Всюди влазю• 19 сентября 2024

Сусіди сором останній забули, слідкуйте за дітьми=))

Живемо у селі, у 2011 році наші сусіди з вулиці продали хату поряд новим власникам, бо дід баба старі померли а їх діти, онуки у місті, виставили хату на продаж.
але справа не у цьому.
купив новий власник, у нього є дружина молодша за нього, купили вони не під город який там є, а під дачу собі за містом почали періодично приїздити і з ними разом почалось таке що з хати долинають гучні звуки охів-ахів, а інколи і чоловічого несамовитого реву і крики його дружини, ми навкруги звісно одразу це зрозуміли. а цього літа так особливо побили усі рекорди гучності. І оце картина. білий день, приїздять на автівці, вітаються, заходять, невдовзі чутно їхній секс без усілякого сорому, під вечір ввивалюються курити на вулицю.
Люди купують собі хати у селі для огороду, а ці наші видно викупили під свій траходром, ми з дівками думаємо що незабаром приведуть друзів парами для свінг вечірки, тоді півсела їх чутиме усіх, але то таке.
справа у тому що причепитися нема до чого, усе по закону, але діти наші бігають по вулиці, під огорожею тієї хати - їм як пояснювати ці крики звідти? мо дурне моє питання але як є. вибачайте.
Marinamariana• 19 сентября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Я не уявляю як можна під час оргазму мовчки сопіти як їжачок. Я взагалі дізналась, що кричу, від партнера. В той момент нічого не помічаю.
У вас бурная фантазия просто

Marinamariana• 19 сентября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Когда за стенкой родители или дети тоже кричите ?)
Стигла полуниця• 19 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Я никогда не собирала за стенкой родственников))
Marinamariana• 19 сентября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Когда дети будут будете тоже орать ? Тогда прекрасно получится себя сдерживать
Стигла полуниця• 19 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Чьи дети?))
Marinamariana• 19 сентября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Чьи дети?))
Ваши . Будут же у вас когда нибудь дети
Стигла полуниця• 19 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Ваши . Будут же у вас когда нибудь дети
Почему вас волнуют мои будущие дети?😆
Пирожкиня• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
вони обидва так виють що здалеку чути.
вам би таке послухати по сусідству декілька рочків
видно для цього й купили хату,в місті так мабуть їм соромно горланить, може думають город стримає та не буде чутно
Мона Лиза• 19 сентября 2024
Ответ дляПомеха справа
Інколи люди видають гучні звуки, як займаються якимось спортом. І йога, і штанга, і інші..
Памʼятаю, була тут тема, як чоловік однієї жінки займався спортом і підіймав штангу вдома (чи щось таке). Сусідка бігала жалітись на них, щоб тихіше займались сексом ☺️ не вірила, що то спорт. Їй радили запросити сусідку на тренування

Чесно брешу• 19 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Вы для себя кричите или для них ?
Ни для кого, просто так получается, реакция организма
Королева роз• 19 сентября 2024
Сусідам пофіг на ваших дітей. І вони праві
СпайдерВумен• 19 сентября 2024
Капец. Уберите уши и нос с чужого участка и занимайтесь своими детьми и своим огородом. Неужели в селе совсем нечем заняться, чтобы слушать кто когда куда приехал и чем там занимается? Не устраивает, не пускайте детей в чужой двор
Залізний кіготь• 19 сентября 2024
В многоэтажке курить нельзя , в деревне - трахаться 🤣 мілі україночки скоро запретят дышать 😁
Голубец• 19 сентября 2024
Записуйте їх ор, а тільки вийдуть курити - вмикайте на повну гучність і не з одного гаджету. І так кожен раз. Втечуть.
Укр_жіночка• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
аа ну так. скрип кроваті це теж спорт штанга гучні звуки? Ви кумедна)
ага, и типа скрип кровати на пол улицы)))... меньше подслушивайте у соседей под окном, позорище неудовлетворенное
Marinamariana• 19 сентября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Если за стеной будут ваши родители и дети , реакции организма сразу куда то исчезнут
Чесно брешу• 20 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
Нет, не исчезают. За стенами были и дети, и родители, и родители мужей, и другие родственники
Marinamariana• 20 сентября 2024
Ответ дляЧесно брешу
И все эти люди слышали ваши оры от совокупления ?🤭Испанский стыд