Трохи злякана• 17 сентября 2024

Як найти управу на ОСББ?

Дівчата, як найти управу на ОСББ і на керівницю. Довідку не надає, у прийомні часи її не можна застати на місці. Так її просто немає.
Шопингмонстр• 17 сентября 2024
Вона живе у вашому домі? Є її номер телефону?
Чи були у вас сварки чи ще щось?
Платье Длинное бальное• 17 сентября 2024
Яка саме довідка потрібна вам?
автор Трохи злякана • 17 сентября 2024
Так
автор Трохи злякана • 17 сентября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Яка саме довідка потрібна вам?
Про відсутність заборгованості за послуги
Пишіть лист через вручення на неї
автор Трохи злякана • 17 сентября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Пишіть лист через вручення на неї
А якщо вона його проігнорує..що далі?
Голові осбб , прошу у 3х денний термін надати довідку і т.д
Робіть копію цього листа собі і видсилайте заказним
Шопингмонстр• 17 сентября 2024
Телефонуйте їй, якщо не бере, пишіть у Вайбері і питайте, коли ви можете підійти з такою-то метою.
Якщо не буде відповідати, телефонуйте, поки не візьме слухавку.
А ще можете ввечері зайти до неї.
Ответ дляТрохи злякана
А якщо вона його проігнорує..що далі?
Подасте на неї в суд за невиконання, приклавши цей лист
Шопингмонстр• 17 сентября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Яка у вас ситуація? Вона з якоїсь причини принципово не хоче надавати довідку? Вже відмовляла вам?
Що у вас там відбувається?
автор Трохи злякана • 17 сентября 2024
Ответ дляШопингмонстр
Що у вас там відбувається?
Я її 3 роки тому змусила вкл ліфт, бо вона викл його і посварилися з нею
Ответ дляТрохи злякана
Ну ви ж платите за ліфт, всі хто проживає вище 1 поверху платять та за обслуговування
Значить провести загальні збори і звільнити її нахрін
автор Трохи злякана • 17 сентября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Так ніхто не хоче туди йти)) там патова ситуація. У нас тариф 5 грн за 1 м, і це в Київській обл, але не можемо набрати необх кількість голосів щоб збільшити тариф і найняти норм чувака на зарплату, тому не можемо їй найти заміну бо всі відмовляються
Ответ дляТрохи злякана
Ну то вона має виконувати свої обов´язки, за це ж вона отримувала з.п
Ви в Києві живете? Що за місто?
бачу київська область.
Пишіть листа прямо зараз, завтра підете в Укрпошту, хай вручають. У вас буде квиточок на відправку, його не викидайте
Будьте так ласкаві• 17 сентября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Переизберите
автор Трохи злякана • 17 сентября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Переизберите
Я вам скажу так ОСББ це дно.. у мене зараз УК так от всі за все відповідають, а осбб це дно.. ця дура, виконує обовязки на волонтерських началах і на неї не найдеш управи