Конфиденциальность• 23 сентября 2024

Вопрос к владельцам декоративных кроликов

Ваши кролики тоже хрюкают,это такие звуки в норме они издают?
наКоблучках• 23 сентября 2024
Типа чихают? Если изредка, то норм

автор Конфиденциальность • 23 сентября 2024
Ответ длянаКоблучках
Типа чихают? Если изредка, то норм
Нет,наш на ноги нападает если мимо него проходить,и хрюкает,именно хрюкающий звук громкий(не чихание)
наКоблучках• 23 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ааа, такого не знаю. Может пугает….
И.О. человека• 23 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ну це скоріш за все звук агресії.
А він у вас не ручний? Бо у мене був кролик 7 років, то всі роки дуже сильно кусався, а зуби там передні дуже великі.
Ответ дляИ.О. человека
Ну це скоріш за все звук агресії.
Ко мне ручной,мне его подарили,идет на руки,лежит возле меня;и остальным хрюканье,наш тоже кусается
Ответ дляИ.О. человека
Ну це скоріш за все звук агресії.
Причем наш на ноги с подмебели набегает и кусается
И.О. человека• 23 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ну наш типу фиркав, коли дуже злився.

Ответ дляИ.О. человека
Ну наш типу фиркав, коли дуже злився.
Тут именно хрюканье
И.О. человека• 23 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Тут именно хрюканье
Ну якщо сумніви, то покажіть лікарю, аби виключити якісь приступи. Бо у моєї собаки ’хрюканье’ - це був зворотний кашель через зайву вагу.
Ответ дляИ.О. человека
И еще это хрюканье есть когда сесть на ту часть дивана,где он лежит обычно,там посидеть не даст,хрюкает,копает и укусит
Шкварочка• 23 сентября 2024
Так, хрокає та кудахчить
І полює часами на ноги, щоб діти почали за нею бігати та гратися у хованки. Ну, ще нападає на пилосос та віник.
Така собі хижа тваринка 1.2 кг.
Улюблене місце теж не можна займати. І плед її брати
Дайте подумать• 23 сентября 2024
У меня, простите, ’съедобные’ кролики. Но по-моему, вы говорите о такой штуке как фырчание. Они так делают, когда пугаются. Типа, проявляют агрессию в ответ на раздражитель, их пугающий.
Ответ дляШкварочка
Так, хрокає та кудахчить
Така собі хижа тваринка 1.2 кг.
Ого)))у вас мелкий он,мой 3800 весит
Хвігура мічти• 23 сентября 2024
У нас декоративний 1 кг, знайшли у парку.. Взагалі ніяких звуків не чула від нього ні разу, вже місяці півтора у нас. Укусити може, до мене один раз на коліна заплигнув, коли я зарядку робила, кусанув і втік.
Шкварочка• 23 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Ого)))у вас мелкий он,мой 3800 весит
Ага. Дівчинка. Маленька, біленька, блакитні очі. І характер дракона
Ответ дляШкварочка
У меня черный,почти 4кг дракон))))вернулась вот домой,хлеб весь погрыз на столе,и вазоны как всегда выкопал
Ответ дляШкварочка
А корм вы какой покупаете?
Шкварочка• 23 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
А корм вы какой покупаете?
Основа - сіно тимофіївки. Додаток трав´яні гранули.
Вона схильна до набору ваги, тому зернові корми заборонив лікар

Любить ще вкрасти шкарпетки та погризти їх. І полює на відро зі сміттям, що стоїть під столом у дитини. Там повинні бути тільки залишки рукоділля, але часами можна знайти упаковки від печива чи цукерок. Вони класно пахнуть, весело шубуршать та красиво розлітаються по кімнаті, якщо по цій купі бігати і брикати задніми лапами.
Ответ дляШкварочка

Мой тоже вещи ворует и за мебель заносит)