Вакцениро Вона• 22 сентября 2024
Де купити гарну сукню на випускний 4 клас?
Дівчата, привіт!
Порадьте, будь ласка, де купити гарну сукню га випускний в 4 класі.
Можливо якісь інстаграм магазини? Чи в Європейських онлайн магазинах?
Випускний у нас буде. Поки є час повибирала б. В інсті нічого гарного не знайшла, на жаль..
Я на хвилинку• 22 сентября 2024
Вы спросите у дочери ,что она хочет надеть на выпускной,какое платье
4 класс -это не детский сад
Вакцениро Вона
• 22 сентября 2024
Ответ дляKaterionOK
Купувала Лору Ешлі на сайті next
Приблизно за 3 тис.грн.
Дякую
Вакцениро Вона
• 22 сентября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
4 класс -это не детский сад
Обов‘язково дам їй обирати. Але вона каже «покажи які є»
Вакцениро Вона
• 22 сентября 2024
Ответ дляБулькаю
Monsoon колись замовляла. Гарний вибір був
Дякую)
Я на хвилинку• 22 сентября 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Еще нужно понимать в каком формате будет выпускной
У сына был в парке ,с аттракционами ,веревочный парк . Параллельный класс пошли на шашлык с аниматорами
Вакцениро Вона
• 22 сентября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
У нас буде в ресторані на природі.
На офіційну частину і фото всі будуть нарядні, а в кафе може і переодягнуться
Вакцениро Вона
• 22 сентября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
В 4кл має бути шикарна сукня? Це ж ще дітки
Нарядна, не звичайна повсякденна.
Де який звичай. У нас нарядні і навіть деяким зачіски роблять, локони і тд
Научительница• 22 сентября 2024
Тільки не ті, що Ви постили в іншій темі, червона-вульгарна, айворі-дитячий садок.