Зоряний Шлях• 19 сентября 2024

Порекомендуйте класний красивий серіал, короткиц

З останніх, що сподобались: Ідеальна пара, Чому жінки вбивають
Почемучечка• 20 сентября 2024
В её глазах

Any• 20 сентября 2024
Ответ дляПеченюшка
Тоже хотела писать про них. Потом ещё смотрела Behind her eyes (гг дочь Боно, отлично сыграла там).
І вона ж грає в Ідеальній парі (автор згадує цей у старості), але геть інша роль
Any• 20 сентября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Серіал «Ти», але жанр драма, трилер. Дууууже цікавий і незвичний
Хтось подивився всі сезони? Бо я на якомусь етапі таки закинула, хоча перший дуже зайшов
Большой секретик• 20 сентября 2024
Ответ дляAny
Так, я подивилася))) на одному диханні)))
Печенюшка• 20 сентября 2024
Ответ дляAny
И как вам идеальная пара, стоит смотреть, интересно?
Печенюшка• 20 сентября 2024
Ответ дляОпля Картопля
Мені норм, Гері Олдмен грає незрівнянно, поки що сюжет на рівні попередніх сезонів.
А вы поняли для чего агент который внук, поехал во Францию, сам не посоветовавшись с Гари боссом? И почему на его там напали. Он вроде муж Сирши Ронан в реале
Соглашусь, оч достойное начало сезона4
Any• 20 сентября 2024
Ответ дляПеченюшка
Не вау, але глянути варто