Манка Я• 22 сентября 2024

Якщо замовити на Poizon на 10 тис доларів?

Хто замовляв там брендові речі. Якщо сума буде на 10 тис доларів. Крім 30% податку які ще можуть бути проблеми? Чи можна за раз скільки замовляти?
Бла бла бла• 22 сентября 2024
Ніяких проблем. Податок заплатили і все.
автор Манка Я • 22 сентября 2024
Ответ дляБла бла бла
Просто на міст експресі сказали, що за сумку Діор яка йшла як репліка заставили платити 20 тис дол
Люблю джаз• 22 сентября 2024
Якщо це кілька товарів, то перевізник іх розділить до 150 евро.
Чи в чому питання? купуйте і везіть.
Вишиванка• 22 сентября 2024
Ответ дляМанка Я
Шо?
Люблю джаз• 22 сентября 2024
Ответ дляМанка Я
хто таке каже?
автор Манка Я • 22 сентября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Чи в чому питання? купуйте і везіть.
Там одна кофта 700 дол і весь такий товар
автор Манка Я • 22 сентября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
хто таке каже?
Оператор якому дзвонили
Люблю джаз• 22 сентября 2024
Ответ дляМанка Я
у вас немає грошей заплатити податок? на кофту 700 є, а на податок немає?
Бла бла бла• 22 сентября 2024
Ответ дляМанка Я
Оператор якому дзвонили
Міст таке каже?))
На паровозе• 22 сентября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Люди читают ягодицей, причем одной.
Автор спрашивает что помимо налога может быть
МинерАлочка• 22 сентября 2024
Вперше бачу людей, які купують такі речі заочно.
Дешевше злітати на шопінг.
автор Манка Я • 22 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Дешевше злітати на шопінг.
Той хто це замовляє не виїздний.
Усміхайлик• 22 сентября 2024
Ответ дляМанка Я
Той хто це замовляє не виїздний.
Объясните несведущей - там подделки?
автор Манка Я • 22 сентября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Объясните несведущей - там подделки?
Ні там оригінал, доставки в Україну немає. Можна через Міст замовляти. Міст не дає толком чи можна за раз на 10 тисяч, які ще можуть бути податки крім 20 пдв і митний збір 10 . Ділити на вийде речі є по 3 тисячі доларів
Усміхайлик• 22 сентября 2024
Ответ дляМанка Я
Так позвоните на Новую почту. Они тоже доставляют из Америки и спросите у них. Законы одинаковые, что для Миста, что для Новой. Я из Америки только с Новой работаю. Одни доставляют в Украину за 6 дней. Ну а на таможне по времени как повезет. Интересный сайт. Спасибо за наводку. Удачи вам!
автор Манка Я • 22 сентября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Це сайт Китайський , доставка я так зрозуміла тільки Міст, а вони нічого толком сказати не можуть. Все розказують ,що поділіть по 150 🤷🏼‍♀️
Усміхайлик• 22 сентября 2024
Ответ дляМанка Я
Странно, но когда я зашла на сайт с Украины, мне сообщили, что доставка только по Америке. Значит я не стала бы связываться с таким непонятным сайтом. Посмотрите Gilt. Он же Ruelala. Там нужно просто зарегистрироваться. Сайт распродаж. Ассортимент небольшой, но можно найти очень интересные вещи, если не привязываться к бюджету и налогам.
автор Манка Я • 22 сентября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Сайт надійний , бренди 100% .просто не знаю як з розмитненням.
Дякую зараз ще впші сайти гляну
Люблю джаз• 22 сентября 2024
Ответ дляМанка Я
Дякую зараз ще впші сайти гляну
є калькулятор , можно порахувати скільки вам обійдеться .
Замовлять можна скількі бажаете.
Люблю джаз• 22 сентября 2024
Ответ дляНа паровозе
Люди читают ягодицей, причем одной.
Согласна, некоторые и двумя не видят, правила форума не соблюдают.
ana_03• 05 октября 2024
Може напишіть компанії Easy Express вони доставляють з США (я бачу цей сайт теж працює в США), можливо вони допоможуть більше, ніж міст