Всюди влазю• 19 сентября 2024
Сусіди сором останній забули, слідкуйте за дітьми=))
Живемо у селі, у 2011 році наші сусіди з вулиці продали хату поряд новим власникам, бо дід баба старі померли а їх діти, онуки у місті, виставили хату на продаж.
але справа не у цьому.
купив новий власник, у нього є дружина молодша за нього, купили вони не під город який там є, а під дачу собі за містом почали періодично приїздити і з ними разом почалось таке що з хати долинають гучні звуки охів-ахів, а інколи і чоловічого несамовитого реву і крики його дружини, ми навкруги звісно одразу це зрозуміли. а цього літа так особливо побили усі рекорди гучності. І оце картина. білий день, приїздять на автівці, вітаються, заходять, невдовзі чутно їхній секс без усілякого сорому, під вечір ввивалюються курити на вулицю.
Люди купують собі хати у селі для огороду, а ці наші видно викупили під свій траходром, ми з дівками думаємо що незабаром приведуть друзів парами для свінг вечірки, тоді півсела їх чутиме усіх, але то таке.
справа у тому що причепитися нема до чого, усе по закону, але діти наші бігають по вулиці, під огорожею тієї хати - їм як пояснювати ці крики звідти? мо дурне моє питання але як є. вибачайте.
але справа не у цьому.
Леопардові панчохи• 19 сентября 2024
Не текба вештатися під чужими парканами та підслуховувати.
Комиссия50%• 19 сентября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Не верю, предоставьте запись, как мужик ревёт бизоном.
Ой повірте, в мене сусід зверху такий
Всюди влазю
• 19 сентября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
вони обидва так виють що здалеку чути.
вам би таке послухати по сусідству декілька рочків
Просто звязда• 19 сентября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Автор, у вас дети откуда?
у них с-под одеялка. на траходром их не пустили
Всюди влазю
• 19 сентября 2024
Ответ дляКомиссия50%
Записку напишіть
Ну яка записка?? це ж не квартира! Боже ну ви як не в темі питання
Комиссия50%• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
То шо ви хочте?
Атятя_тётя• 19 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
А нахер це виття? Люди на те й люди, щоб відрізнятися від тварин
сама себе прекрасная• 19 сентября 2024
Ответ дляКомиссия50%
То шо ви хочте?
Что ее пригласили. Она с подругами уже такого нафантазировали
Леопардові панчохи• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Записку на хвіртку. Чи літачок зробіть і у вікно запустить
Помеха справа• 19 сентября 2024
Інколи люди видають гучні звуки, як займаються якимось спортом. І йога, і штанга, і інші..
Всюди влазю
• 19 сентября 2024
Ответ дляКомиссия50%
То шо ви хочте?
діти поки малі, бувало питали що за крики лунають. ми як прибиті мовчали не знали що казати.
сама себе прекрасная• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Обычная. В почтовый ящик или на калитку
Чесно брешу• 19 сентября 2024
Ответ дляПомеха справа
А на тенісе как орут 😉
Тектологиня 80lv• 19 сентября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Так и отличаются - животные это тихо делают
Чеширская кошечка• 19 сентября 2024
Автор, хай Ваш чоловік краще старається у ліжку, тоді заздрити не будете.
А люди у себе вдома займаютсь тим, чим хочуть, нема що вуха гріти))
Чесно брешу• 19 сентября 2024
Ответ дляПросто звязда
Збоченці 🤣
Всюди влазю
• 19 сентября 2024
Ответ дляПомеха справа
аа ну так. скрип кроваті це теж спорт штанга гучні звуки? Ви кумедна)
Пушкининиана• 19 сентября 2024
в себе вдома вони що хочуть те і роблять, а ви не заздріть)))
Просто звязда• 19 сентября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Збоченці 🤣
Есть вариант, что святой дух и непорочное зачатие, но я немного сомневаюсь.
Пиу!Пиу!• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
вони обидва так виють що здалеку чути.
Так специально купили дом для утех, чтобы соседям по квартире не мешать, а тут вы )
муха в кедах• 19 сентября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ви шо, це ж основне хоббі в селах) до появи інету, так точно.
Всюди влазю
• 19 сентября 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
ви не вловили, яка може бути претензія коли вони вдень тобто нема порушення як вночі і вони у своїй хаті? чим їм дорікнеш? якби уночі вони там трахалися то інша справа, а так і не пред´явиш нічого.
Помеха справа• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
Скажу сина, який штангу 5 років тягає (зараз 100 кг), і кричить, як її підіймає, що це смішно.
Опля Картопля• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
А чого ви , як прибиті мовчали? Читайте книжки, тоді будете знати, як дітям правильно відповісти.
Помеха справа• 19 сентября 2024
Ответ длямуха в кедах
Там в принципі, і секс та алкоголь - основні види розваг. Чому автору дивно, не знаю
Опля Картопля• 19 сентября 2024
Ответ дляВсюди влазю
От не триндіть, що вам чути, як скрипить кровать у сусідів.