Всюди влазю• 19 сентября 2024
Сусіди сором останній забули, слідкуйте за дітьми=))
Живемо у селі, у 2011 році наші сусіди з вулиці продали хату поряд новим власникам, бо дід баба старі померли а їх діти, онуки у місті, виставили хату на продаж.
але справа не у цьому.
купив новий власник, у нього є дружина молодша за нього, купили вони не під город який там є, а під дачу собі за містом почали періодично приїздити і з ними разом почалось таке що з хати долинають гучні звуки охів-ахів, а інколи і чоловічого несамовитого реву і крики його дружини, ми навкруги звісно одразу це зрозуміли. а цього літа так особливо побили усі рекорди гучності. І оце картина. білий день, приїздять на автівці, вітаються, заходять, невдовзі чутно їхній секс без усілякого сорому, під вечір ввивалюються курити на вулицю.
Люди купують собі хати у селі для огороду, а ці наші видно викупили під свій траходром, ми з дівками думаємо що незабаром приведуть друзів парами для свінг вечірки, тоді півсела їх чутиме усіх, але то таке.
справа у тому що причепитися нема до чого, усе по закону, але діти наші бігають по вулиці, під огорожею тієї хати - їм як пояснювати ці крики звідти? мо дурне моє питання але як є. вибачайте.
але справа не у цьому.
Просто звязда• 19 сентября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
какой скрип кровати, у кого-то еще старые матрасы советские?
люди понастилали ламинат, а он скрипит. у родителей слышно, как соседи ходят и по кровати ворочаются - пол скрипит.
Всюди влазю
• 19 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
а где людям потрахаться в своё удовольствие? уже в село уехали из ЖК, так и там недовольные аборигены.
Схоже новий вид купівлі домівки містянами у селах - суто для власного траходрому.
Просто звязда• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Ну так PRIVATE PROPERTY. Шо хотять то и творять.
Всюди влазю
• 19 сентября 2024
Ответ дляДадосвидания
Мы в тёплое время года живём на даче в селе. Вы что-то такое рассказываете, прям смешно) Люди живут, работают, масса мамочек молодых с колясками. Кофейня новая открылась) В центре села супермаркет. Черкасская область.
Я сама поки теж молода усе розумію, ми з чоловіком залюбки напиваємося за нагоди і бува що й секс, але коли нема дітей і не верещимо на пів села. у нас секс тихіший. на вулиці людям принаймні нічого не чутно.
Всюди влазю
• 19 сентября 2024
Ответ дляПримарочка
У нас такі самі сусіди, у місті, у великому ЖК. Чують всі і все, навіть як він її плескає по сраці. Я одного вечора вийшла на балкон і почала кричати рекомендації типу та не так, давай її добивай швидше, дорагая, а ти щось погано сьогодні стараєшся і тд. То вони трохи притихли.
а вони у вас ці гучні сусіди теж з села обидва??=))
Скоро_вчера• 19 сентября 2024
Ви, автор, трошки пережали, звичайно. Тож, зі сторінки потік жирок.
Але. Ваша тема гіпертрофовано, але ілюструє оту саму сільську відверту нетактовність і ту саму простоту, яка гірше навіть за крадіжку. Коли люди зранку до вечора висять на заборі, щоби не пропустити нічого з життя сусідів.
На попередній дачі, фактично в межах Києва, у нас була сусідка, яка, як тільки ми приїжджали, починала стригти кущі біля забору. Як раз там, де в нас була бесідка, басейн і вся двіжуха. І стригти вона їх могла, буквально, по п´ять- шість годин поспіль. І хоча ми ніколи не порушували ’норми прілічія’ і навіть до великої війни не двіжували до ранку, сусідка все намагалася щось почути або побачити
Непозбувна Бентега• 19 сентября 2024
И сплетни эти про охи и ахи, радостно распространяете вы - ближайшие соседи). Людям вы нафиг не впали, зато они вам очень нужны).
Скоро_вчера• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
аа ну так. скрип кроваті це теж спорт штанга гучні звуки? Ви кумедна)
Цікаво, на якій відстані, як ви собі уявляєте, мають знаходитися вікна будинків, щоби чути скрип ліжка? У селах ніколи не будували хати вікна у вікна. Ви сильно вже вигадуєте. Розводячи порадниць на розповіді про секс на природі.
Амелі на мілені• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
ви не вловили, яка може бути претензія коли вони вдень тобто нема порушення як вночі і вони у своїй хаті? чим їм дорікнеш? якби уночі вони там трахалися то інша справа, а так і не пред´явиш нічого.
А что , по ночам в своем доме ахаться запрещено ?
Горлаю зрання• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Як має скрипіти ліжко, щоб в сусідніх будинках було чути?
Всюди влазю
• 19 сентября 2024
Ответ дляСкоро_вчера
літо, ми на вулиці на лавках біля дит. майданчику, це зовсім поряд з їньою хатиною. Ви не так собі уявили.
Скоро_вчера• 19 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Цікаво, а якщо в своєму приватному дворі за низьким прозорим парканчиком, вийти голими і злягатися, так можно? Ти ж в своєму дворі.
Одягатися? Вам провели інтернет прямо в 1895 рік?
пу_пугренчик• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
діти поки малі, бувало питали що за крики лунають. ми як прибиті мовчали не знали що казати.
От і шкода , що ви дорослі не знали, що сказати.
Дітей мабуть робили без світла, під одіялом і очі позакривали.
А ті люди купили і їм так всеодно, що скажуть інші)) ваша думка їм до … думаю, вони навіть не знають як вас всіх там звати)
Чучело-Мяучело• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Та капець. Хоч би город садили потім - то ще норм. А то збоченці якісь
Примарочка• 19 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Мені по фігу де їм можна спарюватися. Я не розумію чому я та мої діти мають чути у подробицях трахання аборигенів із страшним виттям.
Скоро_вчера• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Да да, і дитячий майданчик, і дитячий садочок, і дитячий будинок - всі сидять, і цілими днями слухають порнохаб🤣
Просто звязда• 19 сентября 2024
Ответ дляПримарочка
А кого-то ваши дети бесят. Или ваше лицо. И им пофигу - люди хотят видеть красивые лица, а не вот вас и ваших детей.
Носки на подтяжках• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
вони обидва так виють що здалеку чути.
вам би таке послухати по сусідству декілька рочків
Так люди специально купили дом в селе, чтоб их не было слышно в многоквартирном доме в городе) но не тут то было
и тут покоя нет)
Тану на сонці• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
вони обидва так виють що здалеку чути.
Когда начинается рев,звонить в полицию ,нарушение общественного спокойствия и порядка.
Сейчас полиция быстро приезжает ,думаю успеют до окончания рёва.
Примарочка• 19 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Удалено администрацией...
Липка-прилипка• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
вони обидва так виють що здалеку чути.
Вам теж так хочеться?
Просто звязда• 19 сентября 2024
Ответ дляПримарочка
Удалено администрацией...
Примарочка• 19 сентября 2024
Ответ дляСкоро_вчера
Чудово) тобто у сусідів тактовність на висоті, у сусідів які слухають трахання - сільська відверта нетактовність)
А я з косою• 19 сентября 2024
Вот, а все в городе говорят, хотите тишины - купите дом за городом. Ну послушали, купили, теперь и по*бстись спокойно не дают)))))
Примарочка• 19 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Удалено администрацией...
Та мені на вас плювати. Я особисто вам порад не даю. Валєрянка в сосєднєм домє продайотся, впєрьод. Віжу у вас отсутсвуєт вот то что автор опісиваєт. 😬
Всюди влазю
• 19 сентября 2024
Ответ дляКашпо
Я аж позавидовала)) всем в этом бедламе 😂
чому і кому тут заздрити?!
Обижулька• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Скрип ліжка через двір чути? Отут тролик перестарався