ГейТуда• 17 сентября 2024
Подходит ли печеночный паштет при анемии?
ГейТуда
• 17 сентября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Я не видела, а какой у вас ферритин ?
Я не знаю. В выписке только про гемоглобин сказано.
Рву и мечу• 17 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
Гранаты ела целый сезон, а гемоглобин 70. Гречку тоже часто ем.
Ерунда все гранаты эти, там кол-во железа минимум, а в мясе много. Печень и говядина. Свиная печень по всем витаминам лидирует, а по калорийности ниже всех.
Оч@ров@Шк@• 17 сентября 2024
Ответ дляГейТуда
Почему без?
С молочными продуктами железо не усваивается.
парИла я парИла• 13 октября 2024
Ответ дляГейТуда
Ну, черную я не достану, а гранаты ела весь сезон, не помогло.
Забудьте про чорну ікру, ця порада - безглузда, як і багато інших в темі.
Головне: червоне м´ясо і печінки. Можна гречку з м´ясом чи печінкою - трохи більше заліза потрапить.
Я для швидкого підйому іла м´ясо і одразу споживала віт С. Бо якщо проблеми з засвоєнням заліза, то з зелені точно вітаміни складно ’добути’ організму
Але не забувайте головне: вам зараз обов´язково треба приймати препарати заліза. Їжа - це додатково і на наступний етап як підтримуюча терапія.
парИла я парИла• 13 октября 2024
І пам´ятайте, що залізо з кальцієм погано засвоюються. Тому правильно вище радили, не споживати м´ясо з молочними, вершковими та сирними соусами та просто з цими продуктами. Для здорових людей це не страшно, але не для хворих на анемію.