мене з середини 6 тижня почало нудити.
Дай Бог вас пронесе ,і не буде токсикозу))))