Чому у них така думка?
Я про худаючих повних. Про тих,хто почав худати і вага стала
prosto_aisha• 18 сентября в 15:05
Я худа, ніколи так не вважала , навпаки знайомі повні їли менше за мене
Худым в целом все равно что делают и едят полные.
Вот зато полные всегда скажут, ой ты такая худая, ужас. Или ты как скелет. Ветром не уносит? Можно перечислять до бесконечности.
Зато я ни разу в жизни не сказала
Блин, ты такая толстая ламантина, как ты ходишь вообще.
Зато я ни разу в жизни не сказала
мини пельмешка• 18 сентября в 15:11
Звичайно, може бути так, що зайва вага через проблеми зі здоров´ям чи, наприклад, повільний метаболізм.
Але мої знайомі, які повніші, ніж я, завжди кажуть: ’Я так мало їм, а не можу схуднути, навчи мене’
Я справді їм все і не товста. Але блін, коли ми сидимо десь, і вони їдять перше, друге, третє, десерт, потім ще добавку... Ну я просто фізично стільки не можу з´їсти, в мене в шлунок не поміщається.
Я не вважала. А потім по приколу вирішили з худаючою колегою порахувати калорії. Кожна свої. Я вважала, що я їм багато, просто пощастило з фігурою. Колега вважала, що вона майже нічого не їсть, бо зменшила порції вдвічи перш, ніж почали рахувати.
Вгадаєте результат?
Вона дійсно, навіть в цьому варіанті, їла майже вдвічи більше за мене. Зріст однаковий, але різниця у вазі була кіло 35-40 на той момент.
З одного боку, зрозуміло, що її організм потребує більше. З іншого... якщо я їм нормальні порції, з повнорозмірної тарілки, то от в 4 рази більша порція - вибачте, але це дійсно вже тазик))
Вгадаєте результат?
мини пельмешка• 18 сентября в 15:14
Наприклад, запросили в гості мене родичі.
Ми їли хачапурі. Доволі великі. Я можу наїстись половиною. Ну я з´їла свою порцію і ще трохи закусок якихось.
Потім вони ще їли торт, морозиво, фрукти, і не по одній порції.
А потім питають, чого я така худа.
Ответ дляprosto_aisha
Просто тут одна дама така розумна є на Совєтчиці і вона прям як якицсь учений впевнена на 100000%,що ті,хто намагаютбся схуднути насправді їдять тазиками і саме тому не можуть схуднути.Це моральне знущання над людьми.
Ответ дляElena755
Потому что так и есть
Да,я тоже очень часто вижу полных постоянно что-то жующих.То ли булку,то ли мороженое,то ли шаурму.Но это можно так сказать о тех,кто не заморачивается над своим ожирением.
prosto_aisha• 18 сентября в 15:19
Ответ дляuseruseruser
Нє. Я в свої тоді 45-47 кг слона могла з´їсти, на мене завжди дивилися куди в мене стільки влазить. Зараз вага 57 стільки їсти як колись вже не виходить, але все рівно не мало. А подруга при моєму зрості важить зараз 80+ похудала була 100+, їсть завжди як пташечка щось клюне і я наїлася. Мене завжди дивувало звідки ж така вага при такому харчуванні.
Ответ дляToonika
потому что жрут тазиками и считают, что толстые едят еще больше. есть такая типо подруга. железонепробиваемая уверенность просто в своих словах
Лет через 5-10 мы на неё посмотрим,на вашу подругу,какая она станет.
Nathalie27• 18 сентября в 15:21
Я так вважаю. І коли набрала +10 кг я ж бачила, звідки ці кілограми взялись.
prosto_aisha• 18 сентября в 15:22
Ответ дляuseruseruser
Мені взагалі шкода людей які змушені сидіти на дієті, з будь-яких причин
Ответ дляFighter05
Зато я ни разу в жизни не сказала
Моей бабушки сестра всю жизнь хейтила меня и мою маму,и её муж,кстати тоже хейтил за лишний вес.Сама тоэе склонна к полноте,но всю жизнь сидит на диетах. И ещё у неё и по сей день посты в Фейсбуке про то,какие полные отвратительные. Её сынок любимый набрал лет 10 назад так,что еле в двери помещается. А мы с моей мамой наоборот похудели)))))
Ответ длямини пельмешка
Вони не заморачуються над своєю вагою.Або заморачуються,але у них періодично бувають зажори.
Ответ длямини пельмешка
А потім питають, чого я така худа.
Дивні якісь,раз так питають.Невже не бачать очевидного?
diamond_shop• 18 сентября в 15:24
тому що я нажерла собі 12 кг за війну саме коли перестала контролювати порції та їсти солодке, булки пекти та ін
до того важила 54 кг при зрості 164 см, вік 50+, слідкувала за харчуванням, рахувала білок та воду, солодке могла їсти, але не так, щоб був девіз ’ні дня без булки або зефірки’
тож усе просто, великі порції, солодке та приховані вуглеводи - картопля рис, багато прийомів їжі за добу, ось вам і тазики, то я зараз 65 важу. а колись людина, яка при моєму зрості важить 130 кг писала що вона з’їла тільки на вечерю, то я офігіла, мені б на тиждень вистачило навіть зараз
diamond_shop• 18 сентября в 15:26
Ответ дляNathalie27
100%, я за війну набрала й точно знаю звідки вони,
єдине, мені легше буде скинути, бо я тренер з сертифікатом, знаю як, без дурних дієт та підрахунку калорій)
поки що мотивації худнути нема
Ответ дляfelinka
Вгадаєте результат?
Мій чоловік разом з колегою по роботі були у відрядженні.Харчування і спосіб життя у них обох овністю був на той момент однаковий,повністю!
І харчування повністю однакове і у одного,і в другого!
Але!
Колега по роботі набрав 0 кг 0 грам,а мій чоловік 15 кг.
Але це зі слів мого чоловіка,я не наблюдала за ними.
Але!
diamond_shop• 18 сентября в 15:27
Ответ дляprosto_aisha
це вона при вас як пташечка))) при такій вазі вже потрібно перевіряти та лікувати щитоподібну залозу
мини пельмешка• 18 сентября в 15:28
Ответ дляuseruseruser
Ну їм здається, що я з ними їм все і так само, як і вони.
От ми разом їмо піцу або фастфуд. Але ж ніхто не звертає увагу на порції)
І ще малорухливий спосіб життя теж у багатьох людей.
diamond_shop• 18 сентября в 15:28
Ответ дляuseruseruser
Але!
отож, що не наблюдали
а взагалі-то, автор, я не зрозуміла, що ви хотіли сказати своєю темою?
покажіть ваше відерце))) я як тренер скажу, тазик це чи ні, скільки ви їсте? який зріст/вага? чи норм все із гормонами, може там потрібно шукати
хоча чоловік моєї подруги завжди каже сакраментальну фразу ’у концтаборі жирних не було’
diamond_shop• 18 сентября в 15:29
Ответ дляToonika
не знаю. ей уже 43, а она еще как швабра и никаких подвижек нет
це астенічна конституція, в мого чоловіка сестра така, шваброподібна))) тільки їй вже 51
prosto_aisha• 18 сентября в 15:31
Ответ дляdiamond_shop
Ні. Не при мені
Борисфенка• 18 сентября в 15:36
Ответ дляuseruseruser
Я зараз буду снідати, 14-30 на годиннику. Ви вже скільки раз поїли?
Років мені неміряно, але все життя була худа, зараз трохи набрала. За день щось клюну інколи, але увечері їм банку горішків і сир, навмисне, щоб поправитися.
А у вас тричі на день ритуали - ’Ой, як це не поснідати’, ’Ой, що це за обід без борщу’, ’Ой, до шостої вечора треба повечеряти, і гарненько, щоб до ранку їсти не хотілося’.
А після того, як тричі поїли, ще треба полежати чи спокійно неспішно щось поробити, ’бо важко ж після їжи’.
Живете, щоб їсти, потім плачете, що товсті.
Ответ дляuseruseruser
Але!
Ну от ми ж працювали разом, їли разом обіди. Я взагалі не передбачувала такого результату підрахунків. Але я ж не рахувала, що я пью чай просто так, а вона завжди з чимось. Що я вечеряю овочами вдома, а вона чимось більш поживним і встигає повечеряти двічи - бо ’дрібне харчування, не можна робити великі перерви’. Що я зранку пью каву без цукру (бо не можу ще їсти), а в неї - порція каші з сосисками. Ну тобто буквально не їсть вона з тазика. Але якщо скласти все і розібрати на 3 кучки (я тричи в день їм) - то в тарілки воно не влізе. Лише в три тазики.
Мы тоді обидві здивувалась. Бо вона власне бачила мої обіди і теж своєю мірою міряла - що ввечері я ще пару раз так само їм, якщо не більше.
Доречі, вона ж таки схудла. Зовсім тонка-дзвінка не стала, але цілком довольна результатом, виглядає гарно. І на спорт пішла. Ну а я більше не вважаю, що їм багато)