Можу брикнути• 21 сентября 2024

Кто может посоветовать недорогую фирму с доставкой букетов Киев

Плиз
Моль Моллівна• 21 сентября 2024
Фло люкс - шикарний вибір, дуже приємні ціни порівняно з іншими

КинДза• 21 сентября 2024
Кабанчик. Доставка квітів у Києві не дорога, а дуже сильно дорога.
Karinka3445• 21 сентября 2024
Тільки не фловерс.юа
a.ostroverh• 21 сентября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Подтверждаю
Моль Моллівна• 21 сентября 2024
Ответ дляKarinka3445
Тільки не фловерс.юа
Згодна. Про них, мабуть, найбільше негативних відгуків
Продаю витрішки• 21 сентября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
чего?
Моль Моллівна• 21 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
чего?
Тому що г…но контора - невчасні доставки, постійно підводять замовників, ціни теж неадекватні, флористи бажають кращого

Продаю витрішки• 21 сентября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
ого
Karinka3445• 21 сентября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
чего?
В мене на букетах через день пліснява (троянди), роки йдуть, букети від них одразу впізнаю
Настасья Пицун• 21 сентября 2024
Могу только дорогую посоветовать, в смысле доставка как обычно, а букеты дорогие, но шикарные, блуминг.юа
Неваляшкина• 21 сентября 2024
А я украфлору люблю, за свежие цветы