lialechka_tania• 20 сентября 2024

Які вікна брати? Help

Дівчата привіт!

Порадьте, будь ласка, які вікна краще брати для приватного будинку, який профіль, можливо є контакти хто цим займається буду вдячна за інформацію ☺️
Уравнобешенная• 20 сентября 2024
яке місто? якщо вікна великі, то краще алюмінієвий профіль

Не против• 20 сентября 2024
Вдс,фірма затишок на півзаводі
Alfa Coffee• 20 сентября 2024
Яке місто? Алюмінієвий профіль - дорога затія і вони дуже важкі, будуть додаткові витрати на доставку і занос і установка. Я за Рехао. На фото ідеальний варіант для приватного будинку, бо у Вас головна задача-це теплоізоляція. Якщо Київ, можу дати контакти. Ми тільки встановили вікна, хоча в квартирі.
Alfa Coffee• 20 сентября 2024
Ось, дешевше.
автор lialechka_tania • 20 сентября 2024
Ответ дляAlfa Coffee
Дайте, будь ласка, Київ
Alfa Coffee• 20 сентября 2024
Я Вам в приватні напишу
Ответ дляAlfa Coffee
Ось, дешевше.
Дякую