AnettaGold• 19 сентября 2024

Чи є у вашої дитини графік ? І який ?

Ламборджини• 19 сентября 2024
Який графік? Сну? Навчання?
7_кг_рыбы• 19 сентября 2024
А может это тестируют ИИ вместо штатных троллей ?
автор AnettaGold • 19 сентября 2024
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
автор AnettaGold • 19 сентября 2024
Ответ дляЛамборджини
Який графік? Сну? Навчання?
Графік прийому їжі
Бо я дивлюсь по дитині , але всі радять в один і той самий час годувати
Я_канеша_извиняюсь• 19 сентября 2024
Ребенку сколько лет?
автор AnettaGold • 19 сентября 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ребенку сколько лет?
11 місяців
Ламборджини• 19 сентября 2024
Ответ дляAnettaGold
11 місяців
Тоді режим ваше все. При чіткому режимі сну, активного і спокійного гуляння, прийому їжі дитина поводиться спокійніше, спить краще і вам самій жити буде простіше
Джонсонюк• 19 сентября 2024
всегда был график
Бадабум• 19 сентября 2024
Ответ дляAnettaGold
11 місяців
годування може бути в різний час, в залежності коли прокинулась дитина. ви ж напевно не по будильнику встаєте кожен день.
а от проміжки між прийомами їжі варто дотримуватись, не робити великі перерви. комусь норм 3 години перерва (але не більше), комусь частіше треба їсти.
в мене син їсть раз в 2-2.5 години, інакше коли голодний то дуже злий. тож проміжку я дотримуюсь
На привозе• 19 сентября 2024
Ответ дляAnettaGold
Графік прийому їжі
Які ще питання у вас сьогодні виникнули? Чи кожне буде дойтойне окремої гілки?
Платье Длинное бальное• 19 сентября 2024
Я уже собралась график 11 летней дочки писать 🤣
Не могу сказать,что был прям график-график в 11 месяцев. Спала,наверное в одно время+- а вот кушала и гуляли по-разному.
Біток чи ефір?• 19 сентября 2024
Не думали, шо вас слишком много на советчице сразу после регистрации? За шо прошлый аккаунт забанили?
ПолБатона• 19 сентября 2024
Ответ дляAnettaGold
Графік прийому їжі
У вас должно быть определенное количество кормлений через определенное количество времени. И все. Плясать от того, когда встали. Вообще режим дня нужен.