Джавеліна• 21 сентября 2024
Хто ковтав зонд у шлунок під наркозом?
Колють якесь снодійне, засинаєш на 20 хвилин, у цей час гастроскопіст тобі обстежує зондом черевну порожнину.
І вам нема болю і лікар спокійно неспоспішаючи робить, не нервує.
Кому таке робили?
Позитивна• 21 сентября 2024
Болю нема і без наркозу. Після 2 пологів, зонд вже не проблема.
Сундучок с каникулами• 21 сентября 2024
Погано для мізків наркоз. Краще робить без! Подер мені горло один мудрець що потім жалобу писала.
Летюча помилка• 21 сентября 2024
Мені робили під редакцією одночасно гастроскопія і колоноскопію. Заснув, прокинувся і ніяких неприємних відчуттів
Летюча помилка• 21 сентября 2024
Ответ дляПозитивна
В мене двоє пологів, і то для мене страшніше. Робила без наркозу перший і останній раз, далі тільки з наркозом
Совбез• 21 сентября 2024
Я делала под медицинским сном,это так называется. И глотать не надо. Вы засыпаете и вам в рот вставляют трубку.Ощущений естественно никаких нет,я делала одновременно с колоно.Собиралась 15 лет.
Джавеліна
• 21 сентября 2024
Ответ дляСовбез
А колоно теж спали? прокинулись без відчуттів у животі?
Джавеліна
• 21 сентября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Ви про пологи з наркозом чи про зонд у шлунок?
Джавеліна
• 21 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Донькі робили гастро і колоно під наркозом.
І як їм було під час сну і як було коли прокинулися?
Молчунья• 21 сентября 2024
Я делала гастро и колоноскопию, все хорошо прошло, никаких неприятных ощущений.
Джавеліна
• 21 сентября 2024
Ответ дляМолчунья
Яку ціну заплатили?
Голова колгоспу• 21 сентября 2024
Ответ дляДжавеліна
Кому «їм»? В доньки все пройшло добре. Заснула-прокинулась-30 хвилин відпочила і поїхали додому.
Джавеліна
• 21 сентября 2024
Ответ дляМолчунья
Не помню, четыре года назад делала.
Так під наркозом? Спали? Кололи у руку наркоз?
Джавеліна
• 21 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Платили скільки за це? І де робили? Держ чи приватна клініка?
Голова колгоспу• 21 сентября 2024
Ответ дляДжавеліна
В Добробут. Це було 4 роки тому.
Джавеліна
• 21 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
В Добробут. Це було 4 роки тому.
І чом би у комунальних поліклініках не зробити те саме?
Вколоти наркоз і спокійно робити. Але чомусь тільки у приватних колють у сон.
Але там і запис на цілий місяць уперед чекати.
Голова колгоспу• 21 сентября 2024
Ответ дляДжавеліна
Зроблять вам і в приватній те ж саме. Домовляйтесь про обстеження під наркозом.
ЖующаЯКонфету• 21 сентября 2024
А что это прям больно? Я глотала два вида зонда с крупным шлангом и с мелким. Неприятно, отрыжка была, но это не больно было
Джавеліна
• 21 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Приватні само собою.
Я про державні кажу, там наркозу не колють щоби заснути під час зонду.
Джавеліна
• 21 сентября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Ну все одно, неприємно, горлянка болить, задихаєшся, і зовнішній вид ця ситуація має неприємний.
Голова колгоспу• 21 сентября 2024
Ответ дляДжавеліна
Приватні само собою.
Вибачте, помилилась. Я мала на увазі державні. Там теж роблять обстеження під наркозом. Дітям зараз взагалі, виключно так, якщо немає протипоказань.
Голова колгоспу• 21 сентября 2024
Ответ дляДжавеліна
Приватні само собою.
Колять)
ЖующаЯКонфету• 21 сентября 2024
Ответ дляДжавеліна
Не знаю
По мне так это совершенно не стоит наркоза. Чем травить лишний раз организм проще потерпеть мне кажется
Джавеліна
• 21 сентября 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Тоді навіщо платити 1500 грн приватній коли у держ можна безкоштовно по направленню від сімейного?!
Джавеліна
• 21 сентября 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Не знаю
Запевняють що сучасні наркози - зовсім безпечні. Зараз не 1980-ті.
Голова колгоспу• 21 сентября 2024
Ответ дляДжавеліна
В приватній вартість обстеження не буде 1500 грн.)
В державній вам теж доведеться заплатити за Пропофол.
Летюча помилка• 21 сентября 2024
Ответ дляДжавеліна
Зонд без наркозу страшніший за пологи
Летюча помилка• 21 сентября 2024
Ответ дляДжавеліна
Я робила в цьому році, кололи в руку. Ніякого взуття і неприємних відчуттів не було