Херсон це Україна• 21 сентября 2024
Вагітність 32 тижні не можу згинати пальці
Почали боліти суглоби на двох пальцях, геть не можу згинати, біль наче зламала, і суглоб став заскакувати, особливо після ночі. До лікаря після завтра, але такою страшно , може хтось шось підкаже
Херсон це Україна
• 21 сентября 2024
Ответ дляБесбардак
А у вас не набряки?
геть трішки , але більше на ногах
Шукаю стакан• 21 сентября 2024
срб сдавать надо, по моему опыту. Если уверены, что не отеки, то ревматизм такое давать может, он часто у беременных просыпается.
А_я_ЛОЖУ!• 21 сентября 2024
Ответ дляШукаю стакан
Так, у мене теж у вагітність плюсило на ревмапробах, коліна просто замучили, що цікаво, після пологів все пройшло і поки не поверталося.
Шукаю стакан• 21 сентября 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Аналогично, прошло и не возвращается.
ЗавЛабСнаб• 21 сентября 2024
Это гормоны, которые выделяются на этом сроке, чтобы кости таза готовились. Простыми словами объяснила.
Было такое, пальцы утрам, стопы, таз крутило. Крупный ребёнок, может поэтому))
Шукаю стакан• 21 сентября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
За описанное вами релаксин отвечает, он наоборот дает расслабление.