Несу пургу• 19 сентября 2024

Що відповідати у школі?

Ніколи не було якихось натяків з приводу росту моєї доньки. А вчора прийшла така сумна, каже мене кличуть гномом - зріст 156. Я б на її місці відповила - хіба я винувата, що не народилася конякою? А тепер думаю, треба колективна порада, щоб не перегнути палицю, бо стосунки у класі наче хороші, хоча клас новий. Як краще відповісти? клас 15, 16 років
Коко На Страже• 19 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
Донька дуже гарна, фігура як у балерини. Напевно ревнощі дівочі з приводи зовнішності
Автор так і є.
Моїй дитині одна баришня казала, що вона товста. Дівчина в мене мініатюрна і тендітна. А та корова здорова, ще й мордяка в прищах вся, але має пробивний характер і дуже впевнена в собі. А моя дуже вразлива, то страждань було вагон цілий. Допоміг психолог. Дітям як раз було 14-15 років.
ВЫВсеВрете• 19 сентября 2024
Головне - не ображатися !
Відшутитися у відповідь . Дати зрозуміти що їй це не образливо і не зачіпає .
Але як тільки діти побачать що вона нервує плаче і ображається - ще більше будуть давити
Королева роз• 19 сентября 2024
Сказати, що вона і так гарна і подобається собі,якою є.
Ластовиння• 19 сентября 2024
Тю, моїй 21, зріст 155, ніколи не дражнили, але вона і сама знає, що малявка
Можу брикнути• 19 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
Дівчата, хлопці не ображають)
Ну якщо дівчата ображають, то якось дивно як на мене, вони принижують вашу доньку.
У мене зріст ще нижчий, 152 і теж були комплекси. Дівчата в класі ніколи не обзивали, а хлопці могли інколи підшучувати, хоча разом з тим деякі однокласники і симпатію проявляли, і в коханні признавались. Доньці 14, зріст теж низький 156-157, ніхто її не ображає, хоча вона і спокійна.
Хочу на Балі• 19 сентября 2024
Ответ дляАноним_1857
Ну чому завидувати? Реально, 156 см?
🤦 ще одна
До чого тут взагалі зріст?
Дівчинка привертає увагу протилежної статі, от ті дівки й біснуються. А не було до чого причепитись, причепитись до зросту.
автор Несу пургу • 19 сентября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Так мою теж образили вперше, теж дуже спокійна, тиха дружелюбна дитина, всім допоможе, поділиться)
автор Несу пургу • 19 сентября 2024
Ответ дляЛастовиння
Ну так і моя знає, але не було проблем. На фізрі вишукалися по росту, а моя на голову нижче предостанньої і оце почалося - гном, гном
Барвіночка• 19 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
скажіть при приказку:маленькі для кохання,носіння на руках,а високі для сексу ....це їй скажіть,не обов´язково щоб вона далі це озвучувала,але щоб підійняти їй самооцінку,та кажіть да маленька,але ж гарна,складна,розусмна,чуйна и т.д...а це головне,ніж всіляки зовнішні явища...
автор Несу пургу • 19 сентября 2024
Ответ дляБарвіночка
вона не переживає про зовнішність) і так це знає. вона не розуміє, чого її почали ображати
Області пітьми• 19 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
Яка різниця? Донька у бабусь пішла, вони обидві 156. Ми з чоловіком теж невисокі. В нас нема високої породи, всі чоловікі 170, жінки 156 це ще непогано)
Вы ей генетическую свинью подложили (
автор Несу пургу • 19 сентября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Вы ей генетическую свинью подложили (
В якому сенсі?
КоролеВешна• 19 сентября 2024
У меня с 11 лет рост 153 см, В старших классах пытались дразнить мальчишки, я всех била.
автор Несу пургу • 19 сентября 2024
Ответ дляКоролеВешна
Не хлопці дражнять, дівчата
Пишу_граммотно!• 19 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
156 - це теж медична норма жіночого росту, в неї нема карліковості
Звісно. У мами 156 зріст. Звичайна
КоролеВешна• 19 сентября 2024
Ответ дляНесу пургу
Не хлопці дражнять, дівчата
Не, такого не было, я со всеми девочками дружила.
Всіх підсаджую• 19 сентября 2024
мені 30 і я 160 см - ну що тут зробиш
ну маленька і що?
хтось високий, хтось гном)
хтось худий чи товстий
всі ми різні)
Само_достаточная• 19 сентября 2024
Ответ дляБезлім на все
А в лікаря були?

І норм зріст - це не ’народилася конякою’
Как и 156 не гном.
175см55кг19лет (она)• 19 сентября 2024
Ответ дляНалогообложу
Автор, моя 10 річна на днях прийшла теж засмучена. Вона висока і худа. 150 см і 28 кг. Струнка, гарна фігура. От дівчата,,які повніші за мою доньку, обізвали її жирафлм( Я їй пояснила, що то заздрощі. Поки зрозуміла.
Трохи вище середнього у неї зріст, хіба ж це висока для 10 років?
Моєму меншому 10, він 145 см, хлопців його зросту багато у класі, а от дівчата більшість від 150 см.
Дійсно заздрість...
Там все розмивчато• 20 сентября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Для 15-16 років 156 см - нормальний зріст.
Вашій донці треба вчитися не створювати собі комплекси.
тобто думаете що до 20 років зміниться зріст до 170?
ЗавЛабСнаб• 20 сентября 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Тобто я думаю, що для дівчини зріст 156-158 см цілком нормальний.
Доречі, я маю такий зріст і не маю жодних комплексів на цю тему. Більш того: вважаю цей зріст значно комфортнійшним, ніж 170 та вище.