пАлАвинкА• 17 сентября 2024

Хтось знає чи можна диплом замовити пізніше?

Дитина 4 місяці пролежала в лікарні, поки паспорт новий зробила, диплом не замовили, проте екзамени здані. Цікаво чи можна зараз замовити , тобто сам університет?
из желе я• 17 сентября 2024
Так если сданы экзамены, то значит диплом готов и ждёт вас в учебном заведении

Ms. Откровенность• 17 сентября 2024
А який новий паспорт в 22 роки?
А в деканаті що кажуть з вашого питання?
Бойцовская• 17 сентября 2024
Мені сказали чекати з наступними випускниками, коли будуть замовляти
100pudov• 17 сентября 2024
Диплом замовляете не ви, а деканат. Зазвичай за місяць-два до закінчення готують документи вже. Екзамени здати недостатньо . Необхідно ще й захистити дипломну роботу та виконати умови по практиці, а ще щоб не було заборгованості за попередні роки. А взагалі легше всього зателефонувати в деканат і спитати саме у вашому ВНЗ.
автор пАлАвинкА • 17 сентября 2024
Ответ дляиз желе я
Та ні, у неї паспорт був не готовий, на жаль, тому так сталось, що диплом не вийшло замовити вчасно
автор пАлАвинкА • 17 сентября 2024
Ответ для100pudov
У неї це все здано, лише диплом не замовлений
автор пАлАвинкА • 17 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
А що у вас за університет?

автор пАлАвинкА • 17 сентября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
А який новий паспорт в 22 роки?
Чекати і все.
из желе я• 17 сентября 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Ну так не вы ж его заказываете

Почему не позвоните в деканат?

Это проще всего, чем тут будут гадать - разные учебные заведения - разные подходы
автор пАлАвинкА • 17 сентября 2024
Ответ дляиз желе я
Ну так не вы ж его заказываете

Почему не позвоните в деканат?

Боюсь щоб не відмовили
из желе я• 17 сентября 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Боюсь щоб не відмовили
Никто вам не откажет, если положен диплом, то его выдадут
100pudov• 17 сентября 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Ви що думаєте, що кожен окремо замовляє собі диплом? Чи як ви собі уявляєте це? Якщо людина довчилася повністю, то повинен бути диплом і забирати його в деканаті чи в учбовій частині, чи в архіві. Тому і дізнаватись про це необхідно саме в університеті своєму, а не тут.
автор пАлАвинкА • 17 сентября 2024
Ответ для100pudov
Ні. Я знаю що університет замовляє, але запитую може тут є тямущі