Мааарковная• 16 апреля в 16:54

Вагітність

Записалася на прийом до лікаря на понеділок. 2 день затримки, підтверджена вагітність. Бентежить те, що лікар сказала одразу в понеділок поздавати деякі аналізи...і одразу написала приймати вітаміни і кардіомагніл. Ну вітаміни розумію, а от кардіомагніл для чого
Argesha• 16 апреля в 17:02
Бо останнього часу дуже багато втрат через згущення крові. Тобто превентивно краще ’перепити, ніж недопити’. Це якщо в 2х словах. Ну й усі ускладнення, типу вузр, гіпоксія - це знов-таки через кров. Тут би здати гомоцистеїн, д-дімер.

Малая еще та• 16 апреля в 17:08
1. Знайдіть лікаря якому довіряєте
2. Якщо ви тривожнік ідіть відразу до психотерапевта
ДинамоКит• 16 апреля в 17:16
Возможно вы в группе риска. Но я не стала бы пить в первом триместе просто после телкфонного звонка. Разве что врач вас ведет давно и знает ваши осбенности.
автор Мааарковная • 16 апреля в 17:21
Ответ дляArgesha
Просто я читала і трохи насторожує....в 1 триместрі є багато побічних...
А вот недавно• 16 апреля в 17:32
Ответ дляМааарковная
У многих препаратов есть побочные эффекты, особенно для беременных, но врачи назначают их если польза превышает риски. Просто так ничего не назначают
автор Мааарковная • 16 апреля в 18:01
Ответ дляА вот недавно
Це я розумію. Але не розумію для чого його назначили без аналізів....
А вот недавно• 16 апреля в 18:05
Ответ дляМааарковная
Спросите у вашего врача. Вам написали выше что могут назначать для профилактики сгущения крови. Так же тромбозов, для учения притока крови к эмбриону

автор Мааарковная • 16 апреля в 18:33
Ответ дляА вот недавно
Інструкція говорить інакше. Я обов´язково запитаю на прийомі
Ленне-Рейма• 16 апреля в 18:43
Ответ дляМааарковная
У Вас уже были беременности? Есть склонность к высокому давлению или проблемы с сердцем? Я с 7 недели пью Аспирин в низкой дозировке. В прошлом была замершая и 2 операции на сердце в детстве. В моем случае рискованей не пить.
автор Мааарковная • 16 апреля в 19:11
Ответ дляЛенне-Рейма
Так,були. З тиском все нормально, з серцем теж. Назначила 150 (хоча є доза 75)
Ленне-Рейма• 16 апреля в 19:16
Ответ дляМааарковная
Тогда спрашивайте. Даже если есть проблемы, критично пить где-то с 6-7 недели. Время у Вас еще есть. Но если прошлые Б закончились плохо, то это показание принимать такой препарат.
автор Мааарковная • 16 апреля в 19:17
Ответ дляЛенне-Рейма
Одна була біохімічна рік тому, була уреаплазма. А так дитині 10 років
Ленне-Рейма• 16 апреля в 19:21
Ответ дляМааарковная
Если врач в курсе, то могла поэтому и назначить, но как-то рановато.
автор Мааарковная • 16 апреля в 19:39
Ответ дляЛенне-Рейма
Мене ще і бентежить її підхід до здачі хгч....тому сліпо не вірю їй
Ms. Доброта• 16 апреля в 22:14
Якщо Вам є 35, то це призначення по протоколу, не варто хвилюватися
автор Мааарковная • 16 апреля в 22:19
Ответ дляMs. Доброта
Нема ))) лише 33)))
Ms. Доброта• 16 апреля в 22:25
Ответ дляМааарковная
Нема ))) лише 33)))
Тоді не знаю, можливо індекс маси тіла вище 25. Мені по цьому показнику призначали, але були і інші нюанси
автор Мааарковная • 16 апреля в 23:37
Ответ дляMs. Доброта
Я думаю до понеділка не страшно якщо не прийматиму....а там запитаю.... бо з усіх показів лиш 1 біохімічна