ПриснитсяЖЕ• 20 сентября 2024

Посоветуйте пожалуйста теплый спортивный костюм на зиму

КучМала• 20 сентября 2024
Garne
Вареничніца• 20 сентября 2024
Що Ви плануєте в спортивному костюмі робити?
Блакитне небо• 20 сентября 2024
А куди ви в ньому в зал? Чи який?
Фіфачка• 20 сентября 2024
Я такий замовила в укр. інтернетмагазині собі і донці. Фліс якісний, м´який і товстенький. Пошили з урахуванням параметрів і попросила прямі без резинки штани на свій зріст. Дуже теплі. Мало , як зимувати придеться- з опаленням чи без.
Вареничніца• 20 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
Взагалі спортивні костюми для спорту. Фліска фліскою. В такому бігати будете ранком по морозу?
пані Солоха• 20 сентября 2024
https://www.instagram.com/p/DAAicUPth8F/?next=%2F
купила неделю назад такой, только серый костюм, цена смешная... рекомендую, качеством удивил, претензий нет.
Фіфачка• 20 сентября 2024
Ответ дляВареничніца
А що мені буде заважати в ньому займатися спортом? Для прогулянок купляла, для дому . Спитали ж саме за теплий. Як варіант.
Алгонавт• 20 сентября 2024
Ответ дляпані Солоха
Реклама запрещена, Вы ж в курсе?)))
Да и эти костюмы намного дешевле у других дропов, а на 7км вообще)
З горіха зерня• 20 сентября 2024
Ответ дляпані Солоха
Цена не смешная за ноунейм сомнительного качества, по составу не отвечают - тринитка на велюре - это не состав ткани.
Ручки-Крючки• 20 сентября 2024
Ответ дляВареничніца
Взагалі то ви застрягли в 80-х роках. Спортивні костюми давно перестали бути лише для спорту. Наприклад, для прогулянки Не дякуйте
Закусенец• 20 сентября 2024
Я такие в этом году взяла
автор ПриснитсяЖЕ • 20 сентября 2024
Ответ дляВареничніца
Ходить буду, мёрзну очень.
Цвірінь• 20 сентября 2024
Ответ дляЗакусенец
Я такие в этом году взяла
Подскажите по второму, это Ойшо, смотрю бежевый этого года, как вам качество ткани? Сильно тонкая? Склонна кашлатиться?
Закусенец• 20 сентября 2024
Ответ дляЦвірінь
Я его только купила на летней распродаже поэтому не скажу еще не носила . Смотрится очень классно , а как в носке не скажу
ТрамвайGirl• 20 сентября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Прям с языка сняли
Народ какой-то дикий
Вареничніца• 20 сентября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Тому я спитала авторки, для яких функцій костюм, авторка не відповіла, зате інша дописувачка кинула рекламу. От і все. Що і треба було доказати.
Вареничніца• 20 сентября 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ходить буду, мёрзну очень.
То треба займатися спортом мерзнути не будете .
Уходя дверю не хлопать• 20 сентября 2024
Ответ дляФіфачка
В мене схожий з магазину шарм, минулої зими замовляла. Але мені в ньому жарко, тому вдягала лише коли дуже було холодно. І в мене пошиття якесь рагульне, туга резинка в кофти внизу
Фіфачка• 20 сентября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Мені сподобалось пошиття, не рагульне). Фурнітура хороша, шви, все підігнали за параметрами чудово.
Теплий так, але фліс дуже м´який , не важкий, тугих резинок , ні, нема. Чому ж і пишу, бо про зимовий питали. А ми мерзлячки.
. Там верх , кофтина, розпрямляється до середини бедра. Я планую комбінувати з чорними лосинами. Дочка чорний костюм взяла. Під джинси можна).