волосатое стекло• 23 сентября 2024

Посоветуйте банк с таким же комфортным приложением, как у моно

Вообще не факт• 23 сентября 2024
Дівчатка, а всякому банкі гарний додаток для ПК? Ненавиджу користуватись з телефона. Кредітки не цікавлять

автор волосатое стекло • 23 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Я про кредитні
Ну кто будет снимать кредитные?)
Конфиденциальность• 23 сентября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Ну кто будет снимать кредитные?)
Різні ситуації в людей. Знімають.
В мене знайома знімала, щоб купити долари на взятку лікарю
Ну шо не так?• 23 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
А більше 1 картки не можна мати?))
В моно можна хоч 10
Невісточка ж• 23 сентября 2024
Ответ дляВообще не факт
Приват
Ответ дляВ кого тако було
А-Банк уже с кредитными деньгами, правда мне пока неизвестно как ими пользоваться.
Наверное в магазине оплачивать можно...
Ответ дляКонфиденциальность
Так само як і будь якими іншими. Витрчаєте - повертаєте вчасно, безкоштовно
В какой срок нужно вернуть, чтобы без процентов

Ума Палата• 23 сентября 2024
Приват, все устраивает
Вообще не факт• 23 сентября 2024
Ответ дляНевісточка ж
Приват
В мене є, хочу альтернативу.
У ОТР був додаток для пк (правда кривий), але вони його закрили
Невісточка ж• 23 сентября 2024
Ответ дляволосатое стекло
В кожного свої правила.Хтось до останнього дня наступного місяця(ТАС,Моно,та ін.).Хтось до 25 наступного,як Приват.В когось по хитрому,до дня відкриття конкретної картки.Наприклад договір від 15 числа,то й гасити треба до 15 .
Экспертиза• 23 сентября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Банки в Украине закрыла еще гонтарева
Моно - эксклюзив в своем роде
Нифига не эксклюзив! Изи банк ничем не хуже, просто не такой распиареный.
Ответ дляЭкспертиза
Так и называется ИЗИ?)
Экспертиза• 23 сентября 2024
Ответ дляволосатое стекло
Так и называется ИЗИ?)
Да, так и называется izi bank. Вот их официальный сайт https://izibank.com.ua/?utm_source=google&utm_medi...