Чому у них така думка?
Ответ длямини пельмешка
Звичайно, може бути так, що зайва вага через проблеми зі здоров´ям чи, наприклад, повільний метаболізм.
Але мої знайомі, які повніші, ніж я, завжди кажуть: ’Я так мало їм, а не можу схуднути, навчи мене’
Я справді їм все і не товста. Але блін, коли ми сидимо десь, і вони їдять перше, друге, третє, десерт, потім ще добавку... Ну я просто фізично стільки не можу з´їсти, в мене в шлунок не поміщається.
А я з худою за столом дивуюся, їсть за трьох і худа. НАВІТЬ мій свекор звернув увагу скільки вона навертає.
Ответ дляuseruseruser
Мій чоловік разом з колегою по роботі були у відрядженні.Харчування і спосіб життя у них обох овністю був на той момент однаковий,повністю!
І харчування повністю однакове і у одного,і в другого!
Але!
Колега по роботі набрав 0 кг 0 грам,а мій чоловік 15 кг.
Але це зі слів мого чоловіка,я не наблюдала за ними.
Але!
Може Ваш чоловік їв пирожки додаткові? Або він мє інший організм.
А ще повним надо сходити на консультацію до ендокринолога.
Ответ дляfelinka
Я не вважала. А потім по приколу вирішили з худаючою колегою порахувати калорії. Кожна свої. Я вважала, що я їм багато, просто пощастило з фігурою. Колега вважала, що вона майже нічого не їсть, бо зменшила порції вдвічи перш, ніж почали рахувати.
Вгадаєте результат?
Вона дійсно, навіть в цьому варіанті, їла майже вдвічи більше за мене. Зріст однаковий, але різниця у вазі була кіло 35-40 на той момент.
З одного боку, зрозуміло, що її організм потребує більше. З іншого... якщо я їм нормальні порції, з повнорозмірної тарілки, то от в 4 рази більша порція - вибачте, але це дійсно вже тазик))
Вгадаєте результат?
Ніколи не повірю що людина їсть 4 тарілки чогось і каже що вона мало їсть. Підозрюю, вы згущуєте фарби
Ответ дляprosto_aisha
Нє. Я в свої тоді 45-47 кг слона могла з´їсти, на мене завжди дивилися куди в мене стільки влазить. Зараз вага 57 стільки їсти як колись вже не виходить, але все рівно не мало. А подруга при моєму зрості важить зараз 80+ похудала була 100+, їсть завжди як пташечка щось клюне і я наїлася. Мене завжди дивувало звідки ж така вага при такому харчуванні.
Вона наїла цю вагу раніше. Якщо зкинула 20 кг - це добре.
Борисфенка• 18 сентября 2024
Ответ дляЛеска
Типова ситуації - гості, стіл ломиться. Сидіть огрядна тітка, розповідає, як вона мало їсть. Перед нею стоїть добряча миска вареників. Всі гості вже наїлися спочатку. Тітка під час розповіді про дієти неспішно спустошує ту миску вареників. Сміюся про себе, мовчки.
Ответ дляЛеска
Ні, взагалі не згущаю. Ви, мабуть, неуважно прочитали. Вона знала, що їсть забагато. Але - зменшила вдвічи (з її слів) порції. І була впевнена, що це вже не багато.
І вона не їла 4 тарілки, я такого не писала. Мы приблизно однаково їли за обідом. Але в мене це була найкалорійніша трапеза за день, а в неї - ні. Вона дома встигала ’наїсти’ набагато більше - і зранку, і ввечері. Тому в нас обох була хибна уява щодо того, як наші раціони співвідносяться. Ми потім дивились записи, аналізували і розбирались. Тому я впевнена в тому, що пишу. Вона їла дійсно не багато кожного разу - ну не з тазику ж) - але часто і не усвідомлюючи, що якщо це все скласти докупи, то буде саме ’тазик’.
Ответ дляkiddistep
ті, кого знаю з зайвою вагою - кажуть, що майже нічого не їдять, тим не менш їдять солоденьке, п´ють алкоголь, їдять хліб, порції великі, мало рухаються і т.д.
Це ті,кого ви знаєте.
Ответ длямини пельмешка
Ну їм здається, що я з ними їм все і так само, як і вони.
От ми разом їмо піцу або фастфуд. Але ж ніхто не звертає увагу на порції)
І ще малорухливий спосіб життя теж у багатьох людей.
Це я не працюю в офісі і можу рухатися вдосталь.Я ж так і похудала,коли був карантин.Бо була вдома,дуже багато займалася спортом.Тільки всі повиходили в офіс на роботу - я тут же набрала.Бо наше начальство кожного дня замовляло тістечка,солодощі,фрукти,печиво,цукерочки)
Дивно,що інші під час карантину набрали вагу,а я навпаки похудала)
Ответ дляБорисфенка
Я зараз буду снідати, 14-30 на годиннику. Ви вже скільки раз поїли?
Років мені неміряно, але все життя була худа, зараз трохи набрала. За день щось клюну інколи, але увечері їм банку горішків і сир, навмисне, щоб поправитися.
А у вас тричі на день ритуали - ’Ой, як це не поснідати’, ’Ой, що це за обід без борщу’, ’Ой, до шостої вечора треба повечеряти, і гарненько, щоб до ранку їсти не хотілося’.
А після того, як тричі поїли, ще треба полежати чи спокійно неспішно щось поробити, ’бо важко ж після їжи’.
Живете, щоб їсти, потім плачете, що товсті.
Подивимося яка ви будете через 3-4 роки,покажете тут своє фото.
Я кожного дня їм у різний час.Коли в 7 ранку починаю снідати,коли в 14:00,коли в 11:00.
Але радять тим хто худає снідати взагалі.
Ответ дляContento
Потому что большинство моих толстых знакомых реально очень много едят или едят фаст - фуд, и вообще высококалорийный пищевой мусор. Да и сама я худела после родов и знаю , что с ПП и спортом прекрасно худеется.
Я же не спрашиваю про тех толстяков,которым пофиг на похудение и на свой вес вообще.
Ответ дляБорисфенка
Ну тут вона реально дивна людина.
Ответ дляЛеска
Я також підозрюю.
Ответ дляromantica
Цього я не знаю,правда.Чисто з його слів цитую - ’Ми їли обнаково,спали однаково,і була однакова активність’.
мини пельмешка• 18 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Та мої знайомі, про яких писала, теж в офісі не працюють.
Ми з подругою працюємо віддалено вдвох, іноді виходимо погуляти в парк. І от як раз вона часто мені жаліється, що не може схуднути, грішить на гормони.
А ми як гуляємо в парку, то пройшли 5 метрів, вона каже: ’Давай посидимо’. Або кудись йдемо, вона каже: ’Давай на автобусі під´їдемо’.
А я, навпаки, люблю багато ходити. Я рідко їду на транспорті, коли там 1-2 зупинки, по сходах часто йду замість ліфта.
Просто я і так через роботу багато сиджу, то мені в кайф походити.
Ответ дляBilolena
Я не из худых, наоборот. Просто вижу если ем йогурты, мясо и овощи - худею и красивею.
Если ем шоколадки, булки и жареную картошку в больших количествах - я толстею. Разве не у всех так?
В йогуртах тоже есть сахар. Я про покупные
Ответ дляToonika
не знаю. ей уже 43, а она еще как швабра и никаких подвижек нет
Ну посмотрим на её детей.
Борисфенка• 18 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Я досягнула рекордної ваги 74 кг. Потім маталася по справах, мало їла, знову 68 кг стало. Треба знову горішків прикупити.
Тим, хто худіє, радять їсти часто і потроху. Але вони їдять 5 разів по пів-тазика, що у підсумку за день виходить відро.
Ответ дляdiamond_shop
отож, що не наблюдали
а взагалі-то, автор, я не зрозуміла, що ви хотіли сказати своєю темою?
покажіть ваше відерце))) я як тренер скажу, тазик це чи ні, скільки ви їсте? який зріст/вага? чи норм все із гормонами, може там потрібно шукати
хоча чоловік моєї подруги завжди каже сакраментальну фразу ’у концтаборі жирних не було’
Вибачте,я не записую,але я похудала,зменшила порції вдвічі.Так,зараз в мене вага стала.Але я буду і ще більше зменшувати калорійність і збільшувати активність.
Ответ дляBolesia
А я побачила, що алкоголь - це зло для фігури. Особливо на ніч. Навіть якийсь там бокал сухого білого за фільмом, то на наступний день +1-2кг. А потім вони не скидаються так легко(((( як притопали на мій пузик.
Слава Богу я ненавиджу алкоголь
Ответ длямини пельмешка
Якщо я піду в офіс працювати,мабуть знов погладшаю((((((
Борисфенка• 18 сентября 2024
Ответ дляuseruseruser
Ну тут вона реально дивна людина.
Вона типова представниця клану ’Я на дієті’. Багато розмов, багато їжи, мінімум фізичної активності. І все це з рефреном ’Я клюю, як пташка’.
Пеліканами ті пташки звуться.
Ответ дляБорисфенка
Ну можливо.
Ответ дляContento
Даже тут были темы неоднократно. Хочу похудеть , но и вкусно и хорошо поесть тоже люблю. Что делать ?)))
Ну в этом случае овощные салатики,пить много чая без сахара,много чая с мятой,ромашкой.Особенно чай с мятой,имбирём,и лимоном БЕЗ САХАРА и много.
Ответ дляContento
И еще я заметила не так хочется кушать после отварного куриного филе.
Ответ дляdiamond_shop
отож, що не наблюдали
ні жирних ні живих