Томатико• 22 сентября 2024
Демі Мур вже 61. Фото вау
Просто вау. Це пластика? Фотограф? Чи Фотошоп?
Яжбоматуся• 22 сентября 2024
Ответ дляПокращена
Пластика и свет
Были фотки с показа какого-то, видно после свежей пластики, там все натянуто перетянуто было, страшно
Та й зараз рот у неї якось дивно виглядає, наче полоснули ножем, а потім невдало зашили. Хоча вона все одно мені подобається.
Томатико
• 22 сентября 2024
Ответ дляМerida
Це скоріше виключення
В основному в 60 печаль
Ні за холодну воду• 22 сентября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Там куча обработки, а в ее инсте фильтры и правильный свет
Такая злая
Безсовісна кума• 22 сентября 2024
Ответ дляТоматико
Це скоріше виключення
В основному в 60 печаль
От дружина президента Франції, скільки їй 72, от де еталон ніг, колінок.Тій демімур тільки заздрити
Покращена• 22 сентября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
На ваших фото мне красивый рот. А так - все там будем, не осуждаю никого, еще не известно, как я состарюсь
Прокачую сідниці• 22 сентября 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Красивая, и ретушь. Но она так-то перекроена вся, и даже, помню читала, кожу на коленях подтягивала).
Так, стаття була, що вона приблизно в 40 витратила мільйони на пластику. А молодий чоловік все одно пішов. Далі зрив, наркотики, ну і потім знову операції.
Ясамаякрасивая)• 22 сентября 2024
У нее действительно обалденный хирург. Или хирурги. На 10000%отработал свои деньги
Томатико
• 22 сентября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Вона мені дуже страшненька жінка, антипод краси
Прокачую сідниці• 22 сентября 2024
Ответ дляВся в кредитах
Она актриса и прежде всего женщина, конечно ей хочется видеть себя на обложках красивой)
Плюс она стройная, а это огромный плюс и справедливости ради, для 60 лет это отличное тело
Я б так не сказала. Маю в оточенні жінок 54-55 років. В деяких таке тіло, що їй фору на раз-два дадуть.
Бабця в мештах• 22 сентября 2024
Новый трейлер к фильму посмотрите, она там во всей красе, страшненькая.
Прокачую сідниці• 22 сентября 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Так і виглядає після пластики. Як часто такий побічний ефект - розрізаний рот.
Безсовісна кума• 22 сентября 2024
Ответ дляТоматико
Ну лице так.А от фігура,на 8- му десятку проста казка, як порівняти з фото фігури Мур
Яжбоматуся• 22 сентября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Добре, що здоров´я дозволяє стільки операцій пережити, ще й після наркотиків
Томатико
• 22 сентября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Не бачу я там ніякої казки
Вона на всіх фото мумія в процесі висушки, навіть молодих
Ні форми, на статі, ні сексу
Безсовісна кума• 22 сентября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Який новий фільм ?
Пасти Ла• 22 сентября 2024
Ответ дляТоматико
Це скоріше виключення
В основному в 60 печаль
Да, печаль у меня в 48. У меня бабушка пролежала после инсульта 5 лет, умерла в 86. Пролежни начали появляться , но на целлюлит и намёка небыло. Вот как так? Правда здоровое питание и физ труд всю жизнь.
Безсовісна кума• 22 сентября 2024
Ответ дляТоматико
Не бачу я там ніякої казки
Ні форми, на статі, ні сексу
Та все одно фігура в неї в 72 краща ніж в одоробола мужланського Мур
Снегурочко• 22 сентября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Ізабель Юппер - от в кого справді фігура казкова на такий вік.
ЭтаваНиМожетБыть• 22 сентября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
То покажіть вашу ’ красуню’ в купальнику. То і порівняємо.
Безсовісна кума• 22 сентября 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Яку мою красуню? Я порівнюю дружину Макрона і Демі Мур.Просто фігуру.Різниця в них на 11 років.Про що ви?
Безсовісна кума• 22 сентября 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
А зрозуміла.Ось фото жінки на 8- му десятку і в 60- ть.Зрівняйте
ЭтаваНиМожетБыть• 22 сентября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
То про неї і пишу. Висохша мумія, де в неї там фігура?
Безсовісна кума• 22 сентября 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Та в рази краща ніж фігура Мур.У неї хоч шкіра на ногах не як у шарпея
ЭтаваНиМожетБыть• 22 сентября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
То звісно, морда мумії та шия шарпея і обвисла шкіра на руках та ногах то сама краса.
Доль Чекомбана• 23 сентября 2024
Ответ дляТоматико
Ну це жінка на 61
Але тоді в операціях толку нуль
Что и требовалось доказать 👌
ЭтаваНиМожетБыть• 23 сентября 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Звісно, прям молода красуня