Всюди влазю• 19 сентября 2024

Сусіди сором останній забули, слідкуйте за дітьми=))

Живемо у селі, у 2011 році наші сусіди з вулиці продали хату поряд новим власникам, бо дід баба старі померли а їх діти, онуки у місті, виставили хату на продаж.
але справа не у цьому.
купив новий власник, у нього є дружина молодша за нього, купили вони не під город який там є, а під дачу собі за містом почали періодично приїздити і з ними разом почалось таке що з хати долинають гучні звуки охів-ахів, а інколи і чоловічого несамовитого реву і крики його дружини, ми навкруги звісно одразу це зрозуміли. а цього літа так особливо побили усі рекорди гучності. І оце картина. білий день, приїздять на автівці, вітаються, заходять, невдовзі чутно їхній секс без усілякого сорому, під вечір ввивалюються курити на вулицю.
Люди купують собі хати у селі для огороду, а ці наші видно викупили під свій траходром, ми з дівками думаємо що незабаром приведуть друзів парами для свінг вечірки, тоді півсела їх чутиме усіх, але то таке.
справа у тому що причепитися нема до чого, усе по закону, але діти наші бігають по вулиці, під огорожею тієї хати - їм як пояснювати ці крики звідти? мо дурне моє питання але як є. вибачайте.
автор Всюди влазю • 19 сентября 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Так специально купили дом для утех, чтобы соседям по квартире не мешать, а тут вы )
то ж бо й воно. якби вони таке у квартирі робили - увесь підїізд чув би. оце так секс енергія у людей. вирішили у село приїздити на свій траходром аби нікому не заважати. але ж на пів вулиці чутно їхній лютий секс.

Единая страна!• 19 сентября 2024
Автор, записывайте - трахаться можно не только в той хате, так что не там кругами ходите, а бегите в свою или где пускают.
Вапщета• 19 сентября 2024
Так вы завидуете соседям, что у них секс горячий и регулярный , а ваш муж давно вас не ахает или не умеет так хорошо как сосед ?
Пані з калабані• 19 сентября 2024
Цікаво, а якщо в своєму приватному дворі за низьким прозорим парканчиком, вийти голими і злягатися, так можно? Ти ж в своєму дворі.
Я б такое не носила, но продаю• 19 сентября 2024
Тю, може, вони там йогою займаються?
Аnnеt• 19 сентября 2024
Ответ дляПомеха справа
Інколи люди видають гучні звуки, як займаються якимось спортом. І йога, і штанга, і інші..
Пиу!Пиу!• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Жизнь она такая

Они закон не нарушают

Плохо не снимают, проституцией не занимаются
автор Всюди влазю • 19 сентября 2024
Ответ дляПомеха справа
Там в принципі, і секс та алкоголь - основні види розваг. Чому автору дивно, не знаю
у нас у селах те саме, але скромно, без надмірної звірячої гучності!
Помеха справа• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
А якщо люди без цього не отримують бажані відчуття, то повинні мовчати, щоб ніхто не чув?

Чеширская кошечка• 19 сентября 2024
Ответ дляОпля Картопля
А чого ви , як прибиті мовчали? Читайте книжки, тоді будете знати, як дітям правильно відповісти.
Нема коли читати автору, їй треба під сусідськими вікнами вуха гріти
автор Всюди влазю • 19 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Не зрозуміла вибачте.
Нічна ненажера• 19 сентября 2024
Може вони кабана ріжуть
автор Всюди влазю • 19 сентября 2024
Ответ дляПомеха справа
ось ви би як вчиняли на нашому місці?
автор Всюди влазю • 19 сентября 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
ніхто ніколи не гріє, це дикість. дит. майданчик зовсім поряд, давнє місце вигулу діточок. за збігом обставин і таке тобі на!
Marinamariana• 19 сентября 2024
Тоже ненавижу когда кричат , это ведь не из удовольствия делают , а чтобы или мужику понравится или окружающим
Marinamariana• 19 сентября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Автор, у вас дети откуда?
Чтобы тебя оплодотворили не обязательно доя этого кричать . Или если вы не кричите у вашего мужа падает ?
автор Всюди влазю • 19 сентября 2024
Ответ дляMarinamariana
так та вони двоє кричать, не тільки його жінка.
Marinamariana• 19 сентября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Автор, у вас дети откуда?
А. Детей делают всегда с криками ? Порнухи насмотрелись ?
Zelenkа• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
ось ви би як вчиняли на нашому місці?
Зайшла б у хату, включила телевізор і дивилась серіал. І не треба звиздіти, що чути, типу ніхто ніколи не бував у селі. І вікно закрий, бо вже вухо он виросло в сторону сусідів.

7_кг_рыбы• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Так а шо вы тут от людей хотите?
автор Всюди влазю • 19 сентября 2024
Ответ дляZelenkа
Я чесно кажу що ніколи у місті не мешкала, усе життя у селі, селюки. Як там у містах коїться з сексом не знаю.
Рву и мечу• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
вони обидва так виють що здалеку чути.
вам би таке послухати по сусідству декілька рочків
То з´їжджайте
Аnnеt• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
якби ви знали, паничі, шо люди роблять уночі: якісь резинки надягають, один на одного лягають, сопуть, хропуть і позіхають, кличуть когось, і посилають. зітхають, йойкають, сміються, не хочуть, хочуть і човпуться. у комарів кидають капці і шлють до бісової бабці. товчуть подушку головою, говорять із самим собою. під ковдрою чогось шукають, встають, сідають, знов, лягають. до вітру бігають за хату, з просоння кличуть маму й тата. на пса кричать, що завиває... таке вночі, з людьми буває.
автор Всюди влазю • 19 сентября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Так а шо вы тут от людей хотите?
Я питала за дітей. Перед ними стидоба за наших сусідів. Бігають граються а поряд такі звуки гучної втіхи, реви та стогони!!
Рву и мечу• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Пришліть фото майданчика
Щира українка• 19 сентября 2024
Пришліть до них дільничного. Скажіть, що крик у хаті, вбивають когось, насилля! А він уже їм пояснить, щоб не волали, бо лякають людей!
Примарочка• 19 сентября 2024
У нас такі самі сусіди, у місті, у великому ЖК. Чують всі і все, навіть як він її плескає по сраці. Я одного вечора вийшла на балкон і почала кричати рекомендації типу та не так, давай її добивай швидше, дорагая, а ти щось погано сьогодні стараєшся і тд. То вони трохи притихли.
Дадосвидания• 19 сентября 2024
Ответ дляПомеха справа
Мы в тёплое время года живём на даче в селе. Вы что-то такое рассказываете, прям смешно) Люди живут, работают, масса мамочек молодых с колясками. Кофейня новая открылась) В центре села супермаркет. Черкасская область.
Просто звязда• 19 сентября 2024
Ответ дляПримарочка
а где людям потрахаться в своё удовольствие? уже в село уехали из ЖК, так и там недовольные аборигены.
Инстагра_мерша• 19 сентября 2024
Ответ дляОпля Картопля
От не триндіть, що вам чути, як скрипить кровать у сусідів.
какой скрип кровати, у кого-то еще старые матрасы советские?