Плакулька• 19 сентября 2024
Чому жінки на такі жертви ідуть заради зовнішності?
Роблять пластику обличчя, тіла, витрачають багато часу та грошей по догляду за собою. Сидять на дієтах. Я хоча пластику і не робила, але витрачаю багато на косметику, одяг, на роботу збираюсь по 2-3 години. Іноді не можу зрозуміти навіщо. Як думаєте, нащо жінки це роблять?
Love_Love_Love_• 19 сентября 2024
При чому тут жертви? Люди кайфують від того що гарно виглядають
Топтунша• 19 сентября 2024
Не делаю всего это я красавица и так, отбоя от мужчин нет, вот пошла в магазин чуть пять раз замуж не вышла
АнтиТроль• 19 сентября 2024
Мне нравится хорошо выглядеть. Я даже дома ношу красивые халаты, всегда аккуратно укладываю волосы.
Майская киска• 19 сентября 2024
Я лише в 45 років почала так жити і кайфую від цього 🥰🥰
Я ніколи собі так не подобалась, як зараз 🥰
Трільчиха• 19 сентября 2024
Представьте себе остров, где живут только женщины, как они будут выглядеть?
Українська зірочка• 19 сентября 2024
Жертви? Чому ви щоб поїсти смачне витрачаєте зуби, щоб жувати? Навіщо такі жертви? Краще ковтати жижу з вівсянки
Король дивана• 19 сентября 2024
Моя дочь такая. Комплексы по поводу внешности. До 9 класса жизнерадостный , общительный ребенок. Никогда бы не подумала,что ей не нравится многое в ее внешности. В 9 классе на выпускном делали фото класса. Она там вышла не очень хорошо. Сильно плакала, просила удалить все фотографии.
Ей сейчас 20, планов на операции куча. Нос, комки биша, подбородок не тот, ноги не такие.Без макияжа в магазин не выйдет. Встаёт в 4 утра, чтоб до работы накраситься успеть.
На самом деле все у нее хорошо.Всегда говорила,что она красивая и умная. Сейчас она в стране, где люди не вакцинируют на внешности. Думала она изменит свое мнение о себе. Но нет.
Ируся-пуся• 19 сентября 2024
Як ви можете збиратись по три години на роботу, коли ж у вас вона починається? У вас значить багато вільного часу. По темі люблю доглядати за собою це мені приносить задоволення та плоди. Чому б ні.
Шотуткоїться?• 19 сентября 2024
Звідки ми знаємо, нащо ви це робите? Я на роботу збираюся максимум півгодини, на дієтах не сиджу, на зовнішність витрачаю помірні гроші
Бла бла бла• 19 сентября 2024
Ответ дляКороль дивана
Это к психологу
Плакулька
• 19 сентября 2024
Ответ дляИруся-пуся
Робота з 10, прокидаюсь в 6.50
Бавовна• 19 сентября 2024
Ответ дляТрільчиха
Стремно)
Сижу_и_плачу• 19 сентября 2024
Ответ дляТрільчиха
будет как на зоне. центровые и прислуга
Єдина Країна• 19 сентября 2024
Не знаю, якщо роблять значить їм це подобається, ніколи нічого такого не робила
Не виправдовуюсь• 19 сентября 2024
Ответ дляТрільчиха
Вы удивитесь, но они будут продолжать соревноваться. Я давно поняла, что женщины стараются не так ради мужиков, а из-за конкуренции между собой. Больше чем женщина женщину никто не хейтит. Вес, возраст, та же пластика - я делаю, кто не делает - нищая лохушка. Спорт - все на спорт. Для себя? Нет. Конкуренция.
Вот если бы одна на острове осталась, то тогда да, выживание без лишних усилий
Бла бла бла• 19 сентября 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Потому что хочется вкусной еды, а не овсянки. И у вас совершенно неудачное сравнение с тем, что пишет автор.
Не виправдовуюсь• 19 сентября 2024
Ответ дляviter33
Щоб чоловік зацікавився жінкою та проявив ініціативу - вона повинна привабливо виглядати.
Бо інакше він ніколи не дізнається про її прекрасний внутрішній світ, всесторонній розвиток, хазяйновитість, тону душевну натуру та ін.
Виняток - якщо працюють разом
Молодь виглядає привабливо без прикрас. Вайб, феромони.
Щось я не помічала, щоб чоловіки якось спеціально старались
Ответ дляНе виправдовуюсь
Далеко не вся молодь виглядає привабливо без залу. І далеко не усіх чоловіків 30+ цікавить ’молодь до 20’
І в 30+ природний запас молодості потроху закінчується (залежно від генетики, способу життя та ін.) і приходить розуміння, що якщо хочеш привабливо виглядати - треба в це вкладати час, енергію та гроші
Чудо в декрете• 19 сентября 2024
Мне нравится чувствовать себя красивой 🤷🏻♀️ Нравится, когда я нравлюсь себе в зеркале.
Ух яка ж Я• 19 сентября 2024
Ответ дляКороль дивана
Дарина, нет?
Сама не знаю• 19 сентября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
А де ви це помітити? У мого косметолога доволі часто переді мною чоловіки, по її словам процентів 40 клієнти чоловіки, в спортзалі я також бачу процентів на 70 чоловіків качаються, у моїх подругах деякі сини слідкуючи за своєю зачіскою більше ніж я, різні і чоловіки і жінки.
Аристократка-тунеядка• 19 сентября 2024
Ніколи не розуміла, одна справа медійні і відомі жінки, актриси тощо. Навіщо це звичайним не дуже розумію. Я не вважаю себе красивою, звичайна. З юності розумію що виросло те виросло, всі однаковими бути не можуть, комплексів щодо зовнішнього вигляду немаю. Всі ми різні. Зараз мені 40, бачу вікові зміни. Але це природно, генетика і тп. Так єдине щоб я зробила б , абдомінопластика після двох пологів є живіт, його б прибрала. В майбутньому верхню блефаропластику бо буде нависати повіка , мені таке не дуже подобається, буду мати фінансову можливість мабуть зроблю. Все.
Рубаю олівлє• 19 сентября 2024
Ответ дляТрільчиха
Это все реклама, мода, индустрия красоты. Зарабатывание денег
В точку
Повальная зацикленность на внешности
Стріляний птах• 19 сентября 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я люблю вкусно есть, и ненавижу овсянку