Гарні новини з ранку. 🔥
В Тг каналах пишуть, чекали як іранські і корейські балістичні ракети прийдуть, на склад і вдарили,470 км дальність.
Невзоров пише там військова частина 400+ чол
Другий склад в Краснодарському Краї.
Хай воно палає на їх території! А не летить Нам на голову! Треба б було раніше.
Другий склад в Краснодарському Краї.
Ответ дляLudaSHS
Це супер операціі, поки вони не перенесли і не притянули туди пво своє.
Хоча ще дисскусіі в мережах чим ми могли дістати, мов не тільки дронами. Або це Паляниця наша.
Паляницу уложили вчера,как русские говорят не такая уж супер, теперь разберут,посмотрят из чего она
Ответ дляyanus6ka
Та куди ж там, всього лише 2 склади, фігня))
Якась мелоч...
росія втратила запас боєприпасів, розрахований на 2-3 місяці, через удар українських БПЛА по військовому складу у Торопці, — ERR
За даними начальника розвідувального центру Сил оборони Естонії, полковника Антс Ківісельг, було знищено близько 750 тисяч боєприпасів загальною вагою 30 тисяч тонн. У середньому рф витрачає близько 10 тисяч боєприпасів щотижня.
ㅤ