Нога на ногу• 22 сентября 2024
Гірчиця французька - як споживаєте?
Купила ось таку, а вона й смачна, але відчувається багато оцту (( промила в ситечку, на шинку з хлібом - чудова. Але ж хіба її потрібно промивати завжди? Може я чогось не знаю?
Як її використовувати?
Благоуханочка• 22 сентября 2024
Просто на бутер, додаю в лаваші, мариную м´ясо, до салатних заправок додаю
пу_пугренчик• 22 сентября 2024
До м´яса, салатів, в соуси (але як апельсиновий роблю, то суху використовую, насіння)
МояХатаЗкраю• 22 сентября 2024
Цю ложкою їм, яєшню з нею люблю, печінку тушу в сметанно-гірчичному соусі, кролика маринувала, крильця медово-гірчичні, салати.
Покращена• 22 сентября 2024
Я риби мащю всередині цією гірчицею перед запіканням.
Простий салат- огірок, помідори, цибуля, олія, сіль та чайна ложка цієї гірчиці.
Нога на ногу
• 22 сентября 2024
Ответ дляТану на сонці
Зерновая горчичка - топ! Обожаю.
Смачна, але кисла ((( той оцет все псує, може то я просто його не переношу, не знаю. Але не можу їсти не промивши ((
Нога на ногу
• 22 сентября 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Вам не кислить вона через той уксус?
Тану на сонці• 23 сентября 2024
Ответ дляНога на ногу
Не промивайте її. Бахніть її до салату, гарніру або пельменів - смакота. А ще з салом на краєчку Українського хліба взагалі відвал башки.
Катруся 777• 23 сентября 2024
Французька гірчиця+сіль або соєвий соус+мед+оливкова олія - відмінна заправка для овочевих салатів, або просто полити листя салату і з´їсти його з м´ясом - дуже смачно
МояХатаЗкраю• 23 сентября 2024
Ответ дляНога на ногу
Вам не кислить вона через той уксус?
Ні, мені нормально.
Дюагональ• 24 сентября 2024
Я люблю все кислое,уксус в том числе
поэтому мне нормально,промывать горчицу точно бы не додумалась