Эт вернячОк• 21 сентября 2024
Дипломні, курсові, реферати - де Ви замовляєте?
Доброго дня, пані та панове.
Дитина 3 курс, вчиться у двох університетах, ще й працює.
Треба знайти помічника, який буде допомагати з вирішенням різних студентських завдань та написання робіт. Чи маєте таких людей? Порадьте, будь ласка ☺️
ПодругаМужа• 21 сентября 2024
Бубочка маленька, 3 курс, сам не може не то що написати, навіть знайти де купити? Маму просить, мамина черешенька
Эт вернячОк
• 21 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Ого яка ви 😄
Тримаю свічку• 21 сентября 2024
Как-то хиленько только в двух универах учиться…добавляйте ещё пару. Представляю, как бубочка учится😂
Этожзвяздаяегообожаю• 21 сентября 2024
Але корупція тільки у владі, не переплутайте. Звичайні люди ярі поборники корупції, ага.
Упругая попка• 21 сентября 2024
Так еще парочку вузов добавить нужно , чтоб точно успеть все ? Смысл такой учебы когда мама в поисках где списать
Весёлая морковка• 21 сентября 2024
Ответ дляТримаю свічку
Та да. Не дай боже попасть к такой бубочке на приём(если это врач), и не дай боже жить в доме, спроектированным такой бубочкой.
Бабо-лебідка• 21 сентября 2024
Вже питали якось тут
Спробуйте звернутися на сайт «Розумна сова»
В мене племінник там замовляє, коли складні роботи задають.
Распутница• 21 сентября 2024
Я навчаюсь заочно, звертаюсь за допомогою до цієї людини , ось її телеграм @marishych. Порадили одногрупники, класно все робить.Рекомендую.
Эт вернячОк
• 21 сентября 2024
Шановні, дякую за поради. За бубочку не переживайте, знайшов гарну роботу, не хотів втрачати шанс.
Каркуша Клара• 21 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Он не учится. Вузы только для корочки ему. Как хорошо, что заочку отменяют. Наконец-то люди буду реально знания получать.
Каркуша Клара• 21 сентября 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Уж кто бы сомневался))
ПодругаМужа• 21 сентября 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Сам знайшов чи мама знайшла?)
Эт вернячОк
• 21 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Сам знайшов чи мама знайшла?)
Ви допомогли само собою.
Що у Вас в житті трапилось, що ви така стала
?
ПодругаМужа• 21 сентября 2024
Ответ дляЭт вернячОк
Ви допомогли само собою.
?
Та мама вже не хотіла дупу підтирати, коли мені 20 виповнилось, от і заздрю, що вашій бубочці підтирають
Бабо-лебідка• 21 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Заздрість то є гріх
Будьте добріші
Людина нічого кримінального не просила
Будьте добріші
Людина нічого кримінального не просила
ПодругаМужа• 21 сентября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Заздрість то є гріх
Будьте добріші
Людина нічого кримінального не просила
Будьте добріші
Людина нічого кримінального не просила
Реферат-купи, курсову- купи, диплом-купи. А потім ’а чого в країні стільки корупції’? То все влада винна, так?
жінка незаміжня• 21 сентября 2024
Англійську можу підказати.
Математику шукаю,може хтось може поділитися контактами
Стебель березы• 21 сентября 2024
Це вже ті студенти стаціонару, що від мобілізації пішли вчитися?
Стебель березы• 21 сентября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Заздрість то є гріх
Будьте добріші
Людина нічого кримінального не просила
Будьте добріші
Людина нічого кримінального не просила
Ну, насправді є тут трохи кримінального, бо це таки шахрайство. Інша справа, що прецедентів у нас не було, всі закривають очі
Стебель березы• 21 сентября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Такі керувати йдуть, бо ж у них два дипломи
Стебель березы• 21 сентября 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Цього року вже і на стаціонарі є таке саме, бачила на іншому форумі шукали, хто контрольні робитиме. Спеціально вступали туди, де дистанційка. Чоловіки 30+, працюють і ’вчаться’. Усі роблять вигляд, що вірять, от так вони все встигають
Эт вернячОк
• 21 сентября 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Англійську можу підказати.
Вже дізналась. На сайті тому Розумна сова всі предмети роблять і математику також
annet_sheludchenko• 21 сентября 2024
Ответ дляжінка незаміжня
Англійську можу підказати.
Напишіть в приват контак за математику дам