Несу пургу• 19 сентября 2024

Що відповідати у школі?

Ніколи не було якихось натяків з приводу росту моєї доньки. А вчора прийшла така сумна, каже мене кличуть гномом - зріст 156. Я б на її місці відповила - хіба я винувата, що не народилася конякою? А тепер думаю, треба колективна порада, щоб не перегнути палицю, бо стосунки у класі наче хороші, хоча клас новий. Як краще відповісти? клас 15, 16 років
автор Несу пургу • 19 сентября 2024
Ответ дляПсихологічка
Якщо б дівчинку все влаштовувало, то її б ця історія взагалі не зачепила.
Дівчину влаштовують її розміри) але вона (і я) вперше стикнулися з таким хамством
Вумна, аж страшно• 19 сентября 2024
Ответ дляПростоваля
Тобто, якщо моя дитина в 5 класі має зріст 158, то вона не дитина, а коняка??
Для 5го-то класса.. около того
И вас это триггерит....
Психологічка• 19 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
Ні. Ще раз напишу. Якби дівчину влаштовував її зріст, то вона б взагалі не звернула увагу на ті слова. Це не хамство, насправді. Ви ж не чули, як саме їй це сказали. Правда в тому, що не влаштовує дівчину її зріст. От і все) і розповідати дмтині нісенітниці на кшталт ’вони заздрять’ це повна дурість. Ніхто не заздрить. Просто дівчина дійсно маленька. Ось і все. Простіше простотприйняти цей факт.
Не рахую, а вважаю• 19 сентября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Совсем не обязательно что у ребенка есть неуверенность. Просто раньше не было конфликтов и не сориентировалась как отвечать, вот и спросила у мамы.
Я бы ответила сразу что-то типа - не завидуй!
Но это сейчас, а в детстве могла бы так же зависнуть.
Только это не сработает. Поскольку ’не завидуй’ -вызов к соревнованию.
sky-labs• 19 сентября 2024
Ответ дляПростоваля
Моя донька сама вища в класі, мати зріст в 10 років 158- це нелегко. Є олнокласниці, які ій до пояса реально. Ніхто нікого поки що не обзиває, ні маленьких, ні високих. Але я теж переживаю, що будуть образи. У мене 4 дітей і тільки вона висока. Ій 10 років, а одяг купую на 13-14. Вона худесенька і висока. Але я завжди з нею розмовляю на ці теми. Завжди знайдуться діти, які будуть ображати, а привід не важливий.
Эндокринолога посещали? Для 10 лет это очень высокий рост, учитывая что все остальные дети с нормальным ростом по возрасту.
автор Несу пургу • 19 сентября 2024
Ответ дляПсихологічка
От вам відніше що її влаштовує, що ні) Сказати коняка на високу - це хамство, а гном на маленьку - це прям пелюстки троянд. Подвійні стандарти. Донька питала що їй відповідати, бо навідь не знає як реагувати
Простоваля• 19 сентября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Для 5го-то класса.. около того
И вас это триггерит....
моя дитина для мене сама красива в класі і на всьому білому світі . І я про це ій постійно говорю
Хочу на Балі• 19 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
Дівчата, хлопці не ображають)
То звичайні заздрощі, вони хочуть її ’ущипнути’
Я б радила не звертати увагу на таких. Навіть, якщо її це задіває, вона не повинна цього показувати. Зрештою їм стане нецікаво і відчепляться
автор Несу пургу • 19 сентября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Добре, спробуємо
Простоваля• 19 сентября 2024
Ответ дляsky-labs
Так, робили УЗД щитовидки. Лікар каже, що норми зросту завжди приблизні, головне, щоб дитина була здоровою по всіх параметрах. Але вона не одна така в класі, є ще дітки високі. Просто на 1-2 см нижчі
Налогообложу• 19 сентября 2024
Автор, моя 10 річна на днях прийшла теж засмучена. Вона висока і худа. 150 см і 28 кг. Струнка, гарна фігура. От дівчата,,які повніші за мою доньку, обізвали її жирафлм( Я їй пояснила, що то заздрощі. Поки зрозуміла.
автор Несу пургу • 19 сентября 2024
Ответ дляПростоваля
Я вас втішу, моя тьотя у 11 років була 171, дуже всі переживали. ЇЇ дражнили. Але вона росла до 11)) і потім всі хто дражнив її переросли))
автор Несу пургу • 19 сентября 2024
Ответ дляНалогообложу
Теж так думаю.
Яичница с беконом• 19 сентября 2024
Ответ дляБезлім на все
А в лікаря були?

І норм зріст - це не ’народилася конякою’
А зачем к врачу? По вашему 156 см это не нормальный рост?
Яичница с беконом• 19 сентября 2024
Ответ дляПсихологічка
Вище дівчинка вже і не буде. Тому тут мова не про 15-16, а просто про зріст. Це хлопчик ще виросте, а дівчинка вже ні. Ну може зовсім трошки... хоча скоріше таки ні.
Почему нет? Ещё лет до 18 она будет расти, по крайней мере все кого я знаю ещё выросли после 15-16 лет.
sky-labs• 19 сентября 2024
Ответ дляПростоваля
А какие еще анализы сдавали?
Тут была тема про девочку с высокорослостью. Мама была на приеме у многих эндокринологов, причину так и не обнаружили.
Я им порекомендовала проверить инсулин и он был очень высоким.
Сдайте и вы. Если будет выше 7-10 (норма 5-6) это вероятнее всего ИР, которую можно легко скорректировать.
Радість моя• 19 сентября 2024
Сейчас дети хотят быть высокими, поэтому не думаю , что это зависть. Странно что в таком возрасте такие вопросы поднимаются. У сына в 10 классе тоже есть малюсенькая девочка, но там и 150 нет, что ж поделать.
Вумна, аж страшно• 19 сентября 2024
Ответ дляРадість моя
Вы на глаз измеряли? Всегда веселят такие люди-рулетки
Радість моя• 19 сентября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Ну я 160 и стоя рядом мне понятно примерно сколько рост у человека.
Аноним_1857• 19 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
От бідося. В 15-16 незнає що сказати у відповідь. Аж смішно
Аноним_1857• 19 сентября 2024
Ответ дляХочу на Балі
Ну чому завидувати? Реально, 156 см?
Вумна, аж страшно• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним_1857
Ну чому завидувати? Реально, 156 см?
Тому что теперь пацаны из класса на нее внимание обращают, а не на ’фотомоделей’
Прибираю щодня• 19 сентября 2024
А ви чим краще з вашою відповіддю? Образили коняк, образили всіх високого зросту. Треба вміти мовчати, коли треба, і не сприймати на власний рахунок. Завжди краще подумати і не сказати, ніж навпаки. Раз стосунки в класі хороші, то й ті слова може були просто так.
ХаДиДиШь• 19 сентября 2024
І шо?(с) універсальна відповідь +ігнор
Бідося• 19 сентября 2024
Дивні в вас думки: тобто моя донька зі зростом 172 см вже коняка?) Чи як?
Прибираю щодня• 19 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
-ти низький гном!
-ні. [ спокійно і чемно]

Такий діалог дуже натупляє стартера.
Вумна, аж страшно• 19 сентября 2024
Ответ дляБідося
Пока она не обзывает низенькую девочку гномом - нет. Как только начнет - да ;)
LediBlac• 19 сентября 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Это где у вас такие ’ценители’ подобрались?
Днепр...сама в шоке.
Патика-мотика• 19 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
Хлопці всі її, кличуть у кіно, на розваги. Тобто в цьому проблем нема. І вона ніколи не соромилась. Оце в перший раз на таке нарвалися
Автор, так в этом и есть ’проблема ее роста’. Объясните это дочери. Элементарная зависть. С ней самой все нормально.
Учите видеть настоящие причины, стоящие за проявлениями и поведением. Это часто бессознательн происходит. На перемене увидели, как Вася с ней мило беседовал, на следующей перемене обозвали гномом. Они и сами не всегда понимают почему.
Губка Боб• 19 сентября 2024
Ответ дляПсихологічка
Ну так нема ідеальних, високих можуть за розмір грудей, волосся, форму носа ображати, та з десяток причин можна знайти.
Тут дівчинка ніколи себе низькою не вважала, тому і розгубилася.
Я, наприклад, теж 1,56м., але практично завжли була товстою. Так от за вагу мене ображали, а за зріст ніколи і саме зріст я проблемою не вважала. А потім вже в дорослому віці мені хтось натякнув, що взагалі то і через зріст також могла б комплексувати. До того моменту я про це навіть не задумувалася.