SimpleDimplee• 19 сентября 2024
У чому різниця між чоловіками і жінками у такому питанні? Чи я чогось не знаю?
Якщо ми зараз проведемо опитування серед чоловіків та жінок майже одного віку (близько 40 років плюс—мінус) стосовно питання, чи могли б ви перебувати у певних стосунках з представником протилежної статі, але молодшим за вас на значну кількість років то я думаю, що кількість чоловіків, які б хотіли мати (або хоча б спробувати) стосунки, в тому числі інтимні з дівчатами 20—25 років були б значно більші, ніж кількість жінок 40 років, які б хотіли такого ж з хлопцями 20—25 років, або серед жінок таких би взагалі не знайшлось. В чому відмінність?
Невидимка Майя• 19 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Може краще штучний придбати? Ні балачків, ні проблем, все по ділу. Вам людина непотрібна.
Ну как же? А тепло?
Ответ дляНевидимка Майя
У тех, что плюс 20 лет, уже висит, а не стоит.
С ровесниками не интересно. Им нужны отношения, разговоры и прочая суета. А мне уже не хочется ничего этого. Хочется просто встретились, потрахались и разбежались заниматься своими делами.
Прошел этап ’а поговорить’. Не хочется говорить. Хочется только по делу.
И чтобы без проблем. Чтобы мужик был безпроблемный. Молодой, глупый и безпроблемный.
А він би у 25 років зміг би вас задовільнити? Як ви думаєте? Розмір, досвід?
Natalia505• 19 сентября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Ну как же? А тепло?
Яке саме тепло, з тим який вам не потрібен? А потім ще наярювати почне
Невидимка Майя• 19 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
От члена тепло.
Natalia505• 19 сентября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
От члена тепло.
Я думаю при великому бажанні і такі в продажі найдете.
Невидимка Майя• 19 сентября 2024
Ответ дляSimpleDimplee
У меня всё было. Удовлетворить я себя и пальцем могу. Кстати он теплый. Да... пока еще теплый палец... ржу.
Секс он в голове.
Я хочу трахаться, простого животного секса, который возможен только в 20-25 лет...
Не стала сразу писать 20 лет по этическим соображениям.
Секс он в голове.
Невидимка Майя• 19 сентября 2024
Тут что все сексом под разговоры про высшую математику и философию Канта занимаются?
Куколка-мяуколка• 19 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
То не впевненість,а стрибок в останній вагон. Довести собі, що він ще чогось вартий. Один із способів.
Так ніхто йому не дасть без грошей і з грошима не факт