Несу добро людям• 22 сентября 2024
Вам вдавалось продати меблі? Дитячі.
Взагалі, хтось купує б/в дитячу кімнату?
І яку ціну ставили? Дякую
Метелик• 22 сентября 2024
Тяжко, 2 роки продавали. Ціну вже поставили символічну , бо людям розібрати треба було самим, ще перевезти за свій рахунок. Все це вплинуло на ціну.
Несу добро людям
• 22 сентября 2024
Ответ дляМетелик
2 роки? Бачу віддам безоплатно
Несу добро людям
• 22 сентября 2024
Ответ дляKievN
Новые в упаковке продать не могу.....
Условно, если в магазине это 20 тыс (не понятно, покупает кто или нет), с рук есть предложения максимум за 5
За 5 нові в упаковці?
Басноплетка• 22 сентября 2024
Так, звичайно, все продала, забрали з задоволенням, останній раз ліжко забирали самовивозом, не було світла, винесли з 9 поверху без ліфта
Ціна 1000грн, дерево не в ідеалі, але саме ліжко добротне, ще комусь послужить
Несу добро людям
• 22 сентября 2024
Ответ дляБасноплетка
Я ліжко теж продала з матрасом. А тут і шкаф і комод у стіл і пенал
Несу добро людям
• 22 сентября 2024
Ответ дляKievN
Да, новые. Это остатки от производства.
Люди так хотят))
Дякую за відповідь.
Люблю ВалЄру• 22 сентября 2024
Я все продала. Питання адекватної ціни. Перше дитяче ліжечко продала, доклала гроші - купила нове. Десь років у 8 продала його, доклала гроші - купила доросле
Несу добро людям
• 22 сентября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Я ліжечка теж продала. Тут ціла кімната в мене
Українська зірочка• 22 сентября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Взагалі то рекомендують не меблювати дитячими меблями. Мабуть, люди вже порозумнішали. Сугубо дитячими можуть бути тимчасові одиниці: такі як ліжечко, стілець зі столом тощо.
Хитрый Лис• 22 сентября 2024
Кроватку детскую продали за 1000. С ней отдали матрас, бортики и простыни две
Кровать-чердак старшей отдали бесплатно
Несу добро людям
• 22 сентября 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Я маю на увазі не прям малюкове. Десь з 4 до 13 років
Несу добро людям
• 22 сентября 2024
Ответ дляХитрый Лис
Кровать-чердак старшей отдали бесплатно
Я таке за 1500 продала давним давно
Люблю ВалЄру• 22 сентября 2024
Ответ дляНесу добро людям
Продавайте поштучно.