gelinau• 19 сентября 2024

Вой на болотах.Полгорода взорвалось и деревни в пепел

))
Татьяна-8275• 19 сентября 2024
Ответ дляЛеска
Запитайте там де ТОЙ склад?
Это на Пикабу надо спрашивать. Или в их телеграм-каналах.

Леска• 19 сентября 2024
Ответ дляТатьяна-8275
Только у меня возник вопрос:

почему это нельзя было сделать в марте 2022?
То есть гипотетически, получается, что если бы союзники были союзниками, то такие вещи можно было бы делать еще в 2022?
Правильно?
Или объясните кто-нибудь, почему нет.

Так і зараз не можна союзною зброєю, а то буде ескалація
owl62• 19 сентября 2024
Ответ дляdiamond_shop
цікаво, а є такий склад, щоб до мацкви була воронка?
Є, брянск-18, там зберігаються ядерні боєприпаси
kuskus• 19 сентября 2024
Ответ дляdiamond_shop
А краще такий склад, що б від мацква була воронка
Татьяна-8275• 19 сентября 2024
Ответ дляЛеска
Эскалация и так будет.
TATATA1973• 19 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Вони не збиралися давати нічого, їм розвідка доповіла що Київ паде. Чекали.
Тільки опір українського народу зрушив це питання.
Ну а якщо то Паляниця, то її закінчили тільки ось місяці назад. Не було такого озброєння у нас. Впк наше вбивали, склади повзривали, гниди фсб у владі все побилося для ослаблення.
Ну да, на всі боки встигаємо. І склади у нас нас підриваються, кремль же був у цьому зовсім не зацікавлений. І після 19 призупинено програми виготовлення ракет (забули про це згадати, делікатно нагадаю). І за 3 дні південь зайняли, парадом марширували - це теж методи ослаблення були і теж ви забули згадати.
TATATA1973• 19 сентября 2024
Ответ дляТатьяна-8275
И что их персонал не может получить украинское гражданство?
Президент вроде может приказом выдавать украинское гражданство...
Вон этому ... Невзорову вроде выдали...
А наводчикам и ракетчикам почему-то не выдали...
ПОгано просив преп..дент. Хоча тут розказували, що дуже гарно, якби не він, то не дали б нічого. Знаю точно, що якби не він, то Чонгар би не розмінували.
ішо• 19 сентября 2024
Ответ дляdiamond_shop
краще до уралу
LudaSHS• 19 сентября 2024
Ответ дляTATATA1973
Про то вже писано переписано багато.
Я вже можу просто копіювати с старих відповідей
П 235.237
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3504537-7

Татьяна-8275• 19 сентября 2024
Ответ дляTATATA1973
Хорошо или плохо просит - на себя примерьте, как долго вы сможете просить незнакомых людей об одном и том, же, если вам при этом отказывают?
Меня хватило бы на неделю. Максимум на 2-3. :-)
Больше, я бы не выдержала. Плюнула бы, или поубивала бы всех, а ему еще улыбаться всем надо и руки жать.
Iryna -0b19• 19 сентября 2024
Ответ дляgelinau
И кладбище хероев сво сгорело с флагами .Оце судьба.Адище повторное
Ой,жаль-таки,что не в тот склад попали)
Но есть надежда,что и в тот тоже попадут
Iryna -0b19• 19 сентября 2024
Ответ дляtanga
Что там про ’не тот склад’? а где тот, координаты, очень интересно?
Хочу воронку до Ржева)
LudaSHS• 19 сентября 2024
Я раніш заходила в Чп Крим чи Севастопіль
Зараз інколи захожу в Чп Курськ і т д
Ну що ж. Ось так вони погано жили до 22? А зараз розквіли прямо
Iryna -0b19• 19 сентября 2024
Ответ дляtanga
надеюсь сбу учтет и ’тот склад’, воронка до Ржева звучит очень красиво.
Но вообще такое ощущение что чувак троллит - сам написал публикацию, сам комментит, такой тонкий троллинг
Iryna -0b19• 19 сентября 2024
Ответ дляДождливая
Скриньте ищщо) а то я только на один рашистский канал подписана, а там все пейджеры да хезболла...никакого дела до ’сваих’
Жаль, хуйло на юбилейный фейерверк не приехал
Киньте їм фото
Iryna -0b19• 19 сентября 2024
Ответ дляPole
Я сьогодні там же читала, що в них дофіга мільйонів було витрачено на ’захист’ цих складів) Добре, що вони більшу частину роздеребанили.
Ось коли корупція на користь
Antiprom• 19 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Просто интересно
А Вы откуда знаете?)))
Бо тільки манька використовує слово болото.. за жодним користувачем не наблюдала цього..
Татьяна-8275• 19 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
Хочу воронку до Ржева)
Придется идти гуглить, где тот Ржев. Ох.

Все остальные уже загуглили? Битва под Ржевом это там было?
Iryna -0b19• 19 сентября 2024
Ответ дляmamaМия
Там було підземне сховище. А нову партію від Ірану склали біля входу, її і запримітили наші, і підірвали. А оскільки вони лежали прямо біля входу, двері вигнулися і обломки попадали вниз, а там… на рік обстрілів всієї України сховища були. Кажуть, що навіть землетрус навколо був в 4 бала від вибухів.

Iryna -0b19• 19 сентября 2024
Ответ дляТатьяна-8275
Только у меня возник вопрос:

Правильно?
Или объясните кто-нибудь, почему нет.

Ещё в марте 2022 можно было закрыть все финансовые потоки в рашу в один день.У них бы такой хаос начался внутри,что и обстрелы извне не понадобились бы
Iryna -0b19• 19 сентября 2024
Ответ дляok1904
Чим? Коли рашка напала на країну з військом в 150тис осіб при населенні 38млн?
Рашка збільшила військо до 2.5млн при населенні 140млн. Відчувається різниця.

Про розвалене впк і провалену ракетну програму що ще розказати
Тож про союзників
Татьяна-8275• 19 сентября 2024
Ответ дляIryna -0b19
Да и сейчас только пиар, что кто-то ушел и что-то не работает.
Спрашивала знакомых, все работает. Гугл работает, и киргизские симки, и банковские карты есть. Все путем.
Iryna -0b19• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
До речі, прочитала що там орієнтовно було боєприпасів на 3.6 млрд рублів, ли 40 млн дол. Так що це самий дорогий салют в світі)
Нехай свято триває по всій росії
Iryna -0b19• 19 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Читала ще новини, думка

’’Там, до речі, вчора у центрі москви біля кремля була стрілянина - спроба рейдерського захоплення офісу компанії Wildberries за участю «кадирівців». Вбили двох охоронців.

От така «міцна» путінська держава. Такий там «порядок». А по факту - клановий феодалізм, який і виступає основою державної системи. Таке утворення все одно не переживе серйозних випробувань.

Сумна іронія у тому, що зараз США з усіх сил намагаються врятувати московську державу «для себе, на майбутнє». Щоб купувати там дешеві ресурси в обмін на товари. Тому це утворення треба рятувати. У тому числі - і ціною тисяч українських життів.

Але все одно не врятують.

Скільки би вони не обнімалися з представниками родини Навальних, які обіцяють різноманітні «кари» російським «деколонізаторам», скільки б не просували нову «Perestroyka”.

Гниле трухляве тіло імперії завалиться від першого ж серйозного вітру, і тоді всі міжнаціональні, релігійні та соціальні суперечності вилізуть на поверхню. І ніхто цього монстра не врятує.

Більше того, усі ці зусилля з порятунку монстра лише зроблять його падіння більш руйнівним.’’

рф чекає нова суперпотужна громадянська війна всіх з усіма,бо їх ’ суб´єкти федерації’ вже давно ненавидять один одного
mamaМия• 19 сентября 2024
Ответ дляТатьяна-8275
А чем в склад попали? Разве нельзя было раньше передать то, чем попали сейчас?

Какое отношение население и численность армии к попаданию в склад? В том попадании от силы участвовало человек 50, вряд ли больше...
Ще раз, там підземне сховище. Немає в нас такого, чим можна бити. Це просто витримка наших і розвідка. Як тільки ті склали іранські ракети щоб їх заховати, так наші і вдарили. З їх боку -це елементарна халатність і безвідповідальність, з нашого-дуже добре спланована і вчасно проведена операція. Ці ракети здетонували так, що зачепили і підземні сховища, коротше-самі себе підірвали 😉
Ирина-bbd0• 19 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
А Вы кто забаненная навсегда ранее?
Antiprom• 19 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
А Вы кто забаненная навсегда ранее?
Вгадайте😉 тільки я НЕзабанена
myVogue• 19 сентября 2024
жаль, что попали не во время приезда гостя
Kittu2008• 19 сентября 2024
Ну теперь и они ощутят на себе прелести войны .

Не шли бы их ребята воевать, и дома были бы целы
Татьяна-8275• 19 сентября 2024
Ответ дляKittu2008

Кто они? Там населения всего 10 000 человек. Это 0,00007% от населения РФ.