Добрий день. Вперше буду їхати потягом в Прагу через Перемишль. Які документи потрібно для виїзду - паспорт, страхування, бронь готеля і квитка назад+ готівка? Поляки щось запитують про мету чи пропускають всіх? Можливо ще підскажете на якій колії знаходиться потяг на Прагу. Дякую всім хто відгукнеться!
Ашолюдискажуть• 19 сентября 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Ааааа, та вы просто балаболка тогда
Ворожу на каві• 19 сентября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
то ви на пособіях в німечині відпочиваєте?
Ні, живу в Німеччині багато років. І моя мама одного разу мала проблеми, бо забула страховку для виїжаючих за кордон. Зараз нічого не змінилося - страховка має бути, якщо не біженець.
Ворожу на каві• 19 сентября 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Ааааа, та вы просто балаболка тогда
Як знаєте. Смішно читати біженців-експертів, що законів в очі не бачили і думають, що все скрізь кругом на шару
Веселуха Муха• 19 сентября 2024
’Що говорять офіційні документи?
У законодавчих актах Європейського Союзу питання наявності поліса страхування чітко не оговорено. Візовий кодекс ЄС вимагає поліс медичного страхування, а прикордонний його не містить у списку обовʼязкових документів. Також серед переліку причин, за якими прикордонники можуть відмовити у в´їзді, відсутність у туриста страхового поліса не передбачена’.
Коли українцям потрібна була віза, страхування було обов´язковим, зараз - не все так однозначно. Тим більше відсутність страхування не є причиною відмови у в´їзді
ole4kakissa• 19 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Страховку обов´язково до виїзду за кордон!
Но ее никто не спрашивает
Пограничникам нужен только паспорт.
Если у вас просрочен безвиз, то тогда ещё + европейские титры ВЗ
Пограничникам нужен только паспорт.