Коник-стрибунець• 20 сентября 2024

Робота. Потрібна думка зі сторони

Знаю що навкруг стільки горя, що моя проблема багатьом здасться дурнею. Але все ж прошу поради.
Вже четвертий рік не щастить з роботою.
До цього працювала 6, 3 роки на одному місці. Була неприємна ситуація, мене фактично підсиділа підлегла, потім все пішло шкереберть.Я довго не могла оговтатись від цинізму ситуації і побачити якісь можливості. Роботу знайшла, але все якось було не то і не так, задавалась питанням що я тут роблю і навіщо. Коли почалась війна нам спочатку урізали зп, потім звільнили. Знайшла нову роботу, але проект закінчився, тож довелось піти, та і перспектив там не бачила, хоча платили вчасно і не мало. Зарвз знайшла роботу, в новій для себе ролі, але щось не так. Коли приходжу в офіс, вже об 11:00 хочу додому, після роботи виснажена, роздратована, хоч колеги нормальні, дружелюбні.
Вже не знаю що не так і куди податись, що робити. Безліч раз ставила сама собі питання, знаю що працювати хочу, розвиватись хочу, заробляти хочу, але я ніби вечь час не в тому місці і не в тій ролі.

Вправте мозок, бо вже нічого не розумію в цьому житті.
Весёлая морковка• 20 сентября 2024
З однієї сторони я вас розумію, з іншої - хто ви за спеціальністю? Чи працюєте за нею?
А що вам реально ближче?

Та легко!• 20 сентября 2024
Перестаньте обезцінювати свої питання, незважаючи на те, що війна.
Можливо ви шукаєте підсвідомо щось накшталт тієї роботи, з якої вас попросили?
І не приймаєте нову реальність? Так як було, вже ніколи не буде, просто буде по іншому
KievN• 20 сентября 2024
Если вы откроете работа.юа или другой сайт вакансий и увидите вакансии с подходящей вам з/п.
Каким из них вы соответствуете или можете быстро подучиться?
KievN• 20 сентября 2024
Вообще это вопрос к хорошему карьерному консультанту.
Они больше в теме
автор Коник-стрибунець • 20 сентября 2024
Ответ дляТа легко!
Ви маєте рацію, та робота була водночас і складна і поекрасна. Там я багато чому навчилась, офіс був у найкращому БЦ, Зп в $, закордонні відрядження.
Зараз же у мене робота ( рівень керівництва, офіс, зп) на рівні 8-річної давності, я ту роботу ненавиділа, а коли звільнилась то все йшло як по накатаній краще і краще.
А потім покотилось назад😅😅😅, а я назад не хотіла.
Ответ дляВесёлая морковка
А що вам реально ближче?
Бухгалтер за спеціальністю, працювала в суміжній області весь час, зараз трохи змінила вектор.
Мені дуже близька антикорупційна діяльність, але знайти роботу в цій сфері не вдалось, хоч я намагаюся
Ответ дляKievN
Они больше в теме
Не дуже вірю у всих цих консультантів. Певно є спеціалісти, але шарлатанів які себе рекламують більше
Принцепесочка• 20 сентября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Кто-нибудь это понял? Автор, вы странно формулируете мысли. Возможно из-за стресса.
Ответ дляKievN
По опису я багатьом відповідаю, на співбесіди ходжу. От буквально на цьому тижні мала 3 етапи співбесід, остання з людиною яка передає обовʼязки. Відверто бачу що я виконувала більш складні задачі, це гра на пониження, але я точно справилась би легко. Мені відмовили...

Весёлая морковка• 20 сентября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Як ви думаєте - чому?
Тільки по-чесному
Інтуїтивно завжди є відповідь
Ответ дляВесёлая морковка
Як ви думаєте - чому?
Тільки по-чесному
Інтуїтивно завжди є відповідь
Не знаю насправді. Досвід аналогічний у мене є. Підсвідомо я розуміла що можу більше. Чому таке рішення прийняли на строні роботодавця не знаю
KievN• 20 сентября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
В них не надо верить. Есть люди, которые этим профессионально занимаются, к которым обращаются на распутье, при смене компании, при желании увеличить доход. Есть консультанты, которые официально стартуют от 5 тыс у.е. желаемой зарплаты соискателя, но на самом деле к ним обращаются люди с более высокой з/п, топчики компаний и т.д. Это нормально в наше время.
Вы в зубных врачей верите?
Весёлая морковка• 20 сентября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Зп попросили вище ринку?
На якомусь етапі з кимось не знайшли спільної мови?
Мали якісь особливі умови ? (Приходжу на 11, іде у в 3, бо в мене діти в школі)
KievN• 20 сентября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Может, эйчары считали по вашему виду, что вы расцениваете их вакансию игрой на понижение.
Они же тоже хотят, чтобы у соискателя глаз горел
А не вот этот все
Ответ дляВесёлая морковка
Зп попросили вище ринку?
Зп бажану озвучила ще на 1 етапі.
Особових умов не виставляла, буда готова працювати за графіком.
Всі 3 етапи пройшли нормально
Ответ дляKievN
А не вот этот все
Не знаю, може й так. Але я була зацікавлена у цій вакансії
Весёлая морковка• 20 сентября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Зп бажану озвучила ще на 1 етапі.
Всі 3 етапи пройшли нормально
Скільки вам років? Який середній вік людей, які там працюють?
Може ви були сильніша начальника?
Ответ дляВесёлая морковка
Може ви були сильніша начальника?
Мені 34. Начальник там сильний і наші обовʼязки б ніяк не перетинались.
Це новий відділ, люди 30-45 працюють
Само_достаточная• 20 сентября 2024
По-моему к вашему вопросу подходит идеально.
Вопрос-что заставило вас идти на понижение? Почему вы решили принять такое предложение?

Весёлая морковка• 20 сентября 2024
Ответ дляКоник-стрибунець
Це новий відділ, люди 30-45 працюють
Дивно. Але порефлексуйте. Відповідь має прийти.
Може ви на останній БМВ, а начальник їздить на двадцятирічній Тойоті)
Ответ дляСамо_достаточная
Зараз шукаю не надто стресову роботу, з можливістю працювати віддалено. Сфера в якій я була колись просіла, компанії покинули ринок. Мені хочеться робити щось важливе, тому йду в компанії які займаються важливими за нинішніх умов справами ( забезпечення військових).
Ответ дляВесёлая морковка
Ні, ні, я не на БМВ, а начальником мав бути директор, у якого бізнесів кілька. Тут точно причина не в цьому